Freiermuth هیجان زده می شود بخش عمده ای از نونما Penn State طرح

فقط در دو فصل پت Freiermuth در حال حاضر با بستن Penn State ضبط به صورت حرفه ای touchdowns توسط یک پایان هولن

توسط NEWSSHANS در 8 خرداد 1399
 In just two seasons, Pat Freiermuth has already tied the Penn State record for career touchdowns by a tight end, hauling in 15 to match predecessor Mike Gesicki. Barry Reeger | AP file photo

فقط در دو فصل پت Freiermuth در حال حاضر با بستن Penn State ضبط به صورت حرفه ای touchdowns توسط یک پایان هولنج در 15 بازی قبلی مایک Gesicki.

بری Reeger | AP فایل عکس

<p>New Penn State offensive coordinator Kirk Ciarrocca didn’t have the tight end involved much in the passing game last year while at Minnesota. But he didn’t have a tight end like Pat Freiermuth.</p> <p>Roger Steinman | AP file photo</p>

جدید Penn State توهین آمیز هماهنگ کننده کرک Ciarrocca ندارد, تنگ پایان درگیر بسیار در عبور از بازی سال گذشته در حالی که در مینه سوتا است. اما او نمی باید پایان مانند پت Freiermuth.

راجر Steinman | AP فایل عکس

قابل پیش بینی اعداد نیست نگرانی پت Freiermuth در همه.

Penn State همه-امریکا آمریکایی است که به دنبال به جلو به بازی در هماهنگ کننده جدید کرک Ciarrocca را جرم یک سیستم است که قابل ملاحظه ای موفق بود فصل گذشته در مینه سوتا است.

یک کمبود قابل توجه این بود که مطلق عدم تولید خارج شده و به پایان می رسد که یک چاره اندیشی موقت در Gophers طلایی' بازی عبور.

سه مینه سوتا تنگ می رسد ترکیب برای فقط 10 جلب 88 متری و دو touchdowns در همه 2019 — بالغ که Freiermuth تقریبا پیشی گرفتن در یک تک بازی در سپتامبر گذشته. او هشت می گذرد برای 99 متری و دو امتياز در برابر بوفالو. در برابر ایالت میشیگان بعد از آن در سال, او بريدن در سه touchdowns.

البته سوتا جرم بود و متناسب با آن در پرسنل — سه عالی گسترده ای گیرنده و عمیق پایدار از پشت در حال اجرا. و پن استیت را بهینه سازی سیستم را به طور طبیعی به دنبال کت و شلوار و تاکید یکی از بهترین کشور را تنگ می رسد.

نه این که Freiermuth مورد به هر اسرار.

"من می دانم و مربیان می دانند و تمام است که, اما من قصد ندارم به نشت جزئیات بیش از حد بسیاری از" Freiermuth گفت: در یک تماس تصویری با خبرنگاران. "بدیهی است که وجود دارد برخی از شایعات در مورد استفاده از این تنگ به پایان می رسد. اما من به شما قول می دهم من قصد دارم به استفاده می شود و من قصد دارم به خوبی فصل امیدوارم."

وجود ندارد هر شرکت اطلاعات بیشتر در مورد هنگامی که و چگونه یک 2020 فصل ممکن است برگزار می شود اما موفقیت برای Freiermuth به نظر می رسد مانند شرط بندی امن است.

هر چند او توبیخ از ساخت نهایی هشت نامزد برای Mackey جایزه داده شده به ملت را بالا تنگ او هنوز هم تا به حال موثر دانشجوی سال دوم فصل در پایان با 43 جلب برای 507 متری و هفت امتياز در 2019.

از طریق دو فصل در پن استیت او در حال حاضر بسته مایک Gesicki برای بسیاری از حرفه ای touchdown دریچه تنگ پایان در مدرسه تاریخ 15. و او تا به حال این رکورد را به خود در حال حاضر اگر نه برای یک بحث پخش واژگونی یک پیروزی بیش از آیووا.

او رابطه دوستانه با کارفرمایی شان کلیفورد قوی شده است و با شیرها بازی بیشتر snaps با چند تنگ می رسد در سال 2019 بیش از هر فصل دیگر تحت مربی جیمز فرانکلین. هر چند شماره 2 گزینه نیک قهقهه رفته است به, NFL, شیرها 6-پا-7 سال دوم زاک Kuntz آماده برای حرکت به بالا همراه با اشتباه اول برنتون عجیب و غریب است. Penn State نیز امضا آبی تراشه تنگ پایان استخدام در تئو جانسون در ماه دسامبر.

بزرگترین نگرانی در حال حاضر برای آن دسته از بازیکنان نیست چگونه Ciarrocca خواهد شد استفاده از این گروه اما چگونه آنها را انتخاب کنید تا یک تغییر طرح جدید و اصطلاحات پس از از دست دادن تمام بهار عمل به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من دوست دارم جدید جرم" Freiermuth گفت. "این عالی آن را بسیار موثر و من فکر می کنم آن را به ما اجازه می دهد به بازی های سرعتی.

"بدیهی است که بدون بهار توپ وجود دارد برخی از سوالات در مورد چگونه سریع ما در حال رفتن به قادر به آن را انتخاب کنید. در این (تماس تصویری) جلسات ما در حال چیدن آن را واقعا سریع است. مربی Ciarrocca ساخته شده است که واقعا ساده است."

اما صرف نظر از Freiermuth فردی اعداد فصل آینده او آمار و ارقام به عنوان یکی از اولین تنگ می رسد انتخاب شده در بهار آینده به پیش نویس NFL.

که ممکن است درست حتی در ماه گذشته. با وجود بازی فقط دو فصل از فوتبال Freiermuth می تواند وارد 2019 پیش نویس زیرا او سه سال حذف شده از زمانی که دبیرستان خود را حرفه ای قرار بود برای پایان دادن به انتقال به یک مدرسه خصوصی در حال تغییر جدول زمانی خود را.

Freiermuth به سرعت پایان دادن به هر گونه حدس و گمان اعلام کرد کمتر از یک ساعت پس از پن استیت را به طور منظم فصل آخر است که او از بازگشت خود را برای سال سوم.

او گفت که او به خوبی آگاه از اعتیاد به مواد مخدره که او را احاطه کرده است و خود را NFL آینده. و به عنوان یک حفاظت و گفت: "حذف برنامه های رسانه های اجتماعی از تلفن خود را در تلاش برای دور ماندن از آن.

"من نیاز به تمرکز من در حال حاضر در پن استیت و تلاش برای بهره برداری کامل از این" Freiermuth گفت. "از آنجا که اگر من یک فصل خوب در این سال و یا من نمی انجام آن همه پایین تخلیه.

"من برای جلوگیری از سر و صدا و در ادامه به انجام آنچه من شده است از آنجایی که من به پن استیت. به کار و انجام آنچه که من باید انجام دهید برای تبدیل شدن به بهتر و کمک به این تیم است. بنابراین من قصد دارم به نگاهی که همان ذهنیت به این فصل و امیدوارم من همچنان به پیشرفت در زندگی حرفه ای من."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب