محرومیت حسی مخزن درمانی

آیا محرومیت حسی تانک ؟ همچنین شناخته شده به عنوان ایزولاسیون مخازن و یا شناوری مخازن آنها توسعه داده شد و در س

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

آیا محرومیت حسی تانک ؟ همچنین شناخته شده به عنوان ایزولاسیون مخازن و یا شناوری مخازن آنها توسعه داده شد و در سال 1954 توسط یک پزشک آمریکایی و عصب شناسی به نام John C. لیلی به ارائه محدود محیطی تحریک درمان (استراحت). در طول زمان در داخل عايق مخزن تجارب یک فرد حداقل تحريک حسی از مناظر و صداها را. این اجازه می دهد تا آنها را برای استراحت و تبدیل شدن به بسیار آرام است. مخزن پر شده است تا به یک پا از آب شور. این را قادر می سازد تا فرد به "شناور" رد حس گرانش است.

محرومیت حسی مخازن ادعا برای درمان طیف وسیعی از مسائل از اضطراب به درد عضلانی. نه همه مردم پاسخ را در همان راه به داخل مخازن و تجربه متفاوت بوده و بسته به فرد و احساسات خود را.

دکتر لیلی در طراحی این مخازن به مطالعه ریشه های آگاهی. در طول 1960s مطالعه خود را ناشی از کمی بحث به عنوان او با تجربه توهم زا LSD و دیگر مواد مخدر در طول زمان صرف شده در داخل مخزن. امروزه شناوری درمان کاملا رایج هستند و می توان در چشمه های معدنی در سراسر جهان است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در طول 1960s تانک استفاده شد همراه با LSD برای بحث مطالعات به ریشه های آگاهی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

پس چرا به ظاهر مردم عادی قفل خود را در داخل زمین-سیاه بی صدا مخزن با آب شور? برخی مطالعات پیشنهاد می شود استفاده از شناوری درمانی نسبتا سالم مردم به خصوص در ورزش برای عضله مربوط به بهبود مدیریت درد و اضطراب را تسکین می دهد.

اثرات مثبت

خلاقیت

به گفته دکتر پیتر Suedfeld یک روانشناس شناوری ایدز در بهبود خلاقیت است. یک مطالعه انجام شده با دانشجویان که حاکی از یک افزایش مشخص در خلاقیت زمانی که آنها در معرض محرومیت حسی. تمام 40 دانش آموزان به ثمر رساند بالاتر در آزمون تنها پس از یک ساعت جلسه. یک گروه از 13 دانش آموزان مشغول به تحصیل موسیقی جاز رفت و از طریق شناوری درمان و پیشرفت خود را تحت نظر قرار گرفتند یک هفته بعد. ظاهرا منافع به طول انجامید نشان می دهد در دراز مدت سود.

عملکرد فیزیکی

ورزش حرفه ای ورزشکاران گفت: برای مشتق ترین مزایای هر دو در یک جسمی و روانی در سطح که آنها پس از آن می توانید استفاده کنید برای رقابت بهتر است. وجود دارد یک مطالعه انجام شده در سال 2016 است که ورزشکاران بهبود سریع تر از جمله روحی بعد از یک تمرین شدید تمرین زمانی که آنها تحت محرومیت حسی درمانی است. اما مانند بسیاری از مطالعات در مورد این موضوع تعداد شرکت کنندگان نیست به اندازه کافی بزرگ و نه آن را انجام بیش از یک دوره طولانی از زمان به منظور ارائه شواهد قطعی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

ورزش حرفه ای ورزشکاران گفت: برای مشتق ترین مزایای هر دو در یک جسمی و روانی در سطح. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

یک مطالعه انجام شده در سال 2018 نشان می دهد که مخازن شناوری می تواند کمک به افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی است. محرومیت حسی همچنین دارای یک اثر مثبت در کاهش درد.

از طرف دیگر

موارد وجود دارد که در آن افراد با تجربه توهم در طول زمان خود را در مخزن. این تحقیقات بر روی این نشان می دهد که افرادی که بیشتر در معرض دچار توهم کردند. در این مورد آنها بلافاصله حذف از مخزن و در این توهم بودند متوقف شد.

برای افرادی که پیدا کردن مفهوم ترسناک آنها را انجام دهد بهتر است دور ماندن از محرومیت حسی. ورود به مخزن زمانی که مست توصیه نمی شود یا به عنوان توهم را افزایش می دهد در طول این دولت است.

همانطور که در حال حاضر محققان نتوانسته اند به نقطه ای از هر گونه عوارض جانبی تاثیر سلامتی در افراد است. هر کسی که ذهنی سالم باید قادر به رفتن به یک شناور آبگرم و لذت بردن از یک جلسه.

نمونه شناوری جلسه می رود مثل این (برای کسانی که علاقه مند به آن را امتحان کنید):

  1. لباس بلند — از بین بردن لباس و طلا و جواهر
  2. دوش گرفتن
  3. ورود به مخزن و بسته شدن درب
  4. شناور در آب شور
  5. برخی از موسیقی برگزار خواهد شد برای چند دقیقه به شما کمک می کند راحت
  6. در آغوش سکوت برای یک ساعت
  7. موسیقی را دوباره بازی را نشان می دهد که جلسه رو به پایان است
  8. دریافت از مخزن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چه Rucking?


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب