یک سال بعد انگیزه های ویرجینیا به جرم تیراندازی هنوز مشخص نیست

توسط بن فینلی VIRGINIA BEACH, Va. (AP) — داد و بیداد در شهرستان ویرجینیابیچ ساختمان دولت بود و آخرین در یک رشت

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

توسط بن فینلی

VIRGINIA BEACH, Va. (AP) — داد و بیداد در شهرستان ویرجینیابیچ ساختمان دولت بود و آخرین در یک رشته از مشخصات بالا تیرباران های دسته جمعی در سراسر کشور بین دبیرستان قتل در پارک فلوریدا و خارج قتل عام در, El Paso, Texas.

به عنوان تراژدی نزدیک آن یک سال سالگرد یکشنبه برخی از قربانیان از اعضای خانواده احساس می کنید آن را به طور موثر فراموش شده پس از ملی انظار نقل مکان به دیگر کشتار و اخیرا بیشتر شده است اما تحت الشعاع قرار coronavirus بیماری همه گیر.

که برگ کمتر فشار بر مقامات برای ارائه پاسخ قطعی در مورد اینکه چرا عزیزان خود درگذشت آنها می گویند با تیرانداز را انگیزه رسما هنوز رمز و راز از یک سال پس از کشته شدن 12 نفر در ساحل ویرجینیا شهرداری مرکز قبل از کشته شدن توسط پلیس.

"ما یک فلش در تابه" گفت: Jason نیکسون که همسر کیت بود در میان کسانی که کشته شدند. "من فکر می کنم که ما باید به حال توجه بسیار بیشتری است. این طبیعی نیست برای کسی که از خواب بیدار و به قتل 12 نفر."

شهرستان مهندس DeWayne Craddock, 40, آتش گشودند مه 31 2019 در دفاتر جایی که او کار می کرد برای بیش از نه سال است. یازده همکاران و یک پیمانکار بود که گرفتن یک مجوز درگذشت چهار نفر دیگر زخمی و یک افسر پلیس دریافت یک گلوله در تاکتیکی جلیقه اما فرار آسیب جدی است.

تیرانداز ارائه شده بود استعفای خود را همان روز با استناد به "دلایل شخصی" اما پلیس شهر محققان و مستقل شرکت امنیتی است که انجام تحقیقات در مورد چه چیزی باعث او را به رفتن در داد و بیداد, با وجود انجام صدها مصاحبه و پدیده هنگامی آشکار شد بیش از هزار نفر از اسناد و مدارک.

"در پاسخ به" چرا "ممکن است چیزی است که ما هرگز نمی دانیم که" شهر نوشت: مقامات در یک مارس به روز رسانی شد.

نیکسون و دیگر اعضای خانواده قربانیان بر این باورند که آنها باید اطلاع, با این حال: آنچه به آنها تماس بگیرید سمی محیط کار و مدیریت ضعیف ناظران است.

"من می دانم که چه چیزی منجر به این گفت:" نیکسون که در میان اکثر صریح از بستگان. "این تصادفی نبود."

این یک مفهوم تکرار دبی Borato خواهر قربانی دختر خانم لانگر.

لانگر شده بود مورد آزار و اذیت و آزار واقع در ساختمان, او گفت:, و وجود دارد یک دفتر فرهنگ "است که تحت فشار قرار دادند که بیش از لبه." Borato همچنین گفت امنیتی در محل کار سهل انگار بود.

مسئولان شهرستان و Hillard Heintze شیکاگو بر اساس شرکت امنیتی است که انجام این کاوشگر می گویند ادعای سمی فرهنگ شد پشتیبانی نمی شود بررسی است.

ساحل ویرجینیا معاون شهردار جیمز وود گفت او "نمی تواند شروع به درک غم و اندوه" از خانواده های قربانیان اما محققان هیچ چیز اشاره به آن است.

"در هر سازمان نه هر مدیر و کارمند همه چیز 100 درصد راه حق در همه زمان ها" چوب گفت. "اما اگر وجود دارد سیستماتیک مسئله اگر یک مشکل وجود دارد ما را در مورد آن می دانیم."

این تحقیقات همچنین نشان داد قبل هیچ علائم هشدار دهنده است که ممکن است فعال شهرستان برای جلوگیری از عکسبرداری است.

بستگان گفته محققان Craddock تبدیل شده بود جدا شده و او را به عنوان توضیح اقدام پارانوئید. او رفته بود از طریق طلاق و داشتن مشکل در کار گفت: در نانوشته ایمیل های که به او شده بود ناعادلانه منظم.

اما شرکت امنیتی نمی تواند توضیح دهد که چگونه این "استرس زا" ممکن است ترجمه کرده اند به خشونت و محققان گفت: در ماه گذشته هنوز هم وجود دارد "هیچ مدرکی برای حمایت از آنچه این گمان را انگیزه بود."

پلیس می گویند که آنها برنامه ریزی برای انتشار اطلاعات بیشتر اما نه کامل تحقیقی فایل هنگامی که آن را کامل است. که خشم نیکسون و دیگران که می گویند که آنها خواهد شد به دنبال این یافته ها از یک کمیسیون دولت در حال شکل برای بررسی تیراندازی.

اگر به ساحل ویرجینیا داد و بیداد و بعد فورا رفت واز یک بیت از دست رفته در آگاهی مردمی آن را شاید در بخشی به دلیل آن رخ داده است در یک سال است که یک رکورد برای تیرباران های دسته جمعی تعریف شده که شامل چهار مرگ و میر و یا بیشتر وجود دارد 33 از آنها را در این کشور در سال 2019 با توجه به پایگاه داده وارد شده توسط آسوشیتد پرس ایالات متحده آمریکا امروز و دانشگاه.

در میان پنج تیرباران های دسته جمعی با بیش از 10 تن در سال 2018 و 2019 ترین بخشی از بزرگتر روایات مربوط به ملی و مسائل عاطفی. دو اتفاق در مدارس و در ادامه یک رشته حملات در کودکان, در حالی که تیراندازی در یک و یک بودند با انگیزه های نژادپرستی و یهودی ستیزی بود.

تیراندازی دفتر sprees کارشناسان می گویند در حالی که هولناک, به طور معمول انجام نمی طنین انداز با آمریکایی ها در همان راه به عنوان بی رویه تیراندازی در مکان هایی مانند سینما یا کنسرت.

"منافع عمومی و تمرکز زیادی برای انجام این کار با اینکه آیا مردم می توانند خود را به عنوان یک قربانی که آیا این می تواند برای آنها اتفاق افتاده است" گفت: جیمز آلن فاکس یک دانشگاه استاد جرم شناسی, قانون و سیاست عمومی. "اگر آن اتفاق می افتد در محل کار مردم فکر می کنم که نه مانند محل کار من.'"

به این معنا که تیراندازی کمرنگ شده به پس زمینه تنها در اوج بوده است توسط coranavirus بیماری همه گیر. نگرانی در مورد گردهمایی های زیادی را برانگیخت مسئولان شهرستان به طرح مجازی مراسم یکشنبه به جای یک فرد بزرگداشت.

Borato گفت که حتی اگر چشم ملت هستند و در جای دیگر در ساحل ویرجینیا مردم به یاد داشته باشید.

"این فقط یکی دیگر از وحشتناک تیراندازی وضعیت به بقیه کشور" Borato گفت. "به طوری که آنها هیچ علاقه ای به تعجب که چرا. ما انجام دهد. زیرا کسانی که خانواده های ما. که خواهر من بود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب