گزارش سنا در معرض کنفوسیوس موسسه آسیب رساندن به آموزش و پرورش آمریکا

یک 2019 گزارش سنای آمریکا دائم فرعی در تحقیقات کشف خطرناک, راه هایی که چین کنفوسیوس موسسات در حال به خطر انداخ

توسط NEWSSHANS در 29 تیر 1399

یک 2019 گزارش سنای آمریکا دائم فرعی در تحقیقات کشف خطرناک, راه هایی که چین کنفوسیوس موسسات در حال به خطر انداختن امنیت آمریکا سیستم آموزشی. این گزارش هشدار می دهد که موسسات کنفوسیوس که شفاف نیست به اندازه کافی در مورد عملیات خود را نباید مجاز به ادامه در ایالات متحده است.

چینی ها تهدید

بر اساس این گزارش دولت چین راه اندازی بیش از 100 موسسات کنفوسیوس در دانشگاه های ایالات متحده و دانشگاه بیش از 15 سال گذشته در هر ملت است. در واقع تقریبا یک پنجم از جهان کنفوسیوس موسسات تاسیس شده اند در ایالات متحده است. علاوه بر این وجود دارد که 500 کنفوسیوس کلاس های درس در ایالات متحده آمریکا است که آموزش فرهنگ چینی و زبان به دانش آموزان از مهد کودک تا 12th grade. مشکل این است که چینی رژیم کمونیستی کنترل هر جنبه ای از موسسه کنفوسیوس برنامه ها از طریق دولت حمایت آژانس به نام "Hanban."

هر زمان که معلمان و مدیران منصوب به موسسات کنفوسیوس آنها باید به تعهد به حفاظت از منافع چین است. یک قرارداد به دست آمده توسط کمیته فرعی نشان می دهد که Hanban را خاتمه مدرسان در مورد آنها افراط در هر گونه فعالیت "مخل به ملی (چینی) منافع" یا "نقض قانون چینی." برخی از قراردادها شامل مقررات است که جلوگیری از مدرسان از افشای محتویات قرارداد. یک مدرسه که حاضر به پایبندی به زیر چینی قانون تا به حال تمام آن قرارداد لغو شد.

پس وزارت امور خارجه ضبط نمی کند که آیا یک ملی چینی که به آمریکا وابسته به موسسه کنفوسیوس یا نه, از آن غافل است که چگونه بسیاری از چینی منشأ مردم در حال کار با این موسسات. به عنوان یک نتیجه بخش است که به درستی قادر به اطمینان حاصل شود که ویزا داده می شود که استفاده نمی شود در برابر منافع آمریکا. بین 2017 و 2019 بیش از 32 ویزا برای موسسه کنفوسیوس تبادل بازدید کنندگان لغو شد توسط این گروه از افراد تا به حال دروغ گفته در مورد ماهیت شغل خود را.

Some Chinese nationals affiliated with Confucius Institute use American visas fraudulently. (Image: Wikimedia ; CC0 4.0)

برخی از اتباع چینی وابسته به موسسه کنفوسیوس استفاده از آمریکا ویزا متقلبانه. (تصویر: ویکیپدیا ; CC0 4.0)

Hanban ریخته بیش US$158 میلیون دلار به ایالات متحده از سال 2006. بسیاری از مدارس ایالات متحده است که موفق به دریافت بیش US$250,000 در پرداخت از Hanban شکست خورد به گزارش معاملات با وجود این قانون نیاز به آنها را به انجام این کار. ترین بدتر از چیزی است که چین حاضر به نشان دادن حسن نیت ارائه میدهد و یا مناسب متقابل به وزارت امور خارجه آمریکا در مرکز فرهنگی (ACC). ACC طراحی شده برای ترویج فرهنگ آمریکایی در چینی دانشگاه.

با توجه به این که ایالات متحده اجازه می دهد تا چین برای ترویج فرهنگ چینی در امریکا از طریق موسسات کنفوسیوس پکن باید به طور طبیعی اجازه داده اند ACC به تابع در چین است. اما رژیم چین به طور مداوم به دخالت در عملکرد ACC نتیجه ساخت فعالیت خود را در چین بی اثر است. حداقل 7 ACC برنامه مسدود شد توسط دولت کمونیست نشان می دهد که پکن به سادگی می خواهد به تقویت جایگاه خود را در ایالات متحده در حالی که جلوگیری از ایالات متحده برای نفوذ در چین است.

مقابله با تهدید

ایالات متحده اخیرا به تصویب مجلس سنا لایحه ای را برای حفاظت از آزادی بیان در آمریکا, دانشگاه, بنابراین به عنوان برای مقابله با تهدید ناشی از کنفوسیوس موسسات. در واقع بسیاری از دانشگاه ها در حال فسخ قرارداد با این موسسات. در ماه ژوئن در دانشگاه ممفیس تعطیل موسسه کنفوسیوس در دانشگاه خود را دریافت تشویق از سناتور مارشا بلکبرن.

سناتور مارشا بلکبرن خوشحال است که در دانشگاه ممفیس " تصمیم به بستن آن موسسه کنفوسیوس. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

"دولت چین دیگر نمی خواهد اجازه نفوذ آمریکا آموزش راه کنفوسیوس موسسات باید برای گذشته شانزده سال. کنفوسیوس موسسات به عنوان آنها در حال حاضر کار محدود کردن آزادی آکادمیک و ما نمی خواهد تعظیم به سرکوب چینی, تبلیغ, سیستم," او گفت: در یک بیانیه. این لایحه تصویب شده توسط سنا نیاز به موسسات کنفوسیوس برای اطمینان از آزادی علمی شکست که خود را در عملیاتی وضعیت لغو خواهد شد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آمریکا آزادی تحت حمله از پکن می گوید دادستان کل آمریکا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب