بازاندیشی پلیس: چگونه Camden, NJ, reimagined نیروی خود را

توسط MARYCLAIRE دیل CAMDEN, N. J. (AP) — به اسکات تامسون تغییر فرهنگ از پلیس در آمریکا یک فرایند نسبتا ساده. ا

توسط NEWSSHANS در 25 خرداد 1399

توسط MARYCLAIRE دیل

CAMDEN, N. J. (AP) — به اسکات تامسون تغییر فرهنگ از پلیس در آمریکا یک فرایند نسبتا ساده.

این فقط یکی از آسان نیست.

تامسون led پر سر و صدا اداره پلیس قبل در Camden, New Jersey — فقیر شهر عمدتا قهوه ای و سیاه و سفید ساکنان فقط در سراسر رودخانه از Philadelphia — در سال 2013.

پس از مقامات دولتی منحل قدیمی گروه و شروع دوباره, تامسون تبدیل پلیس در کامدن (آرکانزاس) از قانون و نظم قفل-'em-up رویکرد از دهه 1990 به یک جامع را-بدون آسیب فلسفه که قرار دادن طولانی بدخیم شهرستان در کانون توجه در طول ملی حساب بیش از نژاد و خشونت پلیس.

در حالی که پلیس در جای دیگر درگیر با زندگی ماده معترضان خشمگین در آخرین مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت توسط پلیس, Camden افسران با ساکنان و فعالان است.

"ما اقدامات می تواند سرعت بخشیدن به شرایط. آنچه که ما باید در تلاش برای انجام است د-تشدید آنها گفت:" تامسون رئیس جمهور گذشته پلیس اجرایی تحقیقات فروم که بازنشسته از کمدن کار در سال گذشته است. "آخرین چیزی که ما می خواهیم برای متوسط به افزایش است و برای شرایط برای رفتن از بد به بدتر از ما شکست خورده تاکتیک است."

اما اگر اعتراض های اخیر بود, صلح آمیز, شهرستان تصاحب این کمدن اداره پلیس شد و زمین شناسی. بیش از 300 افسر شغل خود را از دست. تنها نیمی پیوست نیروی جدید است.

همراه با سوئیچ به جامعه پلیس آمد تکیه بر فن آوری بالا در سطح شهرستان نظارت بیشتر گشت و جوان تر ارزان تر و کمتر متنوع افسران که اغلب نیست از کامدن (آرکانزاس). متوسط سن آنها امروز 26.

"است که بسیار متفاوت چشم انداز از آنچه جدید نیروی پلیس به نظر می رسد مانند از ما شنیدن از معترضان که می خواهند کمتر پلیس گفت:" استفان danley می یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه راتگرز-کمدن.

___

Ashly استوز-Perez, 21, صرف بیشتر از زندگی خود در کامدن (آرکانزاس) است که در حال حاضر حدود نیمی از اسپانیایی و 40 درصد ، او به یاد می آورد زمانی که کودکان به ندرت اجازه خروج خود را مقابل stoops داده شده و تهدید شدند.

"جدید نیروی پلیس در آمد و شما را دیدم ماشین در همه جا. ... هر کس به نوعی به عقب گرفته شده," او گفت: از آنچه در برخی از تماس خواهد بود "بیش-پلیس."

"در حال رشد در شهرستان من نمی بینم آنچه جایگزین دیگر این نسخهها کار میکند" گفت: استوز-پرز اخیر راتگرز-کمدن فارغ التحصیل.

فعال و کارآفرین شان قهوه ای, 37, که سیاه و سفید است گفت: نظارت حل مشکل اشتباه.

"اگر ما به عدالت اقتصادی در جامعه ما که در آن هر کسی که نیاز به یک کار می تواند یک کار ما خواهد بود در یک فضای متفاوت گفت:" قهوه ای که بالا بردن دو پسر جوان در شهرستان.

هنگامی که مشغول ساخت شهر Camden در چند سال گذشته اضافه شده است دلخواهی درخشش به آن راهرو تجاری به عنوان سخاوتمندانه دولت معافیت های مالیاتی اغوا سوبارو, آمریکایی, آب و فیلادلفیا 76ers (که ساخته شده است یک تمرین تسهیلات) به شهر.

آنها عضویت در اوایل توسعه که تبدیل کامدن (آرکانزاس) را در مرکز شهر و جنوب اسکله از جمله برگزاری کنسرت. برآورد 3 میلیارد دلار در توسعه جذب حومه پیدا کرده اند و با استخدام برخی از کمدن ساکنان. اما مردم محلی بحث فقط چگونه بسیاری از.

"من نمی دانم یک نفر که با این نسخهها کار در هر 76er کار هر Holtec (بین المللی) کار هر سوبارو کار" گفت: معلمان رئيس جمهور اتحادیه کیت اریک بنسون. "محله را نگاه واقعا شبیه امروز به عنوان آنها را از 10 سال پیش است."

پلیس دگرگونی دولت به دنبال کاهش بودجه که تا به حال مجبور کامدن (آرکانزاس) به بریده بریده خدمات شهری در سال 2011. نزدیک به نیمی از آن 360 افسران گذاشته است. جرم و جنایت افزایش یافت.

پس از آن-رژیم صهیونیستی. Chris Christie, R-N. J. پیوست محلی دموکراتیک قدرت کارگزاران در مهندسی یک طرح برای از بین بردن گروه ریختن آن هزینه قرارداد اتحادیه و ایجاد Camden County Police Department.

تامسون باقی مانده در راس.

در طول زمان خود را در فلسفه تکامل یافته از یک "پنجره شکسته" رویکرد که معروف دیدم بخش یادکرد مردم برای عدم به دوچرخه شاخ به دوستانه رویکرد است که می فرستد افسران به جامعه میزبان کباب دست از بستنی و شوت از hoops.

"من فکر می کنم ما در حال دریافت مقدار زیادی بهتر از ما استفاده می شود گفت:" گروهبان. Dekel لوی 41 به او کمک کرد تا توزیع پوشک به یک جریان ثابت از مادران جوان پنج شنبه بعد از ظهر در گوادلوپ خدمات خانواده در شمال کامدن (آرکانزاس).

محله طولانی یکی از شهرستان می رسد و از خطرناک نشان می دهد نشانه هایی از پیشرفت. دولت زندان که تحت سلطه در نزدیکی اسکله جایگزین شده است با یک پارک. پیری مدارس شده اند spruced.

نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است — آیا با توجه به این پلیس نامزدی, افزایش سرمایه گذاری پررونق فیلادلفیا اقتصاد و یا ملی در کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز.

با توجه به اداره پلیس اطلاعات کمدن سالانه قتل شمارش افتاده است و از 67 در سال 2012 به 25 سال گذشته; سرقت از 755 به 304; و حمله با اسلحه از 381 تا 250. این شهرستان با حدود 73,000 ساکنان صرف $68 میلیون نفر در هر سال در پلیس به مراتب بیشتر از برخی از شهرستانها قابل مقایسه.

"شکی وجود ندارد که کمدن است امن تر از آن بود که در ریاضت عصر. وجود دارد بسیاری از شک و تردید در مورد اینکه آیا به طور مستقیم با توجه به جدید نیروی پلیس" danley می گفت.

___

به عنوان استوز-پرز راهپیمایی در کمدن سیاه زندگی موضوع اعتراض مه 30, رئیس پلیس جو Wysocki کمک به حمل پرچم در مقابل بسته.

"من فقط احساس من تا به حال به آن را انجام دهد. جورج فلوید مرگ بسیار دشوار بود و آن را هولناک آنچه او را از طریق رفت" Wysocki که سفید است گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه. "من فکر می کنم هر پلیس که به تماشا که هر پلیس خوب — دارای یک گره در معده خود را."

در سراسر پل فیلادلفیا پلیس ضد شورش که در روز درگیری با معترضان به پلیس موبایل راه اندازی شد در آتش و مغازه تخریب.

"این یک آه بزرگ امداد است که در شهرستان کامدن (آرکانزاس) بود را ویران کرد و بیش از چند هفته گذشته گفت:" خواهر هلن کول یک راهبه کاتولیک رومی که اجرا می شود گوادلوپ خانواده و خدمات.

کول دختر یک افسر پلیس فیلادلفیا دیده است تنش های قومی و مذهبی این شهر به آتش کشیده شد در طول نزدیک به 30 سال در کامدن (آرکانزاس).

او به سلامتی افسران که مشکل کار و بخش آمار و ارقام نشان می دهد که کاهش شدید نیروی بیش از حد شکایت — در پی سخت استفاده از زور — از 65 در سال 2014 به سه سال گذشته است.

"آن را مانند افسران دشمن هستند دیگر" کول گفت.

هنوز هم قهوه ای, فعال و کارآفرین اظهار تاسف است که بیش از حد چند کمدن ساکنان آن را بر روی نیروی جدید است که 54 درصد اقلیت. Wysocki موافقت و گفت: دولت خدمات مدنی قوانین خنثی کردن تلاش های خود را. او امیدوار اخیر حقوق و دستمزد افزایش به $51,000 سالانه پس از آموزش کمک خواهد کرد که با حفظ و نگهداری.

"همان اراده سیاسی که رفت به برچیدن و بازسازی اداره پلیس برای رفتن به این مسائل دیگر — توسعه شغلی و مسکن و همچنین" براون گفت. "حرکت به همچنان برای ما که در آن ما نیاز به رفتن."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن