مجرمان سرقت مزایای بیکاری به عنوان ادعای افزایش

توسط سارا SKIDMORE فروش مجرمان تصرف در افزایش زیان کار به سرقت مزایای بیکاری از آمریکایی ها در سراسر کشور. این

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399

توسط سارا SKIDMORE فروش

مجرمان تصرف در افزایش زیان کار به سرقت مزایای بیکاری از آمریکایی ها در سراسر کشور. این پیچیده در حال حاضر وضعیت دشوار برای میلیون ها نفر از کمبود مالی آمریکایی ها و ضعف دولت بیکاری دفاتر.

در حالی که وجود دارد هیچ دقیق اندازه گیری که چگونه بسیاری از ادعاهای جعلی ساخته شده اند متحده از واشنگتن به مین می گویند که آنها شاهد افزایش و متعدد آژانس های فدرال در حال کار برای مبارزه با آن است.

"حدود 10 درصد از (بیمه بیکاری) پرداخت نادرست زیر بهترین زمان و ما در بدترین زمان" اسکات دال بازرس کل ایالات متحده وزارت کار گفت: خانه فرعی در دولت عملیات. دال تخمین زده می شود که حداقل $26 میلیارد دلار در منافع تلف می تواند با بخش عمده ای از آن را به کلاهبرداران.

این نیروهای بیکار و کارگران در حال حاضر وضعیتی وخیم از دست دادن یک کار به مبارزه برای منافع آنها نیاز دارند و حق دارند.

"ما عمیقا نگران رفاه این مردم و زمانی که آنها دریافت خواهد شد این حل و فصل شده و پول آنها نیاز به زندگی در اوا گفت:" Velasquez, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی سرقت هویت مرکز منابع است که دیده می شود یک جهش شدید در تماس برای کمک به بیکاری تقلب.

از اواسط ماه مارس 42.7 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری هر چند برخی از دوباره استخدام شدهاند به ایالت ها اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است. روز پنج شنبه دولت فدرال گفت: 21.5 میلیون نفر در حال دریافت بیکاری کمک کند. که باعث ایجاد اضافه شده فرصت را برای مجرمان است. اضافی 600 دلار در هفته در منافع باعث می شود آن را سودآور.

علاوه بر این دولت بیکاری سازمان های غرق شده اند ادعا می کند و در حال کار برای دریافت پرداخت برای کسانی که نیاز به همان سرعتی که ممکن است. در برخی موارد کارشناسان امنیتی می گویند این مراحل جدید اضافه شده حجم کار و منسوخ سیستم ممکن است را ساخته اند آن را آسان تر برای مجرمان به عمل می کنند.

"این است که El Dorado برای آنها و آن را خالص جهنم برای قربانیان گفت:" آدام لوین, بنیانگذار امنیت اطلاعات شرکت CyberScout.

کارشناسان امنیتی می گویند بخش عمده ای از تقلب به نظر می رسد متعهد توسط مجرمان با استفاده از سرقت اطلاعات به ادعای استفاده از هویت شخص دیگری. این اطلاعات اغلب شده جمع آوری شده از قبل نقض داده و یا حملات مستقیم دولت در سیستم.

در بسیاری از موارد قربانیان نمی دانم آنها متاثر شده اند تا زمانی که آنها درخواست برای منافع و پیدا کردن کسی که به ضرب و شتم آنها را به پانچ. برخی حتی خود را پیدا پرداخت سود متوقف هنگامی که یک جنایتکار usurps منافع خود را.

قربانیان باید گزارش یک مشکوک به تقلب به دولت کارفرمای خود و فایل گزارش پلیس. اما حل و فصل موضوع و پرداخت مناسب به معنی رفتن را از طریق آژانس دولتی است که فرآیندهای بیکاری ادعا می کند که به طور بالقوه در حال حاضر غرق شده است.

سرویس مخفی ایالات متحده با صدور یادداشتی در ماه گذشته که پیشنهاد خوبی سازمان یافته نیجریه تقلب حلقه شد و با هدف قرار دادن حالت بیکاری سیستم به گفته نیویورک تایمز که یک کپی از سند است. اما عوامل هنوز هم در حال کار به دقت اشاره کردن که درگیر شد و از کجا. این یادداشت گفت که واشنگتن سخت ترین ضربه امور خارجه آمده است: شواهدی از حملات در کارولینای شمالی ماساچوست, oklahoma, اوکلاهما, میشیگان و فلوریدا. کالیفرنیا امنیت سایبر شرکت Agari برآورد هفته گذشته که حداقل 11 متحده هدف قرار داده شده است.

روز پنجشنبه مقامات در واشنگتن گفت: دولت بهبود $333 میلیون حدود 550 میلیون دلار به $650 میلیون پرداخت متقلبانه.

کسانی که با مشاغل نیز اهداف از کلاهبرداران. بلیک ویکتور کنت گفت که هفته گذشته او یک نامه از ماساچوست وزارت بیکاری کمک و اطلاع رسانی به او را که آنها آغاز کرده بودند به پرداخت خود را برای بیکاری ادعا می کنند.

"این خنده دار است چرا که من هنوز شاغل," او گفت:.

کنت فکر اطلاعات خود را ممکن است در معرض زمانی که او یک قربانی نقض داده ها چند سال به عقب. اما کارفرمای خود بیمارستان عمومی ماساچوست با ارسال یک ایمیل چند روز بعد به کارکنان گفت: آنها آگاه بودند تعدادی از این موارد برای کارکنان.

در موارد دیگر جنایتکاران در حال هدف قرار دادن مردم با نادرست ارائه می دهد کمک پر کردن بیکاری و به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات شخصی. افراد دیگر نیز ممکن است هدف قرار داده و استفاده می شود به عنوان "قاطر" به حرکت پول برای مجرمان است.

کارشناسان هشدار می دهند که اگر یک جنایتکار اطلاعات کافی برای ایجاد یک بیکاری ادعا می کنند آنها باید به اندازه کافی اطلاعات را به ارتکاب اعمال دیگر از سرقت هویت. بنابراین مردم باید برای محافظت از خود را از آسیب بیشتر توسط انجماد اعتباری خود را و نظارت بر اعتباری خود را به طور منظم برای هر گونه بی نظمی.

مردم باید خوب تمرین سایبر بهداشت به عنوان به خوبی نشان می دهد جان Breyault که مدیریت ملی مصرف کنندگان لیگ تقلب مرکز. این بدان معناست که تغییر کلمه عبور به طور منظم با استفاده از دو فاکتور تأیید هویت در هر زمان ممکن است برای ورود به حساب و احتیاط از بودن ارائه می دهد که به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد, آیا, است که, با, تلفن, آنلاین, ایمیل, و یا در فرد است.

"تا زمانی که این مشکل بیکاری شروع به فروکش کردن این است برای رفتن به یک مشکل است که چوب با ما" Breyault گفت.

__

راشل La Corte در المپیا واشنگتن کمک کرده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب