شکاف بین برادران سلطنتی گذاشته لخت در کتاب جدید استخراج

توسط DANICA KIRKA لندن (AP) — Prince William خشم شاهزاده هری که او گفت: او برادر کوچکتر او باید به آرامی حرکت

توسط NEWSSHANS در 5 مرداد 1399

توسط DANICA KIRKA

لندن (AP) — Prince William خشم شاهزاده هری که او گفت: او برادر کوچکتر او باید به آرامی حرکت خود را در رابطه با سابق Meghan Markle, از ترس این که او بود که "blindsided توسط lust" یک کتاب جدید در Windsors می گوید.

قسط دوم از سریال نسخه از کتاب "پیدا کردن آزادی" که به نظر می رسد در ساندی تایمز ادعا کرد که هری عصبانی شد از آنچه او به عنوان ویلیام پر افاده تن در یک بحث در مورد بازیگر آمریکایی زمانی که آنها دوستیابی. سلطنتی خبرنگاران امید Scobie و کارولین دیورند نوشت که هری دوست نداشتند ویلیام مشاوره "را به عنوان زمان زیادی به عنوان شما نیاز به رسیدن به می دانم که این دختر."

نویسندگان نقل قول یک منبع نزدیک به ویلیام عنوان کرد و گفت او نمی خواست هری به "blindsided توسط lust." نویسندگان نوشت که هری "دیگر احساس به عنوان اگر او نیاز به مراقبت از" و آن را در زمان بد است.

"در آن دو عبارت 'این دختر' هری شنیده تن از snobbishness بود که نفرت به رویکرد خود را به جهان" گزیده ای گفت و اشاره کرد که هری صرف 10 سال در ارتش و خارج سلطنتی حباب.

"همچنین برای حذف Meghan از معادله هری خسته شده بود از پویا است که تا به حال تبدیل شدن به تاسیس بین او و برادر بزرگترش" نویسندگان اضافه شده است.

در اعلام کتاب را انتشارات هارپر کالینز انگلیس گفت: این کتاب توسط Scobie سلطنتی سردبیر هارپر بازار و دیورند, Elle magazine سلطنتی خبرنگار را با هدف تصرف "واقعی هری و Meghan." ناشر گفت: نویسندگان داده شده است "دسترسی منحصر به فرد" و همکاری با کسانی که نزدیک به زن و شوهر است.

پیش از انتشار کتاب هری و مگان با صدور بیانیه ای انکار شرکت در نشریه.

"دوک و دوشس ساسکس بودند نه مصاحبه و نه کمک به پیدا کردن آزادی'," آن را گفت. "این کتاب بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش کنند."

این کتاب شرح داده شده که چگونه بقیه از خانواده و خانواده سلطنتی نیز نمی دانم چه چیزی را از Meghan. یکی ارشد ندیم است گفت: به گفته یک همکار دارد: "فقط چیزی در مورد او به من اعتماد ندارند." یکی دیگر از او به نام "هری showgirl."

گزیده ای است و حتی شدیدتر وقتی که می آید به دوشس کمبریج نشان می دهد او به سختی نورد کردن فرش قرمز برای مگان با وجود شباهت چالش های هر دو را.

"اگر آن را نه لزوما او مسئولیت کیت را کمی به شکاف. او به شدت وفادار به شوهرش و خانواده اش" نویسندگان نوشت. "هنگامی که هری و مگان ازدواج کرده بودند شکاف بین برادران فقط گسترده تر شد.

"ویلیام و کیت احساسات واضح به نظر می رسید به Sussexes که در تابستان و فراتر از آن. در میان تمام دوستان و خانواده هری و مگان سرويس رايگان فورشيرد در خانه خود در آکسفوردشایر بین آوریل مارس 2018 و 2019 در Cambridges موفق به دیدار" گزیده ای گفت.

این کتاب گزیده ای متمرکز بوده و در این ماه از کاخ فتنه اطراف آن تصمیم به قدم به عقب از ارشد وظایف سلطنتی. زن و شوهر شگفت زده سلطنتی خانوار در ماه ژانویه عمومی برنامه های خود را مستقل تر می شود.

زن و شوهر آرزو به بخشی-زمان royals, اما این ایده به سقوط از هم جدا در طول مذاکرات با خانواده است. در ژانویه ملکه مشخص شده که چگونه زن و شوهر خواهد گام به دور از وظایف سلطنتی در مارس حداقل برای مدتی اما همیشه بخشی از خانواده سلطنتی.

هری ششم در خط به تاج و تخت پشت پدرش پرنس چارلز برادرش ویلیام و ویلیام سه فرزند جوان, جورج, شارلوت و لوئیس.

orth آمریکا با 14 ماه پسر مورچه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن