افسر بازنشسته ارتش ساخته شده یک فیلم انتقاد حزب کمونیست چین

به تازگی ژائو هو بازنشسته گروهبان از شرق ناوگان دریای چین نیروی دریایی, دور چین سانسور اینترنت برای آپلود یک و

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

به تازگی ژائو هو بازنشسته گروهبان از شرق ناوگان دریای چین نیروی دریایی, دور چین سانسور اینترنت برای آپلود یک ویدئو او ساخته شده است که انتقاد از حزب کمونیست چین (CCP).

CCP ساخته بهانه ای برای تخریب خانه مادرش و سپس آنها او را بازداشت و با استفاده از حبس خود را به زور مادر خود به توافق برسند. او را محکوم کرد CCP: "این به اصطلاح حقوق بشر و حکومت قانون در چین؟"

در این فیلم ژائو که زندگی در چنگد هونان برای اولین بار خود را نشان داد "گروهبان بازنشستگی مجوز" صادر شده توسط CCP و سپس با اعلام شماره گواهینامه "Haitui شماره 032254" به وضوح نشان می دهد هویت خود را.

(Image: Screenshot / YouTube)

او خود را نشان داد 'گروهبان بازنشستگی گواهی و اعلام شماره گواهینامه 'Haitui شماره 032254' به وضوح نشان می دهد هویت خود را. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ژائو ادعایی است که در سال 2013 Wuling منطقه دولت چنگد شهرستان استان هونان در اصل اختصاص یک قطعه زمین کوچک برای "زیستن نوسازی" که یک پروژه ملی راه اندازی شده توسط دولت چین برای نوسازی و بهسازی مسکن و بهبود شرایط مسکن برای خانواده ها در موقعیت های دشوار است.

تنها در حدود 300 یا بیشتر خانواده ها درگیر شدند در Wuling منطقه. اما در سال 2015 دولت محلی تصمیم به گسترش دامنه استملاک بیش از بیش از 2.2 هکتار از نزدیکی زمین و تعدادی از خانواده های درگیر افزایش بیش از 440.

مادرش ژائو Weiai زندگی در تمدید دامنه از سلب مالکیت. ژائو گفت که گواهی املاک و مستغلات و زمین گواهی به وضوح اعلام کرد که مادر خود را در خانه ساخته شده بین سال های 2002 و 2003 اما سوابق خصوصی تغییر داده و تحریف توسط دولت محلی به نظر می رسد به عنوان اگر آن را یک سال 1980 خانه های ویران و پس از آن قادر به زور مصادره شده.

دولت استخدام گانگستر به خشونت آزار و اذیت ساکنان که حاضر به حرکت می کند. آنها رفت و در اطراف فوق العاده شیشه ای برش سیم حفر لوله های آب, شکستن قفل و باز کردن درب و پنجره رفتن از خانه به خانه. بسیاری از مردم قادر به تحمل آن شدند و مجبور به حرکت به دور.

(Image: Screenshot / YouTube)

دولت استخدام گانگستر برای فشار به ساکنان ترک تا خانه های خود را می تواند مصادره و تخریب. (تصویر: Screenshot / YouTube)

پس از خانه بود به زور گرفته ژائو و مادر خود را نگه داشته و گزارش فعالیت های غیر قانونی به تمام سطوح دولت. دادگاه نه تنها مورد علاقه دولت و به آنها کمک کرد روند ناقص "شواهد" اما همچنین یک تله برای دستگیری او. آنها تهدید خود را با بازداشت او به باج خواهی او را به امضای تخریب توافق و او را مجبور به دست او گواهی برای املاک و مستغلات و همراه با زمین.

در 6 دسامبر 2019 در Wuling دولت منطقه و ناحیه دادگاه آورده تخریب تیم به ژائو کار واحد برای تحویل او به اسناد قانونی است. ژائو تاکید کرد که او نه حزب نام در اسناد و مدارک و نه صاحب ملک و نه اعدام هدف از دادگاه. تا زمانی که دادگاه کارکنان آمد به تحویل او اسناد و مدارک او به طور خاص به دنبال حضور یک افسر مافوق به شاهد تعامل و پرسید نظامی همکاران به ضبط کل فرایند. پس از گرفتن عکس از اسناد و مدارک او را امضا کرد, دادگاه کارکنان بازداشت او را با یک سفارش بود که از قبل آماده متهم ژائو از "مانع قضایی کارکنان به انجام وظایف خود را با خشونت و تهدید و یا روش های دیگر" و محکوم به او بازداشت او را به مدت 15 روز.

ژائو گفت: در این فیلم: "کجا و چه کسی من را تهدید می کند? زمانی که من دخالت در امور عمومی? در چین می تواند به دادگاه سرقت 'اسناد و مدارک قانونی که تحویل داده شده اند با وجود عکس ها و فیلم ها ؟ می تواند دولت و دادگاه بازداشت مشروع شهروند در خواهد شد و سپس بازداشت او را با اتهامات ساختگی به تهدید بستگان خود را و درگیر در زمین خلع ید? این است آنچه شما تماس چین 'حقوق بشر' و 'سیستم قانونی است؟'"

ژائو خواسته مردم را به کتاب های ویدئویی خود را. او گفت که توتالیتر CCP تحت درمان با قوانین به عنوان اگر آنها هیچ چیز نیست. اگر آنها او را تحت درمان یک جانباز در این راه شما فقط می تواند تصور کنید که چگونه آنها را درمان کرد. او می خواست به دادگاه و دولت در شهرستان چنگد که او هرگز تعظیم به فساد و قدرت. "حتی اگر آن را برای من مبارزه خواهد کرد برای آینده غیر نظامی برای کمک به آنها را جلوگیری از چنین آزار و اذیت."

گزارش شده است که پس از ژائو هو دستگیر شد, مادرش, ژائو Weiai فرستاده شد به بیمارستان پس از مبتلا به حمله قلبی و دولت های محلی به زور تخریب خانه خود را در حالی که آنها هر دو دور از خانه.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

غرب و وابستگی به چین


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب