زمان-تست‌شده روش‌ها به جکوزی بادی

جکوزی های بادی اینتکس و بست وی تمامی تجهیزات را به صورت کامل در بسته بندی خود دارد و به راحتی و در زمان کم قا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

جکوزی های بادی اینتکس و بست وی تمامی تجهیزات را به صورت کامل در بسته بندی خود دارد و به راحتی و در زمان کم قابلیت نصب را دارد . این قابلیت کمک شایانی در حمل و جا به جایی آسان تر این کالا خواهد کرد. از ویژگی های بسیار کاربردی و پر مزیت این محصول می توان به قابلیت حمل و راه اندازی آن در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. جکوزی پیش ساخته بادی معمولا دارای 4 نازل جت ماساژ با قابلیت گرم کردن آب تا دمای 40 درجه سانتیگراد می­باشد. از خصوصیات این جکوزی بادی بست وی میتوان به جنس بدنه سه لایه , توان هیتر تا 40 درجه سانتیگراد , توان ماساژ و ایرجت 80 , گرمکن آب , فیلتر تصفیه آب , رابط نصب شلنگ و سبد کلر , دریچه تخلیه آب در کف جکوزی. یکی از مهمترین قسمت های ساخت بدنه لایه های درون بدنه بوده که از نوع PVC دو لایه می باشند. یکی از مهمترین آیتم هایی که مصرف کنندگان قبل از خرید به آن توجه زیادی می کنند جنس بدنه بوده که در این جکوزی نیز از اهیمت بالایی برخوردار شده است. لازم به ذکر است که درپوش این محصول قابلیت وصل شدن به بدنه اصلی توسط قفل های پلاستیکی تعبیه شده روی بدنه را خواهد داشت تا از حرکت های اضافی دور مانده و به خوبی از ورود گرد و غبار و زباله جلوگیری کند.  A rticle h as  been c᠎reat ed  wi᠎th G SA​ C​onte nt᠎ Generat᠎or D em oversion!

همانطور که می دانید ویژگی های بسیار کاربردی در جکوزی های بادی وجود داشته که از جمله مهمترین آنها می توان به قابلیت حمل و نصب در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. یک تیوپ باد شونده که توسط پمپ باد می گردد،توسط بستهای کمربند دار در طرفین نصب میگردد. اگر بعد از بازدیدهای خود از اماکن تاریخی، به دنبال بازی و تفریح و گذرندان یک عصر دلپذیر در طبیعت زیبای شیراز هستید، از پارک آزادی شیراز غافل نشوید! این شهربازی، پارک نوستالژیک شیرازیهاست و طبیعتا وسایل بازی آن جدید نیست. شهربازی ایران لند شیراز با بیش از 130 دستگاه بازی برای تمام سنین، به عنوان وسیعترین و بهروزترین شهربازی سرپوشیده کشور شناخته میشود. بدنه جکوزی یکنفره که در حمام یا در اتاقها نصب میشود معمولاً از جنس فایبرگلاس ساخته میشود. جنس بدنه جکوزی بادی شش نفره اینتکس از پی وی سی با ضخامت 4 لایه و با ساختار داخلی از الیاف ابریشمی به صورت سیمی تشکیل شده و باعث مقاومت و استقامت بیشتر بدنه جکوزی میشود . ارتفاع ذکر شده برای آن نیز تا لبه بدنه می باشد اما عمق مفید آن 5 الی 10 سانتی متر به دلیل جلوگیری از سر ریز شدن آن کمتر خواهد بود. Da ta has be en generated  with the he lp  of G᠎SA C​ontent ​Gene ra​tor  DEMO.

در نتیجه برای داشتن یک محصول منحصر به فرد طراحان در این زمینه برای جکوزی بادی گرمکن دیجیتال نیز در نظر گرفته اند تا در هر زمان به سرعت بتوانند آب داخل بدنه را گرم کنند. جنس بدنه جکوزی بادی 6 ضلعی اینتکس از نوع پلاستیک PVC با برزنت بوده که با ترکیب یکدیگر بدنه ای ضخیم و با کیفیت را ایجاد کرده است. جنس بدنه جکوزی بسیار محکم بوده و از پی وی سی ضخیم با الیاف پلی استر تشکیل شده است. گفتنی است که دستگاه هیتر همراه این جکوزی پس از راه اندازی بدنه اصلی به آن وصل شده و که قادر است آب جکوزی را حداکثر تا دمای 40 درجه سانتی گراد افزایش دهد. توسط این دستگاه می توانیم دمای آب جکوزی را تا حداکثر 40 درجه سانتی گراد افزایش دهیم. بر روی برخی از این جکوزی های بادی چند عدد موتور جت تعبیه شده است که از طریق درجه تنظیم گرمای آب جکوزی بادی و فشار موتور جت که به همراه پمپ باد تعبیه شده بر روی بدنه جکوزی بادی قرار دارد فشار و درجه موتور جت جکوزی بادی را نیز کم یا زیاد کرد و در برخی موارد نیز تنها حباب ساز در کف جکوزی بادی قرار داده شده است که کارکرد آن نیز به همین صورت خواهد بود.

این 4 دستگاه مهم در یک پکیج پلاستیکی ضد آب و مقاوم تعبیه شده و در غالب یک دستگاه به بدنه اصلی متصل می شود. همچنین یک فیلتر کاغذی نیز داخل آن قرار داده شده تا توسط این فیلتر زباله های کوچک درون آب را گرفته و آب را تصفیه کند. همراه این کالا یک DVD آموزشی نیز قرار داده شده تا توسط آن اقدام به راه اندازی و جمع کردن آسان تر کرد. اما در نظر داشته باشید که هر دو عملا در یک سطح هستند، ولی جکوزی­های سرامیکی از موادی ساخته می­شوند که بدنه­اش شکننده و سخت است. از کلر هم برای ضدعفونی و شفاف کردن آب جکوزی بادی استفاده می شود. دارای سبد کلر , قرص کلر , آچار مخصوص و چسب تعمیرات و آموزش تعمیر جکوزی بادی میباشد . جکوزی های بادی اصولا دارای ویژگی هایی مانند نصب و راه اندازی آسوده می باشند و به دلیل وزن کم خود امکان جا به جایی و استفاده در هر مکان مورد نظری را فراهم می سازند. جکوزی بادی اینتکس را میتوانید در حیاط، داخل خانه یا مکانهای ورزشی و باشگاهها نصب کنید. این جکوزی بادی در زمان کمی قابلیت نصب و راه اندازی را دارد و بر روی زمین صاف در مکان های کوچک نیز قابل استفاده است .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن