مطالعه نشان می دهد اسپانیا به دور از داشتن 'گله ایمنی به ویروس

مادرید (AP) — دور دوم آزمایش تصادفی در اسپانیا برای آنتی بادی به کروناویروس جدید نشان می دهد که یک سوم از کسان

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

مادرید (AP) — دور دوم آزمایش تصادفی در اسپانیا برای آنتی بادی به کروناویروس جدید نشان می دهد که یک سوم از کسانی که آلوده نیست و توسعه علائم اسپانیایی مقامات بهداشت گفت: پنج شنبه.

"این یک زنگ خطر برای بهداشت عمومی: ممکن است برای کنترل (شیوع) فقط با توجه به کسانی که علامتی," ملی اپیدمیولوژیک مدیر مرکز مارینا Pollán گفت.

"با این تعداد بدون علامت موارد ما باید به دنبال توصیه های" برای بهداشت شخصی و اجتماعی فاصله, Pollán گفت.

نتایج حاصل از آخرین دور از تست های سراسر کشور تایید اولیه پیدا کردن چاپ سه هفته پیش نشان می دهد که آزمایش خون تشخیص آنتی بادی IGG بر علیه این ویروس در تنها 5 درصد از 63,000 شرکت کنندگان است.

محققان می گویند که به معنی اسپانیا به دور از داشتن یک "گله ایمنی" به COVID-19 و هنوز هم در معرض خطر بیشتر بیماری.

بیش از 95% از افراد مورد آزمایش در دور اول ادامه داد: در این مطالعه برای دور دوم. وجود خواهد داشت یک دور تست قبل از این مطالعه نتیجه می گیرد.

اسپانیا عقب قوانین این کشور در دو ماه مستند. این کشور یکی از سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر در جهان با بیش از 27000 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

وزارت بهداشت را بالا ویروس متخصص فرناندو سیمن, اذعان کرد که مقامات منطقه ای در حال "اصلاح" خود را داده و گفت که او انتظار دارد ملی در مجموع مرگ و میر و عفونت های تحت بررسی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن