Surfer کشته در حمله کوسه بود که پرشور در مورد ورزش

واتسون ویل کالیفرنیا. (AP) — 26-سال-پیرمرد کشته در یک حمله کوسه خاموش شمال کالیفرنیا ساحل مشتاق surfer که سفار

توسط NEWSSHANS در 21 اردیبهشت 1399

واتسون ویل کالیفرنیا. (AP) — 26-سال-پیرمرد کشته در یک حمله کوسه خاموش شمال کالیفرنیا ساحل مشتاق surfer که سفارشی surfy برای زندگی.

این شهرستان سانتا کروز, دفتر پزشکی قانونی شناسایی قربانی روز شنبه در حمله به بن کلی.

کلی بود و گشت و گذار در نزدیکی منرسا دولت ساحل در انتهای شمالی خلیج مانتری بعد از ظهر شنبه هنگامی که او مورد حمله قرار گرفت توسط یک کوسه ناشناخته گونه California State Parks در بیانیه ای گفت.

حمله اتفاق افتاده در 100 متری (91 متر) دریایی و شاهد پرچم نجات غریق گشت زنی در منطقه, مقامات گفت .

در ساحل بسته بود به بازدید کنندگان به حفظ فیزیکی-فاصله هنجارهای طول coronavirus بحران اما شنا و گشت و گذار اجازه داده شد در آب است. به عنوان یک احتیاط ایمنی مقامات بسته آب 1 مایل (1.6 کیلومتر) شمال و جنوب حمله تا پنج شنبه. نشانه های ارسال نشده اند هشدار beachgoers مورد حمله.

Monterey Bay هواپیماهای بدون سرنشین عکاس اریک Mailander گفت KRON او نشد و ده ها تن از کوسه سفید بزرگ شنا در نزدیکی خط ساحلی در روزهای اخیر. او گفت که او شمارش 15 کوسه در حالی که در قایق خود را صبح روز شنبه.

هیچ کدام به نشان دادن نشانه هایی از رفتار پرخاشگرانه Mailander گفت: اخبار ایستگاه.

در وب سایت برای کسب و کار خود را بن کلی Surfy کلی توضیح داد که شروع شکل گیری surfy به عنوان یک پسر بچه به خاطر آن به او یک خروجی خلاق و پر عشق خود را برای گشت و گذار.

"شما باید احساس دامن زده هر زمان که شما وارد آب و راحت در هیئت مدیره خود را," او نوشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de