SCI عقب نشینی در شهرستان نیوپورت بسته شدن توسط شنبه

ورود به SCI-عقب نشینی دیده می شود در یک فایل عکس. نیوپورت شهرستان تسهیلات تنظیم شده است نزدیک پنج شنبه, پنسی

توسط NEWSSHANS در 6 تیر 1399
 The entrance to SCI-Retreat is seen in a file photo. The Newport Township facility is set to close by Saturday, the Pennsylvania Department of Corrections announced Thursday. Times Leader file photo

ورود به SCI-عقب نشینی دیده می شود در یک فایل عکس. نیوپورت شهرستان تسهیلات تنظیم شده است نزدیک پنج شنبه, پنسیلوانیا وزارت اصلاحات پنج شنبه اعلام کرد.

بار رهبر فایل عکس

دولت تادیبی موسسه در عقب نشینی در نیوپورت شهرستان تنظیم شده است نزدیک پنج شنبه, پنسیلوانیا وزارت اصلاحات پنج شنبه اعلام کرد.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ موافقت کرده بود به این گروه توصیه می شود از بسته شدن در ماه ژانویه با درک کارکنان خواهد بود نقل مکان به ایالت دیگری correctional facility در 65 کیلومتر از شهرستان نیوپورت یکی. در زیر در حال حاضر تکمیل فرایند جابجایی برخی از کارکنان انتخاب موقعیت های مختلف در داخل گروه و یا دولت و دیگران بازنشسته اعلام این خبر گفت:.

اگر چه بسته SCI عقب نشینی خواهد شد برای حداقل عملیات در صورتی که به آن نیاز است در آینده برای مقابله با شیوع کروناویروس دولت گفت.

این مرکز به طور موقت قرار دارد برخی از دولت جدید زندانیان در طول این بیماری همه گیر به طوری که آنها می تواند نظارت علائم.

در مجموع 1,166 زندانیان تست شده در این سایت تنها با 13 نتایج مثبت گفت Tabb Bickell گروه اجرایی معاون وزیر نهادی عملیات.

"من می خواهم برای تشکر از SCI عقب نشینی کارکنان به صورت پله به چالش تبدیل تسهیلات خود را به دریافت تسهیلات در طول COVID-19 همه گیر" Bickell گفت: در انتشار. "آنها ساخته شده تاثیر بسیار زیادی بر کار ما به سرعت گسترش ویروس در سراسر سیستم ما."

بررسی برای به روز رسانی کنید و ببینید در روز جمعه بار رهبر برای اطلاعات بیشتر در این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب