وکیل می گوید که او دارای گواهی حسن پاکسازی Seahawks' دانبار

میامی (AP) — وکیل برای Seattle Seahawks cornerback Quinton دانبار می گوید که او پنج امضا گواهی حسن از شاهدان ک

توسط NEWSSHANS در 27 اردیبهشت 1399

میامی (AP) — وکیل برای Seattle Seahawks cornerback Quinton دانبار می گوید که او پنج امضا گواهی حسن از شاهدان که تبرئه مشتری خود را در یک سرقت مسلحانه.

وکیل مایکل Grieco گفته آسوشیتد پرس روز جمعه که پنج شاهدان گواه است که دانبار درگیر نمی شد در این سرقت که اوایل این هفته. Grieco گفت: گواهی حسن ارائه شد به دادستان در Broward County اما مقامات هنوز هم می خواهید دانبار به نوبه خود در.

Greico شده است در تماس با مقامات در مورد دانبار را تسلیم است اما می گویند وقتی که اتفاق می افتد.

"اجرای قانون و دادستانی هر دو در حال حاضر آگاه باشید که موکل من بی گناه است," Greico گفت.

پلیس در میرامار فلوریدا برای دانبار و New York Giants cornerback Deandre بیکر پس از چند شهود متهم و آنها را از یک سرقت مسلحانه در یک مهمانی. هر مرد با چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم. بیکر چهره اضافی چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم. جامعه مسکونی واقع شده است و بین فورت Lauderdale و میامی است.

بیکر 22 و Dunbar, 27 بودند حضور cookout در میرامار صفحه اصلی شنبه شب هنگامی که مبارزه آغاز شد و بیکر از جیبش یک تفنگ حکم گفت. بیکر دانبار و دو مرد دیگر شروع به سرقت از افراد دیگر در حزب هزار دلار به صورت نقدی ساعت و اشیاء با ارزش دیگر شاهدان گفته محققان.

Seahawks گفت: آنها از وضعیت آگاه بودند و نظر به تعویق انداختن لیگ محلی و محققان.

بیکر وکیل برادفورد کوهن با انتشار بیانیه ای در Instagram

"ما درک می کنیم که افسران تنها می تواند پایه حکم بر آنچه گفته شد به آنها را در زمان" کوهن نوشت. "ما تا به حال گواهی حسن از چند تن از شاهدان که همچنین اختلاف اتهامات و exculpate مشتری ما.

"ما محقق تا به حال آنها را برای برخی از زمان. ما باید به جای ارائه آنها به دادگاه در زمان مناسب و نه در رسانه ها بلکه در این روز و سن, مردم عجله به حکم (sic). که در آن برخی به دنبال تبلیغات ما به دنبال عدالت است. من نگاه به جلو به حرکت این مورد رو به جلو به نتیجه گیری مناسب به عنوان ما معتقدیم مشتری ما این است که معصوم از هر گونه اتهام."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب