شهر دوم مدیر عامل مراحل پایین میان ادعای نژاد پرستی در تئاتر

توسط لین ELBER لس آنجلس (AP) — اندرو الکساندر مدیر عامل و صاحب شرکت معروف شهر دوم تریک تئاتر گفت: او از پله پا

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

توسط لین ELBER

لس آنجلس (AP) — اندرو الکساندر مدیر عامل و صاحب شرکت معروف شهر دوم تریک تئاتر گفت: او از پله پایین پس از یک مجری سابق وارد اتهامات نژادپرستی علیه کمدی نهاد.

در نامه ای طولانی ارسال شده در وب سایت این شرکت الکساندر گفت که او "موفق به ایجاد یک ضد نژادپرستانه محیط جایی که هنرمندان از رنگ ممکن است رشد. من خیلی عمیق و inexpressibly ببخشید"

او قول داد جمعه که او جایگزین خواهد شد توسط یک فرد از رنگ.

اصل شیکاگو و تورنتو مبتنی بر دوم شهرستان های اولیه بود آموزش زمین "شنبه شب زنده" بازیکنان از جمله John Belushi, Dan Aykroyd, Gilda Radner و کریس Redd در میان دیگر ستاره کمدی مانند کیگان مایکل کی و شرکت های تولید شده "SCTV" مجموعه تلویزیونی در 1970s و '80s.

الکساندر اعلام دوشنبه به دنبال آنلاین انتقاد از دوم شهرستان التحصیل Dewayne پرکینز یک بازیگر کمدین و نویسنده ("Brooklyn Nine-Nine"). پرکینز گفت: این شرکت در حال حاضر به نگه داشتن سود نشان می دهد برای زندگی مهم نیست مگر اینکه نیمی از درآمد حاصل نیز رفت و به اداره پلیس شیکاگو و همچنین ایجاد موانع برای اجرا از رنگ.

از پست خود به دنبال یک دوم شهر آنلاین پیام حمایت از هفته گذشته به صورت سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

در یک صدای جیر جیر با اشاره الکساندر استعفای پرکینز تا به حال یک کلمه نظر: "Oop."

لندن متولد الکساندر گفت که او "به طور کامل از بین بردن خودم از نظارت بر دومین شهر عملیات و سیاست و به سمت خودم از این شرکت به عنوان آن می ایستد."

دوم شهر بیانیه جمعه گذاشته مراحل این شرکت برنامه ریزی شده را با توجه به استخدام و آموزش هنرمندان رنگ همراه با تنوع آن تئاتر مخاطبان و کمک های مالی برای مبارزه با ظلم و ستم و حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و مدارس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن