سارایوو را نقطه عطفی هتل چهره زمان های سخت در میان همه گیر

توسط الدار EMRIC سارایوو بوسنی و هرزگوین (AP) — رنگ زرد روشن, هتل تعطیلات در مرکز شهر سارایوو دیده است و خوب و

توسط NEWSSHANS در 9 مرداد 1399

توسط الدار EMRIC

سارایوو بوسنی و هرزگوین (AP) — رنگ زرد روشن, هتل تعطیلات در مرکز شهر سارایوو دیده است و خوب و بد در آن 37 سال سابقه. بیشتر از آن شده است یک نماد بقا در یک بار-آشفته بوسنی سرمایه است.

در حال حاضر جعبه مانند نقطه عطفی است در معرض خطر یک بار دیگر با این بیماری همه گیر کوروناویروس خروج از آن با چند مهمان.

بوسنی مثل بقیه از بالکان تا ضربه سخت شده توسط ویروس. موارد در حال افزایش است, در بوسنی از اواسط ماه مارس زمانی که سخت مستند برداشته شد و بسیاری از مردم به نظر می رسید شروع به بی توجهی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و فرار از ماسک.

این کشور از 3.5 میلیون نفر گزارش شده نزدیک به 10,500 موارد و 294 مرگ و میر بسیاری از محدودیت ها کاسته شد.

در میان همه گیر وجود دارد به سختی هر گردشگران و مسافران کسب و کار بازدید از پایتخت, ترک هتل با بسیاری از اتاق های خالی.

این اصل باز به عنوان بخشی از تعطیلات مسافرخانه هتل های زنجیره ای و لوکس اقامت برای خانواده سلطنتی ستاره های فیلم و دیگر مقامات که به سال 1984 بازی های المپیک زمستانی.

کمتر از یک دهه بعد از آن بود ground zero برای خونین محاصره سارایوو در 1990s و مضطرب سرپناه برای بسیاری از خبرنگاران خارجی که وارد به پوشش جنگ است.

"این هتل مشغول به کار تمام وقت از طریق جنگ" گفت: مدیر کل زاهد Bukva که به کار گرفته شده است وجود دارد پس از افتتاح آن در سال 1983.

"وجود دارد آنقدر بمباران و تیراندازی هدف ما آن ویرانگر بود," او گفت:. "نبود یک پنجره به سمت چپ دست نخورده اینجا. اما حتی پس از آن ما جنگیدند و ما ارائه خدمات به این روزنامه نگاران خارجی."

هتل های بحث برانگیز از همان آغاز به دلیل رنگ روشن و لگو مانند ساختار اغلب هدفمند توسط صربها در نزدیکی تپه در طول سه سال محاصره پایتخت که در سمت چپ هزاران نفر کشته و مجروح در پایتخت.

از آن جان سالم به در چند بازدید مستقیم از نارنجک و خمپاره و همچنین ثابت آتش تک تیرانداز که باعث از روزنامه نگاران و کارکنان به استفاده از درب سمت به جای اصلی لابی ورودی.

فقط قبل از شروع جنگ در سال 1992 سابق صرب های بوسنی رهبر خاورميانه — در حال حاضر به جرم جنایتکار جنگی استفاده می شود این هتل به عنوان مقر خود را احاطه شده توسط مردان مسلح با پوشیدن ماسک برای پنهان کردن هویت خود است.

آنها معتقد بودند به صربی ماموران امنیتی که خود را اخراج تفنگ تیرانداز از خفا از هتل در اعتراض صلح آمیز در مارس 1992 — حادثه اعتقاد بر این باعث شروع جنگ داخلی که در سمت چپ بیش از 100000 کشته و میلیون ها نفر بی خانمان.

به عنوان یک روزنامه نگار با عجله به سارایوو برای پوشش افزایش تنش تعطیلات مسافرخانه شد محل می شود. در پایان یک خطرناک بعد آنها اغلب تعویض خود را در خط مقدم تجارب و داستان در یک رستوران طبقه همکف.

"این هتل شد چیزی به عنوان خط مقدم برای یک دوره" گفت: Kenneth موریسون یک استاد تاریخ در De Montfort در دانشگاه لستر انگلستان نوشت که یک کتاب در مورد آن.

"از آن استفاده شد به طور انحصاری توسط روزنامه نگاران و امدادگران و برخی از دیپلمات های," او گفت:. "شجاعت و ابتکار کارکنان در طول این زمان دشوار است یک داستان باور نکردنی را در خود دارد."

او گفت: هتل "در مواجهه با چالش های بسیاری در آن نسبتا کوتاه تاریخ است."

"این تنها 37 سال اما در بسیاری از چالش های این رو در حال حاضر به مراتب بیشتر و مهم" موریسون گفت: این بیماری همه گیر.

"امیدوارم که این ساختمان که جان سالم به همه که انداخته شده در آن می توانید زنده ماندن این آخرین بحران," او گفت:.

هتل مدیر Hajro Rovcanin معتقد است از آن خواهد شد.

"هتل جان سالم به از طریق بسیاری و من فکر می کنم که ما را در غلبه بر این تاج بحران," او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Dusan Stojanovic در بلگراد صربستان کمک کرده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن