روسی نشت نفت به شهر نوریلسک در اورژانس

در مه 29, صنعتی, فاجعه در نوریلسک جهان شمالی شهر منجر به 21,000 تن دیزل روغن ریخته بودن به محلی آبهای آلوده مح

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

در مه 29, صنعتی, فاجعه در نوریلسک جهان شمالی شهر منجر به 21,000 تن دیزل روغن ریخته بودن به محلی آبهای آلوده محیط زیست است. به عنوان یک نتیجه, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور اعلام وضعیت اضطراری در این شهر است. نشت اتحاد آلوده Ambarnaya رودخانه و دولت معتقد است که آن را ممکن است چندین دهه برای رودخانه به بازیابی از آسیب.

نشت نفت

حادثه اتفاق افتاده در نوریلسک-Taimyr انرژی حرارتی نیروگاه شماره 3 توسط Nornickel یک نیکل و پالادیوم شرکت معدن در روسیه است. سوخت مخزن ذخیره سازی در کارخانه ظاهرا شکست خورده منجر به نفت ریختن به رودخانه های محلی. با توجه به Nornickel مخزن شکست خورده پس از پرمافراست در آن ساخته شده بود پس از شروع به گرم شدن. اصطلاح پرمافراست استفاده شده است به معنی هر زمین که منجمد شده است را برای دو سال یا بیشتر به طور مداوم. تقریبا 55 درصد از روسیه تخمین زده می شود تحت پرمافراست.

نشت تحت تاثیر مساحت 135 کیلومتر مربع است. از آنجا که این منطقه دارای تعداد بسیار کمی از جاده ها و رودخانه ها بسیار کم عمق برای قایق تلاش های پاکسازی شده اند دشوار است. فوری کمک های اضطراری را در مورد هزینه با ما$146 میلیون. مناسب پاکسازی را در هر نقطه از 5 تا 10 سال با دولت نیاز به صرف تقریبا US$1.5 میلیارد دلار است. این کشور در کمیته تحقیق دستور داده است تحقیقات جنایی را در اطراف موضوع است. مدیر این کارخانه شده است را بازداشت گرفته تا ژوئیه 31 اما هنوز هیچ جرمی متهم شده اند.

(Image: Screenshot / YouTube)

مدیر کارخانه شده و به زندان برده شد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

پوتین با انتقاد نوریلسک رئیس جمهور ولادیمیر Potanin برای تعویض مخزن سوخت در کارخانه در موقع. "اگر شما تا به حال آن را تغییر در زمان وجود داشته اند این آسیب زیست محیطی و این شرکت نمی خواهد که تا به حال به این [پاک کردن] هزینه. مطالعه این به عنوان نزدیک که ممکن است در داخل شرکت" پوتین گفت Potanin تلویزیونی جلسه گزارش بار عصر. به دادستانی کل دستور داده است تا یک نقد و بررسی از اشیاء خطرناک است که ساخته شده است در بالای پرمافراست.

وزیر دفاع مدنی در شرایط اضطراری و بلایای طبیعی امداد یوگنی Zinichev نشان داد که همه تلاش های انجام شده به ترجمه و بومی سازی نشت نفت به طوری که آسیب های زیست محیطی می تواند به حداقل نگه داشته شود. به گفته یک کارشناس از WWF نشت نفت است و دوم یکی از بزرگترین در تاریخ مدرن روسیه از نظر حجم. این اولین بار نیست که Nornickel درگیر شده است در یک نشت نفت. در سال 2016 این شرکت اذعان کرد که حادثه در آن نادژدا گیاه تبدیل کرده Daldykan رودخانه قرمز است.

پرمافراست وضعیت

کوچک شدن پرمافراست شده است علت نگرانی در روسیه برای برخی از زمان. برخی از پرمافراست لایه می تواند تا 160 پا ضخیم است. گرم شدن دمای ذوب بسیار از پرمافراست حتی در مکان هایی که منجمد شده برای یک هزار سال یا بیشتر. این انتشار کربن به متان شکل که تاثیر بر جو می تواند 34 بار بدتر از CO2 بیش از یک صد سال دوره.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

گرم شدن دمای ذوب بسیار از پرمافراست حتی در مکان هایی که منجمد شده برای یک هزار سال یا بیشتر. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

نیز وجود دارد یک نگرانی است که کاهش پرمافراست در سیبری ممکن است تشویق حفاری برای نفت و گاز در منطقه است که تا پایان انتشار و حتی بیشتر کربن به اتمسفر است. تقریبا 30 درصد از برآورد ذخایر گاز هنوز خال خال بر این باور هستند که به واقع در سیبری است. برای دولت روسیه در سیبری یک goldmine انتظار به بهره برداری می شود.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

نوآوری: برنج Startups


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب