گزارش رای گیری نابرابری در جوامع قبیله ای

توسط FELICIA FONSECA فلاگستاف Ariz. (AP) — بومی آمریکا رای گیری طرفداران حقوق هستند هشداردهنده متحده در حال حر

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

توسط FELICIA FONSECA

فلاگستاف Ariz. (AP) — بومی آمریکا رای گیری طرفداران حقوق هستند هشداردهنده متحده در حال حرکت به پست الکترونیکی-در برگه های رای بدون فرصت برای اعضای قبیله ای به رای دادن با خیال راحت در فرد است.

در یک محدوده گسترده ای گزارش منتشر شده در پنج شنبه, بومیان آمریکایی حقوق صندوق برشمرد چالش های است که می تواند بوجود می آیند: ثبت نام آنلاین مانع از لکه و یا هیچ سرویس اینترنت برگه تحویل به ندرت-بررسی صندوقهای پست و مشارکت در انتخابات بیعت با کلی تمایل به رای دادن از طریق پست.

"همه ما برای افزایش رای های پست" گفت: Jacqueline De Leon, کارکنان, وکیل این گروه و عضو Isleta پوبلو در نیومکزیکو. "ما کاملا در برابر همه رای از طریق پست. اگر وجود دارد هیچ فرد فرصت ها و سپس آمریکایی های بومی خواهد بود از حقوق خود محروم و به دلیل آن خواهد شد غیر ممکن است برای برخی از آنها به بازیگران در یک رای گیری."

چند متحده به طور خودکار ایمیل های رای به هر واجد شرایط رای دهندگان. دیگران در حال برنامه ریزی برای به تکیه بیشتر به شدت در پست الکترونیکی-در سیستم برای این سال انتخابات میان coronavirus همه گیر و اجتماعی فاصله دستورالعمل در ذهن است.

آمریکایی های بومی تمایلی به آغوش نظام به دلیل فرهنگی, تاریخی و اجتماعی و اقتصادی و موانع زبان و تجارب گذشته این گزارش گفت:.

این گزارش در نتیجه زمینه جلسات برگزار شده در داکوتای شمالی, ویسکانسین, آریزونا, اورگان, کالیفرنیا, اوکلاهما, نیومکزیکو و کالیفرنیا و ملت ناواهو در سال 2017 و 2018. بومیان آمریکایی حقوق صندوق قصد دارد با استفاده از نتايج به توسعه سیاست نشان می دهد قانونی یا نظارتی عمل و ترویج حق رای در کشور هند.

آمریکایی های بومی نمی تبدیل شدن به شهروندان ایالات متحده تا سال 1924 اما برخی کشورها محدود شده بود که حق رای به دهه 1960 با قوانین گفت: آمریکایی های بومی است که مشمول مالیات نیست که زندگی در رزرو و یا ثبت نام با قبایل نمی تواند یک رای. جنوب غربی متحده شد آخرین holdouts.

بومی آمریکایی برنده و یا حل و فصل 86 مربوط به انتخابات دعاوی آنها ظ در طول سال — میزان موفقیت بیش از 90% این گزارش گفت:. در میان کسانی که چالش های بیش از redistricting در یوتا voter ID مورد نیاز در داکوتای شمالی و زبان کمک برای بومی آلاسکا روستاها.

هنوز هم بومیان آمریکا حق رای طرفداران می گویند وجود دارد کار بیشتری باید انجام شود.

بیش از یک سوم از رای گیری-سن مادری آمریکایی — یا 1.2 میلیون نفر — نیست ثبت نام به بازیگران یک رای گیری با توجه به کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی. در حالی که طرفداران تحت فشار بوده اند متحده به منظور بهبود دسترسی به پای صندوق های رای, آنها همچنین یادآوری قبیله ای اعضای ثبت نام و رای به تصویب تغییر دهید.

این بیماری همه گیر کوروناویروس برجسته نابرابری در جوامع قبیله ای از جمله دسترسی به آب در حال اجرا, بهداشت و درمان و مسکن. کسانی که نابرابری بهبود نمی بخشد و بدون انتخاب مردم به درک که آنها در این گزارش گفت:.

"اگر ما نشان می دهد و ما رای پس از آن است که به آنها انگیزه برای تمرکز منابع بر ما و جامعه ما همچنان به رشد می کنند و ما به عنوان یک نیروی سیاسی رشد به عنوان یک ملت و به عنوان یک نفر که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که این حداقل استانداردهای ملاقات در هند کشور" سابق ملت ناواهو دادستان کل اتل شعبه گفت: در طول جلسات.

به عنوان نوامبر انتخابات رویکرد بومی آمریکا طرفداران در حال هل دادن متحده اجازه می دهد تا رای گیری زود منظقه و در تلفن همراه ایستگاه های رای گیری به منظور کاهش ازدحام. آنها همچنین می خواهند مقامات برای تعیین ساعت برای رای دهندگان که آسیب پذیر هستند به coronavirus تصویب اجتماعی فاصله و ارائه تجهیزات حفاظتی برای نظرسنجی کارگران است.

طول اولیه که پیچیده در این هفته در مکزیک وجود دارد نگرانی در مورد رای دهندگان بالقوه سرکوب به عنوان برخی از معمول مکان های رای گیری در پوبلو و جوامع روستایی نمی شد باز با توجه به چالش های در آورده با این بیماری همه گیر. در Santa Fe شهرستان, انتخابات ریاست جمهوری افغانستان گفت: آنها انتظار نداشتند آن را به یک موضوع از آنجا که بیشتر رای دهندگان با استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای.

در کنگره طرفداران در حال هل دادن برای حوزه های رأی گیری در رزرو برای کاهش فاصله قبیله ای, اعضای, باید, سفر, به, رای, پیش پرداخت هزینه برای پست الکترونیکی-در آراء و پذیرش قبایل شناسه.

در این گزارش برجسته شده برخی از موفقیت در نیومکزیکو جایی که وزیر امور خارجه ایجاد یک بومی آمریکایی نیروی کار برای مقابله با بی عدالتی و شامل بومی در ساخت مربوط به انتخابات تصمیم گیری. همچنین با اشاره به واشنگتن قبیله ای که در آن کاربران می توانند با استفاده از یک سیستم tribally تعیین شده ساختمان به ثبت نام برای رای دادن و بلند کردن و رها کردن برگه های رای در حالی که نظرسنجی ها باز هستند.

د لئون گفت: موانع به رای گیری می تواند بومی آمریکایی ها احساس می کنند بخشی از سیستم.

"طنز این است که اگر شما شرکت نمی, آن را هرگز نمی تواند سیستم خود را," او گفت:. "این ماده از ضربه زدن آن موانع ساختاری. اگر آن را آسان تر برای رای دادن آنها در حال رفتن برای رای دادن."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن