جمهوری خواه و دموکرات دانشجویان خواستار تعطیلی موسسات کنفوسیوس

کالج دموکرات آمریکا و کالج جمهوریخواه کمیته ملی اخیرا یک نامه درخواست به تعطیل تمام موسسات کنفوسیوس که عامل در

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

کالج دموکرات آمریکا و کالج جمهوریخواه کمیته ملی اخیرا یک نامه درخواست به تعطیل تمام موسسات کنفوسیوس که عامل در آمریکا دانشگاه. هر دو گروه با اشاره به این که چین کمونیست ها بودند بودجه این موسسات برای خود برنامه ساخت آنها را تهدید به, آموزشی, آزادی در آمریکا است.

بستن موسسات

"دولت چین را آشکار تلاش برای اجبار و کنترل گفتمان در دانشگاه ها در ایالات متحده و در سراسر جهان مطرح یک تهدید وجودی برای آزادی علمی به عنوان ما آن را می دانم... آن است که مدنی و اخلاقی ضروری است که ما محافظت می کند که آزادی... این دستکاری در جهان چند جانبه موسسات در زمان بحران از آن است به خطر بیافتد ما سرگرمی, اخبار و جوامع کسب و کار است و ارتکاب جنایت علیه بشریت در برابر تبتی و Uyghurs" نامه متحده به عنوان گزارش شده توسط Fox News.

در این نامه هشدار می دهد که موسسات کنفوسیوس بودند فشار چینی دانش آموزان مشغول به تحصیل در ایالات متحده به انجام مناقصه از رژیم کمونیستی. موضوعات در نظر گرفته شده "حساس" هستند و سانسور توسط موسسه. در علاوه بر این به دو دانشجویی گروه های سیاسی در نامه ای به امضا رسید مختلف سازمان های دیگر از جمله گروه های حقوق بشر که به نمایندگی Hongkongers Taiwanese Uyghurs, تبتی و دیگران که مورد آزار و اذیت توسط رژیم چین.

کالیب Max ارشد در دانشگاه جرج میسون در Fairfax, ویرجینیا اعلام کرد که یکی از انگیزه خود برای به چالش کشیدن یک رشد نفوذ کمونیست در آمریکا دانشگاه بود کشف که برخی از دانشجویان چینی در دانشگاه بستری بودن بسیار مرعوب کارکنان مشغول به کار در موسسات کنفوسیوس. یکی از دانشجویان گفت: به حداکثر که موسسه "آزار او." وقتی پرسید که آیا آنها خواهد امضای نامه سرگشاده دانشجویان به نظر می رسد تمایلی و جواب داد که آنها از ترس آنچه که رژیم کمونیستی را به خانواده های خود را در چین باید از آنها چنین چیزی.

مایک Pompeo هشدار در مورد خطرات ناشی از دخالت در K-12 سیستم آموزش و پرورش. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

از کنفوسیوس موسسات اغلب به خوبی تامین می شود. پس از همه دولت چین را کنار بگذارند نزدیک به 100 میلیون دلار آمریکا برای این موسسات عامل در داخل آمریکا است. یک سال 2017 حسابرسی داخلی انجام شده توسط جورج میسون است که در موسسه کنفوسیوس دریافت US$386,000 در بودجه در طول 2016-2017 دوره هزینه با ما$344,000.

اوایل سال جاری وزیر امور خارجه مایک Pompeo هشدار داد که چین نفوذ به K-12 آموزش سیستم یک مشکل عمده. وی با اشاره به زمانی که دانش آموزان از UC سن دیگو پرداخت شد توسط چینی کنسولگری در اعتراض به دالایی لاما. حزب کمونیست چین در حال توسعه روابط با سیاستمداران محلی و مدارس شهرستان از طریق پروژه هایی مانند "خواهر شهرستان برنامه است."

سوئد تعطیلی

در سوئد دولت بسته شده است همه کنفوسیوس موسسات و کلاس های درس. حتی شهر مشارکت به پایان رسید. با توجه به یک گزارش, سوئد اولین کشور در اروپا به طور کامل تعطیل موسسات کنفوسیوس. اولین موسسه کنفوسیوس در سوئد باز در دانشگاه استکهلم در سال 2005. ده سال بعد در سال 2015 دانشگاه فسخ قرارداد به دلیل نگرانی در مورد حقوق بشر است. در دسامبر 2019, Lulea University of Technology اعلام کرد که بسته شدن از آخرین موسسه کنفوسیوس در سوئد.

رابطه بین سوئد و چین شده است در یک روند نزولی از اواخر. به این ترتیب آخرین حرکت برای محدود کردن نفوذ چینی در این کشور نمی آید به عنوان یک شگفتی است. دولت سوئد نگران بود در مورد کسب و کار چینی مصرف بیش محلی شرکت های سرکوب در چین و مورد سوئد ناشر Gui Minhai که در حال حاضر بازداشت شده توسط رژیم چین.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

توییتر کار را برای CCP?


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب