مطالعه می یابد سرد جنگ اتمی تست تغییر بارش

بمب هسته ای آزمایش در طول جنگ سرد ممکن است تغییر الگوهای بارندگی هزاران مایل از انفجار سایت, تحقیقات جدید نشان

توسط NEWSSHANS در 29 اردیبهشت 1399

بمب هسته ای آزمایش در طول جنگ سرد ممکن است تغییر الگوهای بارندگی هزاران مایل از انفجار سایت, تحقیقات جدید نشان داده است. دانشمندان در دانشگاه خواندن باید تحقیق چگونه بار الکتریکی منتشر شده توسط تابش از آزمون انفجارات انجام شده عمدتا توسط آمریکا و شوروی در 1950s و 1960s تحت تاثیر قرار rainclouds در آن زمان است.

مطالعه منتشر شده در Physical Review Lettersاستفاده از سوابق تاریخی بین 1962 و 1964 از یک ایستگاه تحقیقاتی در اسکاتلند است. دانشمندان در مقایسه با روز با بالا و پایین radioactively-تولید هزینه پیدا کردن که ابر شد مشخصه ضخیم تر و در آنجا بود 24 درصد بیشتر باران به طور متوسط در روز با بیشتر رادیواکتیویته. استاد Giles, Harrison منجر نویسنده و استاد فیزیک جو در دانشگاه مطالعه گفت:

مدتهاست فکر می کردم که یک بار الکتریکی تغییر چگونه قطرات آب در ابر برخورد و ترکیب به طور بالقوه مؤثر بر اندازه قطرات و موثر بر بارش, اما این است که دشوار است برای مشاهده در جو است. با ترکیب بمب تست داده با آب و سوابق دانشمندان قادر بودند به صورت گذشته نگر بررسی این. از طریق یادگیری بیشتر در مورد چگونه یک مسئول بر غیر رعد و برق ابرها فکر آن است که دانشمندان را در حال حاضر درک بهتری از مهم آب و فرآیندهای.

The findings may be helpful for cloud-related geoengineering research, which is exploring how electric charge could influence rain, relieve droughts or prevent floods, without the use of chemicals. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

این یافته ها ممکن است مفید برای ابر های مربوط به geoengineering پژوهش است که کاوش چگونه یک شارژ الکتریکی می تواند نفوذ باران و رفع خشکسالی و یا جلوگیری از سیل و بدون استفاده از مواد شیمیایی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

مسابقه به توسعه سلاح های هسته ای شد و یکی از ویژگی های کلیدی از جنگ سرد به عنوان ابرقدرت جهان به دنبال نشان دادن قابلیت های نظامی خود در افزایش تنش ها پس از جنگ جهانی دوم. اگر چه انفجارات انجام شده در کنترل از راه دور نقاط جهان همچون صحرای نوادا در آمریکا و در اقیانوسیه و قطب شمال و جزایر رادیواکتیو آلودگی گسترش به طور گسترده ای در سراسر جو است. رادیواکتیویته ionizes هوا با انتشار یک شارژ الکتریکی است.

محققان از دانشگاههای خواندن, داخل حمام و بریستول, بررسی پرونده از مجهز ملاقات در دفتر تحقیقات ایستگاه های آب و هوا در Kew در نزدیکی لندن و لرویکک در جزایر شتلند. واقع در 300 مایلی شمال غربی اسکاتلند شتلند سایت نسبتا تاثیر پذیری از دیگر منابع آلودگی انسانی. این ساخته شده آن را به خوبی مناسب به عنوان یک تست سایت برای مشاهده بارش و اثرات آن, اگر چه احتمال دارد که رخ داده است در جاهای دیگر هم خواهد بود بسیار دشوار است برای تشخیص.

The race to develop nuclear weapons was a key feature of the Cold War, as the world’s superpowers sought to demonstrate their military capabilities during heightened tensions following the Second World War. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

مسابقه به توسعه سلاح های هسته ای شد و یکی از ویژگی های کلیدی از جنگ سرد به عنوان ابرقدرت جهان به دنبال نشان دادن قابلیت های نظامی خود در افزایش تنش ها پس از جنگ جهانی دوم. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

برق اتمسفری است که به راحتی اندازه گیری بر روی خوب روز, بنابراین Kew اندازه گیری شد مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی نزدیک به 150 روز که در آن وجود دارد بالا و یا پایین اتهام نسل بیش از انگلستان در حالی که هوا ابری بود در لرویکک. شتلند بارش در این روز نشان داد تفاوت که از بین رفت بعد از عمده رادیواکتیویته قسمت بود. این یافته ها ممکن است مفید برای ابر های مربوط به geoengineering پژوهش است که کاوش چگونه یک شارژ الکتریکی می تواند نفوذ باران و رفع خشکسالی و یا جلوگیری از سیل و بدون استفاده از مواد شیمیایی.

پروفسور هریسون است که منجر به یک پروژه بررسی برق اثرات گرد و غبار و ابر در امارات متحده عربی به عنوان بخشی از برنامه ملی در باران افزایش علم است. این یافته های جدید کمک خواهد کرد که برای نشان دادن اتهامات معمولی ممکن است در غیر رعد و برق ابرها.

ارائه شده توسط: دانشگاه خواندن [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

پژوهشگران حتی اختلالات کوچک می تواند باعث فاجعه بار طوفان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن