تشکر. Kaufer co-حامیان لایحه به ایجاد گرانت برنامه برای کمک به رستوران

Kaufer LUZERNE — Rep. هارون Kaufer دوشنبه گفت: صاحبان رستوران' معیشت خط هستند و آنها را نومیدانه در نیاز به

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399
 Kaufer

Kaufer

LUZERNE — Rep. هارون Kaufer دوشنبه گفت: صاحبان رستوران' معیشت خط هستند و آنها را نومیدانه در نیاز به کمک برای زنده ماندن COVID-19 بیماری همه گیر.

Kaufer R-کینگستون و تشکر. تاد Stephens, R-Montgomery, اعلام کرد آنها را به قانون معرفی به کمک رستوران شده اند که از لحاظ مالی hobbled توسط coronavirus بیماری همه گیر.

"رستوران ما شده اند از نظر مالی ویران این بحران" Kaufer گفت. "حتی در حالی که بسیاری از موسسات خرده فروشی شده اند مجاز به با خیال راحت بازگشایی با استفاده از سی دی راهنمای رستوران ها حتی در جوامع مجاز به آرامی بازگشایی در صورت شدید محدودیت در صندلی ظرفیت که به نوبه خود محدودیت جریان درآمد خود را و مانع توانایی خود را برای غلبه بر آشفتگی مالی."

قبل از ورود COVID-19 پنسیلوانیا شد و به بیش از 25000 رستوران که شاغل 408,000 مردم است. از کسانی که 408,000 شاغل در فوریه 332,000 گذاشته شده است خاموش و یا furloughed. که 81 درصد از کل نیروی کار است.

"در حالی که کسب و کار تعطیلی ناشی از COVID-19 نهفته بسیاری از صنایع در پنسیلوانیا ما رستوران ها ویران شده اند این بیماری همه گیر" استفن گفت.

در مارس رستوران ها که هنوز عامل گزارش داد که 82 درصد کاهش در فروش که برابر است با $1.8 میلیارد دلار در فروش از دست رفته. بیشتر از آن است که در حال حاضر تخمین زده است که به عنوان بسیاری از 20 درصد از این رستوران ها ممکن است هرگز دوباره.

برای کمک به صرفه جویی در این بحرانی صنعت و این شغل Stephens " و Kaufer قانون خواهد ایجاد رستوران کوچک گرانت برنامه برای کمک به رستوران نهفته COVID-19.

برنامه را اختصاص 250 میلیون دلار برای این حیاتی کسب و کار است.

واجد شرایط رستوران شامل کسانی که تا 10 مکان در پنسیلوانیا از دست داده است که حداقل 50 درصد از فروش ماهانه در آوریل و مه. آنها خواهد بود واجد شرایط برای تا $25,000 در هر مکانی به عنوان سرمایه در گردش برای حمایت از حقوق و دستمزد هزینه های, اجاره, وام مسکن, پرداخت هزینه سودمند و یا خرید مواد غذایی و آشامیدنی و مواد برای عملیات رستوران است. رستوران بزرگ زنجیره ای خواهد بود واجد شرایط برای کمک های مالی تحت برنامه.

"اگر ما نمی کنند در حال حاضر کسب و کارهای کوچک هرگز بازگشایی و ما به طور دائم از دست دادن هزاران شغل" استفن گفت.

"است که تاثیر مخربی بر خانواده ها و جوامع در سراسر مشترک المنافع" Kaufer گفت. "ما نیاز به ارائه کمک برای این کسب و کار در حال حاضر."

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن