میسوری افسران متهم به آزار زن سیاه پسر

توسط جیم سالتر اوفالن, Mo. (AP) — طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه چهار متهم سفید حومه سنت لوئیس افسران پلیس از br

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

توسط جیم سالتر

اوفالن, Mo. (AP) — طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه چهار متهم سفید حومه سنت لوئیس افسران پلیس از brutalizing 68 ساله, سیاه, زن و پسر بالغ پس از به اشتباه متهم آنها را از سرقت یک تلویزیون است.

Marvia خاکستری او مدعی جدی رنج می برد و دائم صدمات در هنگام دستگیری او در یک باشگاه سام فروشگاه در دثا پرس میسوری در مارس 23. او 43 ساله و پسر, درک, دچار ضربه مغزی سه دندان شکسته و آسیب های دیگر با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Andrew M. Stroth از Chicago-عمل بر اساس قانون صدمه گروه گفت: Marvia خاکستری بود به خصوص صدمه, چگونه پسر او تحت درمان قرار گرفت داده های دیگر با مشخصات بالا حوادث مربوط سفید افسران و مردان از جمله تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن میسوری یکی دیگر از سنت لوئیس حومه در سال 2014.

"خانم خاکستری فکر پسر او بود و دیگری مرد سیاه پوست غیر منصفانه ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس" Stroth گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "شما می توانید در تصویری که او وحشت زده با توجه به آنچه که آنها در حال انجام است."

تماشاچیان در فروشگاه اسیر تلفن همراه تصویری. دو فیلم که Stroth ارائه شده به آسوشیتد پرس شروع خاکستری و پسرش در حال حاضر بر روی زمین است.

در یک نقطه, Derek خاکستری تلاش می کند به نشستن اما دو افسر زور فشار او را به پایین. او شنیده می شود فریاد "دست من" "لطفا به من اجازه رفتن" و "من ، مادرش فریاد طول تقریبی چهار دقیقه فیلم چندین بار درخواست افسران "لطفا مرا تنها بگذارید!"

شهرستان دثا پرس مدیر داگلاس مضرات گفت: Derek خاکستری و یک افسر بودند برای درمان آسیب پس از حادثه است.

این شهر امنیت عمومی مدیر به بررسی گزارشات و تصویری و "به صراحت رد می کند که افسران استفاده از نیروی بیش از حد به 'ضرب و شتم' شاکیان" مضرات گفت.

طرح دعوی در دادگاه واصل در St. Louis County مدار دادگاه نام شهر و چهار افسر پلیس. به دنبال آن نامشخص خسارت.

درک خاکستری زندگی در ویرجینیا و کار در امنیت است. مادر خود را در ضعیف بهداشت و درمان با پوکی استخوان و آرتریت روماتوئید آرتریت و سایر بیماری های Stroth گفت: بنابراین درک خاکستری در زمان مرخصی از کار خود را به مراقبت از او در خانه اش در کرو کور, میسوری یکی دیگر از سنت لوئیس حومه.

در باشگاه سام, Derek خاکستری خریداری 65 اینچ سونی براویا تلویزیون صفحه تخت برای مادر خود را همراه با سایر موارد Stroth گفت. هنگامی که آنها به او SUV آنها متوجه همه چیز مناسب نیست بنابراین درک خاکستری پرسید فروشگاه برای برگزاری تلویزیون تا زمانی که او می تواند بعد از بازگشت و آن را انتخاب کنید.

مشکل زمانی شروع شد که او رفت و برگشت به فروشگاه. در ابتدا طرح دعوی در دادگاه گفت: کسی که در فروشگاه ابراز سوء ظن است که خاکستری بود و تلاش به سرقت تلویزیون. یک کارمند فروشگاه شفاعت و تایید کرد که خاکستری تا به حال پرداخت شده برای تلویزیون بود و وجود آن را انتخاب کنید.

هنوز یک دثا پرس افسر که در این فروشگاه به دنبال خاکستری به SUV و او را متهم کرد از سرقت قبل از اینکه گفته شده توسط یک کارمند که خاکستری خریده بود تلویزیون طرح دعوی در دادگاه گفت.

خاکستری بازگشت به مادر خود را در خانه و به او گفت در مورد این اتهامات نادرست است. آنها تصمیم بر او چگونه درمان می شود, برای بازگشت به تلویزیون و دریافت پول خود را.

طرح دعوی در دادگاه گفت که در حالی که خاکستری شد در این فروشگاه به دنبال بازپرداخت چهار افسران "با خشونت و جسمی کشف و ضبط Marvia خاکستری و درک خاکستری و پرتاب آنها را به طبقه ضرب و شتم آنها, جوراب توری, جوراب آنها و سپس دستگیری آنها بود."

طرح دعوی در دادگاه گفت: ماموران عمل بدون علت و یا کافی تحریک فراهم می کند اما هیچ جزئیات دیگر. پلیس سروان. شان کوین کاهش یافته با استناد به انتظار دادخواهی.

Marvia خاکستری گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که او به تماشای در ترور به عنوان ماموران به او حمله کردند ،

"من گفت:" آنها قصد کشتن او'" خاکستری گفت. "من می توانم ببینم پسرم در حال مرگ قبل از چشم من."

جان بومن رئیس St. Louis County فصل NAACP متهم ماموران از "قلدری."

"در سنت لوئیس و در ایالات متحده زمانی که یک فرد در تعامل با پلیس آمریکا نگرانی فوری است: او با احترام رفتار شود یا می شود آنها مجاز به ایجاد یک تماس و با خیال راحت خواهد شد و یا آنها را مورد آزار و ضرب و شتم و کشته شدن به دلیل رنگ پوست ما?" بومن گفت.

Marvia خاکستری شد متهم با شهرداری جنایات تداخل با یک افسر و مقاومت در برابر بازداشت. مضرات گفت: St. Louis County دادستانی هنوز بررسی اینکه آیا به پرونده اتهامات علیه Derek خاکستری است.

طرح دعوی در دادگاه گفت: Marvia خاکستری دچار صدمات به او tailbone پشت شانه و زانو و اسلحه. او پسر صدمات شامل باز زخم سر که نیاز به بخیه و فلز اساسی طرح دعوی در دادگاه گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن