سنا پنل پیشرفت تهمت انتخاب کنید به صدای امریکا

توسط MATTHEW لی مهر — یک تلخی تقسیم سنا پانل رای دادند و در امتداد خط حزب روز شنبه برای پیشبرد جمهور دونالد مغ

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

توسط MATTHEW لی

مهر — یک تلخی تقسیم سنا پانل رای دادند و در امتداد خط حزب روز شنبه برای پیشبرد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب و به سر و صدای امریکا و دیگر دولت ایالات متحده تامین مالی بین المللی پخش شده اند که این موضوع انتقادهای تند از کاخ سفید است.

پس از رد هشت دموکراتیک درخواست برای به تعویق انداختن این حرکت کمیته روابط خارجی سنا فرستاده مایکل بسته نامزدی را به سنا کامل در یک 12-10 رای دادن. بسته تهمت انتخاب برای اجرای آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی که نظارت بر فردا و رسانه ها مانند رادیو آزاد اروپا/رادیو آزادی و رادیو آزاد آسیا و کوبا گرا رادیو و تلویزیون مارتی.

دموکرات ها در مخالفت با نامزدی بسته یک از همکاران سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سیاسی استیو Bannon, در بخشی به دلیل سوالات در مورد گذشته خود را معاملات کسب و کار. اخیر انتقاد از فردا از مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید تشدید کرده است نگرانی های خود را در مورد نامزدی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند برای بسته را تایید و در حالی که راه اندازی حملات بی سابقه ای در صدای امریکا, ارجمند پخش ایجاد شده در طی جنگ جهانی دوم به هوا مستقل اخبار و ترویج ارزش های آمریکایی را به جهان برای پوشش آن از چین در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

دموکرات ها که از ترس بسته محافظه کار فیلمساز سابق و مربی می تواند تبدیل این سازمان به یک برگ برنده تبلیغاتی ماشین بودجه با بیش از 200 میلیون دلار در سال در پول مالیات دهندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن است mused در مورد تمایل خود را برای کنترل خروجی رسانه ها.

بسته است را رد کرد و نگرانی او اجازه می دهد که به اتفاق می افتد اما اخیر دیوانگی پرسیده است: کسانی که نگرانی. نماینده دموکرات در کمیته. نیوجرسی بهداشت ، باب منندز و دیگر دموکرات ها گفت: رای باید با تاخیر به دلیل بسته هنوز پاسخ پرسش ها در مورد اختلاف در اظهارنامه مالیاتی مربوط به یک سازمان غیر انتفاعی او اجرا می شود.

هنوز بیداد بیش از صدای امریکا و اخیر خود را پوشش چین را از دست داده و همه گیر را تحت الشعاع قرار داده ممکن است مسائل حقوقی است. آن را تبدیل به یک سنگ محک در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت به انتقاد از مقامات چینی برای شیوع و منحرف انتقاد از ایالات متحده در پاسخ به 2020 انتخابات ریاست جمهوری گرم.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به مدت طولانی مشاهده فردا با سوء ظن در مورد آن را به عنوان یک عنصر از یک "دولت عمیق" در تلاش برای خنثی کردن سیاست های خود را. خصومت پشت سر هم باز در 9 آوریل هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباطات مشاور دن Scavino ارسال شده فردا داستان در مورد چین به حساب رسمی توییتر با نظر "مالیات دهندگان آمریکایی پرداخت برای چین بسیار خود تبلیغات از طریق دولت ایالات متحده تامین می شود صدای امریکا! رسوایی!!"

داستانی که فردا ارسال شده — در مورد بلند کردن اجسام از مستند در چین در شهر ووهان که در آن جدید کروناویروس اول پدید آمده بود در واقع یک آسوشیتد پرس گزارش, اما روز بعد یک مقام کاخ سفید انتشار متهم فردا با استفاده از پول مالیات دهندگان "به صحبت می کنند در رژیم های اقتدارگرا." مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در چند روز بعد در تماس تلفنی با بی بی پوشش "نفرت انگیز" و خواستار آن است که سنا تایید بسته است.

برنامه ریزی رای در بسته نامزدی بود که با تاخیر در اوایل این ماه پس از واشنگتن دادستان کل اطلاع منندز و رئیس کمیته جیم Risch R-تگزاس که در آن باز بود مدنی رسیدگی به اظهارنامه مالیاتی اختلاف.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب