برخی از حقایق جالب در مورد چین باستان

چین باستان بود و همچنان یکی از جذاب ترین مکان ها در تاریخ بشر است. پر از حکمت و فرهنگ و نبوغ پيشينيان بودند من

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399

چین باستان بود و همچنان یکی از جذاب ترین مکان ها در تاریخ بشر است. پر از حکمت و فرهنگ و نبوغ پيشينيان بودند منادی از سنت و نزاکت. در ادامه به برخی از حقایق جالب است که شما ممکن است در مورد شناخته شده ترین و قدرتمند و تاثیر گذار و مستمر فرهنگ است که بشریت شناخته شده است. نگه داشتن در ذهن است که چین دارای سابقه بیش از 5000 سال و تا زمانی که ما به ذکر چین باستان از آن می تواند در هر زمان در میان است.

زهی سکه

اولین چاپ پول (بر روی کاغذ) در گردش خون در دوران سلسله تانگ (A. D. 618-907). قبل از آن استفاده می شود سکه ها با سوراخ کوچک در وسط به رشته با هم (کیف پول بودند نه در رواج در طول تانگ). اما تانگ مردم به زودی کردم خسته از حمل رشته های بلند از سکه های به طوری که آنها در بر داشت یک راه حل ابتکاری است که توسط آن سکه خواهد بود "سپرده" با یک فرد قابل اعتماد. معامله گران و عموم مردم خواهد بود با توجه به "اعتبار مقالات" بسته خود سپرده است. وجود دارد و شما باید این فرم اولین پول کاغذی 500 سال قبل از اروپاییان بعد از آن.

ممنوع امپراتور

زمانی که بقیه جهان در حال پادشاهان چینی تا به حال گذرانده است. امپراتور فرمان حق به حکومت بهشت است. از این رو امپراتور بود نه فقط یک انسان معمولی. او "پسر آسمان" و مردمی عادی نمی تواند لمس او را با خود عادی دست. شما نمی تواند لمس امپراتور حتی اگر شما پزشک خود را. بنابراین زمانی که امپراتوران چین باستان می خواستم نبض خود را گرفته یک رشته خواهد بود به امپراتور مچ دست و پزشک خواهد اینسو انسو جمع کردن تشخیص خود از آن. نیز وجود دارد برخی از امپراتوران که مردم عادی نمی تواند بر.

دکتر پرداخت

یک واقعیت سرگرم کننده اما نوع مناسب هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم این است که در چین باستان پزشکان پرداخت شد که این بیماری درمان شد.

No healing, no payment in ancient China. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

هیچ درمانی بدون پرداخت در چین باستان است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

اگر بیمار فوت و یا بیماری همچنان ادامه داشت و سپس پزشک ، به نظر می رسد که این باید پزشک کار فوق العاده سخت است. خیلی متفاوت از سیستم کمونیستی امروزه درست است ؟ در حال حاضر دولت دکتر پرداخت می شود (از طریق مالیات) حتی اگر آنها نمی تشخیص یک بیمار است. بیا به آن فکر می کنم چین سرمایه داری قبل از اروپایی ها.

اول گاه شمار

Yixing یک Tantric راهب بودایی اختراع اولین ساعت مکانیکی در A. D. 727. این دستگاه مکانیکی به حال یک سیستم پیچیده از چرخ شفت, زنگ, درام, میله های به هم پیوسته و پین برای نمایش ساعت و زمان غروب و طلوع. یک "گریز" تنظیم نیروی چرخش با چرخ چرخش در سرعت ثابت. آب تبدیل چرخ به طور خودکار و در جهت آب به یخ در طول ماه های زمستان یک مشعل روشن شد داخل به حفظ گرما و جریان مناسب.

Random facts

It was forbidden for commoners to enter the Forbidden City. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

آن را ممنوع بود به صورت عادی برای ورود به شهر ممنوعه. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

 • در چین باستان وجود دارد که مجازات آنقدر شدید است که هر عضو از خانواده کشته قبل از محکوم فردی قرار بود به مرگ.
 • یک سلاح با استفاده از باروت اختراع شد توسط چینی در قرن 10.
 • دیوار بزرگ چین ساخته شد به نگه داشتن شمالی مهاجمان مانند مغولان در خلیج.
 • ناخن های بلند در نظر گرفته شد نشانه ای از اشراف.
 • Sun Tzu استاد استراتژیست یک بار تست شده بر روی توانایی های خود را. او تا به حال برای آموزش امپراتور حرم از 180 رفیقه و آنها را تبدیل به سربازان. در ابتدا ناموفق او با توسل به اجرای دو رفیقه بودند که در خط مقدم بودن uncooperative. دیگر رفیقه وحی تعهدات خود پس از آن.
 • کریکت مبارزه با یک معامله بزرگ است. بزرگسالان آنها لذت می برد در حالی که بچه ها را نگه داشته جیرجیرک به عنوان حیوانات خانگی.
 • فوتبال در چین به عنوان دور برگشت به عنوان 2 قرن قبل از میلاد در دوران سلسله هان است. فیفا به رسمیت شناخته شده است این ورزش شناخته شده و سپس به عنوان Cuju به عنوان قدیمی ترین شکل از این بازی است.
 • در طول سلسله تانگ افراد تحصیل کرده بودند و انتظار می رود به خوش آمد می گوید و می گویند خداحافظی با استفاده از اشعار که تشکیل شده بودند در نقطه ای.
 • اژدها نماد امپراتور. ققنوس به نمایندگی از ملکه. جرثقیل نمایندگی طول عمر و اردک زناشویی, وفاداری.
 • بستنی در چین اختراع شده در 200 B. C. ترکیب یخ و برنج و شیر منجمد.
 • چینی بودند با پوشیدن عینک و بیش از یک هزار سال پیش. مارکو پولو در طول بازدیدکننده داشته است در 1271 متوجه شده که عینک به طور گسترده ای به تصویب رسید و توسط مردم است.
 • این الماس سوترا جهان قدیمی ترین بازمانده کتاب که قدمت آن به A. D. 868. کشف شده در سال 1907 در یک بسته غار در Dunhuang در شمال غربی چین است و اکنون در کتابخانه بریتانیا.
 • برخی از مقامات بالا از دادگاه را در لباس مبدل خود را به عنوان مردمی رایج برای دیدن آنچه که مردم فکر می شد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

باور نکردنی مکان برای بازدید در تیچونگ


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن