برنامه تجزیه و تحلیل: سختی اواخر سه بازی کشش می تواند مجموعه ای عقاب' سرنوشت

مربی داگ Pederson و عقاب را مجبور به حرکت به سختی کشش برابر سیاتل (Nov. 30) در خلیج سبز (Dec. 6) و در مقابل

توسط NEWSSHANS در 20 اردیبهشت 1399
 Coach Doug Pederson and the Eagles will have to navigate a tough stretch against Seattle (Nov. 30), at Green Bay (Dec. 6) and vs. New Orleans (Dec. 13). Phelan M. Ebenhack | AP file photo

مربی داگ Pederson و عقاب را مجبور به حرکت به سختی کشش برابر سیاتل (Nov. 30) در خلیج سبز (Dec. 6) و در مقابل نیواورلئان (Dec. 13).

فلن M. Ebenhack | AP فایل عکس

فیلادلفیا ایگلز' 2020 برنامه ویژگی های بر روی کاغذ نسبتا مطیع سه بازی شروع, اما آنها چگونه حرکت دشوار امتداد در ماه های اکتبر و دسامبر می تواند تصمیم بگیرد که آیا این تیم به پلی آف و یا از سمت چپ از postseason برای اولین بار در چهار سال.

تخته سنگ آغاز می شود در ردسکینز واشنگتن در سپتامبر. 13 به دنبال خانه, درب بازکن, در برابر لس آنجلس قوچ در سپتامبر. 20 و پس از آن دیگر در تاریخ Lincoln Financial Field با پست Cincinnati Bengals در سپتامبر. 27. ترکیب رکورد خود را سه باز کردن مخالفان در سال 2019 شد 14-34 (.292 درصد برنده شدن).

اما عقاب در صورت احتمال چالش در هفته 4 زمانی که آنها سر به سان فرانسیسکو را در دفاع از NFC قهرمان 49ers در Oct. 4 برای اولین بار خود را در زمان نخست رقابت های این فصل است. یک صلیب-دولت سفر به پیتسبورگ در مقابل استیلرز بعدی در Oct. 11. و آنها تکمیل سختی سه بازی کشش با میزبانی Baltimore Ravens و حاکم MVP Lamar جکسون در Oct. 18.

The 49ers, استیلرز و سامسونگ تا به حال یک ترکیب رکورد 35-13 (.729 درصد) در فصل گذشته.

Back-to-back مسابقات در برابر NFC شرق رقبای نیویورک روز پنج شنبه (Oct. 22) و دالاس روز بعد (Nov. 1) — هر دو در شب پایان نیمه اول فصل با خداحافظی به راحتی آینده در هفته 9.

عقاب یک مسابقه برگشت با غول on Nov. 15 و دیدار با براونز در کلیولند در Nov. 22. هیچ چیز خاصی در NFL.

در هر فصل وجود دارد تیم های که به طور غیر منتظره ظهور و سقوط. اما آن را سخت به تصور کنید که عقاب' سه بعدی دشمنان را در حذفی گفتگو آمده است در اواخر نوامبر است.

Seattle Seahawks هستند تا برای اولین بار در روز دوشنبه, نوامبر. 30 در فیلادلفیا. عقاب و سپس پرواز به Green Bay on Dec. 6 بازی هکرها در Lambeau Field. و آنها در بازگشت به خانه در دسامبر. 13 به میزبان پرستاران نیواورلئان. این سه تیم تا به حال یک ترکیب 37-11 (.771 درصد) علامت از یک سال پیش.

هر سه مخالف quarterbacks — Russell Wilson, Aaron Rodgers and Drew Brees — به احتمال زیاد خواهد شد در Pro Football Hall of Fame روزی.

بسته به اینکه چگونه کاردینالز کارفرمایی Kyler موری کرایه در فصل دوم the Eagles' سفر به آریزونا در دسامبر. 20 ممکن است یک پیاده روی در پارک. یک matchup با کابوی ها در تگزاس است هرگز آسان feat به خصوص فقط دو روز بعد از کریسمس. و عقاب پایان فصل در Linc برابر هفته 1 حریف ردسکینز, on Jan. 3.

که آیا آنها می توانند دفاع از خود تاج بخش خواهد بود که موضوع بحث بیش از چند ماه آینده. بنابراین بیش از حد خواهد شد به این سوال که آیا عقاب حتی بازی در این فصل و یا حداقل به دنبال برنامه پنجشنبه منتشر شد.

با کروناویروس هنوز هم در سراسر ایالات متحده ورزشی جهان باقی مانده در شار. NFL رفت جلوتر رایگان آژانس و پیش نویس در میان بحران جهانی اما این همه اما لغو offseason تمرینات و اذعان کرد که خیلی نیاز به اتفاق می افتد به صورت بازی به بازی به خصوص با طرفداران در می ایستد.

در حالی که لیگ گفت: برنامه ریزی برای پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده این طرح های احتمالی در محل باید اردوگاه های آموزشی و یا فصل شود به تعویق افتاد. این جزئیات هنوز به اتو کردن و نیاز به تایید از هر دو صاحبان و بازیکنان.

هنوز هم با تمام متحده ورزشی حرفه ای لیگ های پایه و هیچ واکسنی برای COVID-19 داخل چشم چند می توان با قطعیت گفت که فصل NFL خواهد رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با هزاران نفر در استادیوم ها در سراسر کشور است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن