منطقه ای مبارزان MMA صورت مبهم و مه آلود آینده حرفه ای در قفس

توسط DAN GELSTON فیلادلفیا (AP) — Kyle Daukaus می تواند با استفاده از یک شغل. فیلادلفیا بومی به دنبال کار دستی

توسط NEWSSHANS در 17 اردیبهشت 1399

توسط DAN GELSTON

فیلادلفیا (AP) — Kyle Daukaus می تواند با استفاده از یک شغل. فیلادلفیا بومی به دنبال کار دستی کار برای کسب درآمد در حالی که در یک استراحت از نوع حرفه ای اغلب اشاره کرد در LinkedIn: در این میان شکست نخوردگان قهرمان منطقه ای MMA ارتقاء قفس خشم مسابقات قهرمانی مبارزه.

"تا آنجا که به مبارزه با" Daukaus گفت: "من می توانم هر چیزی را انجام دهید."

خارج از UFC مخلوط هنرهای رزمی جهان تا حد زیادی تعطیل ترک هزاران نفر از چشم انداز مانند 27 ساله Daukaus از کار و با کمی ایده زمانی که درب قفس را باز کنید دوباره.

جایی وجود دارد به مبارزه — که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — و خود را به ورزشگاه هستند توقیف. بنابراین Daukaus می کند آنچه که او می تواند با توجه به نزدیکی یک پارک برای sprints در خالی پارکینگ و تپش پد با برادر خود را در گاراژ خود فیلادلفیا صفحه اصلی. دور از میلیون ها بالا مبارزان MMA با کسب هر عظیم pay-per-view مبارزه Daukaus است که تقریبا در کمیسیون بیشتر بلیط های او به فروش می رساند به دوستان و خانواده برای یکی از مبارزه خود را شب پول بیشتر او می توانید کسب درآمد.

و در این آب و هوا وجود دارد هیچ چیز برای فروش.

قفس خشم به تعویق انداخته است آن برنامه ریزی شده کارت به عنوان بسیاری از بزرگتر MMA تبلیغات مانند یک قهرمانی و .

تبلیغاتی خشکسالی اتحاد مبارزان چپ scurrying شده برای طعمه از هر باز کردن حملات مقدماتی ممکن است در دسترس در UFC کارت.

هکتور کاسترو, مبارزه, مدیر, با امپراتوری مدیریت ورزشی گفت: UFC است سخت تر از کشتی که در آن نقاط دورافتاده ارائه شده می پردازد. اما تلفن او وز وز از درخواست خود پایدار از حدود 20 مبارزان که در طلب مبارزه با هر گونه ارتقاء.

"هر کس می خواهد برای دریافت در آن وجود دارد," او گفت:. "اما مسئله مهم این است که آنها می خواهند به هوشمند در مورد آن. آنها درک این است که چگونه آنها زندگی می کنند. اما بسیاری از آنها نیز این فرصت را ببینید."

Daukaus است که در میان مبارزان . او و نزدیک به ثمر رساند قرارداد با شرکت. این احتمال وجود دارد او اگر او زمین یک نقطه بعد از "مدعی" اگر آن را می رود از طریق یک تابستان مداخله.

"او متون من تقریبا هر روز دیگر 'هی بگویید (UFC) من آماده,'" کاسترو گفت. "بگویید Bellator بچه ها 'با سلام من می خواهم این پسر.' من مانند گوش دادن برادر. آن را آرام در حال حاضر. وجود دارد هیچ چیز در جریان است. بیایید امیدواریم که ما می تواند بازگشت به کار و این بچه ها می تواند یک زندگی را. دیگر ما بروید دیگر خط می رود. شما تنها مجاز 12 دعوا 15 دعوا یک کارت. شما در پایین قطب توتم."

با هیچ پول جریان مبارزان و مبارزه در طول شیوع بیماری است.

"آیا آنها در خطر ابتلا به بیمار ؟ من مطمئن هستم که 90% خواهد بود" کاسترو گفت. "ذهنی قوی می خواهید برای زنده ماندن این است."

Daukaus به طور معمول روت دو بار در روز با jiu-jitsu جلسه در صبح و تمرین دیگر مخلوط هنرهای رزمی مهارت در شب. او تدریس کلاس های کیک بوکسینگ در فیلادلفیا بدنسازی و کار با قدرت و تهویه مربی در نیوجرسی. او در حال حاضر متکی وزن در زیرزمین خانه خود را و سایه بوکس برای اقامت مناسب مخلوط کردن در گاه به گاه جلسات مبارزه با برادر بزرگتر خود یک همکار جنگنده MMA و فیلادلفیا افسر پلیس است.

Daukaus آموزش دیده بود توسط سابق که خود را باز کرد برزیل jiu-jitsu مدرسه نزدیک به 10 سال پیش در فیلادلفیا. او درهای در اواسط ماه مارس و خود را خالی ورزشگاه را تبدیل به قربانی دیگری از این بیماری همه گیر.

"ده سال ممکن است رفتن به پایین تخلیه" مارتینز گفت. "چگونه بسیاری از مدارس و مکان هایی مثل ما هستند در همان مخمصه? من واقعا نمی تواند ساکن در آن است. من به نظاره نشست و صبر کنید."

مارتینز به حالت تعلیق در حساب از نزدیک به 200 عضو و شگفتی چگونه او می تواند زنده ماندن حتی اگر از آن باز می شود تحت یک دوره جدید اجتماعی فاصله.

"ذهنی, جسمی, مالی, احساسی, وحشتناک," او گفت:. "Jiu-jitsu در واقعی وحشتناک مخمصه چون ما نه مانند دیگر ورزشگاه که در آن مردم می توانند در حفظ و اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن شش پا از هم جدا زیرا آنها از 30000 فوت مربع امکانات. ما نمی تواند انجام دهد. پس ما چه کنیم ؟ هیچ بازه زمانی برای بازگشت ما."

Daukaus است و در یک کازینو. او به طور کلی پرداخت می شود که وزن او در و بیشتری را بدست آورده و اگر او برنده مبارزه خود را, دلار, ارقام درآورده بالاتر اگر فروش بلیط مشوق ملاقات کرد و یک قطره در سطل تف نسبت به میلیون ها نفر raked در PPV ستاره Khabib Nurmagomedov یا Conor McGregor.

"این یک معامله بزرگ که من دعوا اینجا محلی است که خوب است چرا که من یک مقدار زیادی از افرادی که پس از من که پول اضافی" Daukaus گفت.

Daukaus است پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل. بر خلاف جوانب مثبت در NBA و یا NHL دو لیگ وقفه COVID-19 همه گیر که بازیکنان در حال گرفتن بیشتر و یا همه خود را به طور منظم فصل چک Daukaus نمی دریافت حقوق و دستمزد و زندگی در خانه با مادرش یک پرستار پزشک با دانشگاه بیمارستان.

"من در مورد نحوه شنیدن بد آن است که در کار خود" Daukaus گفت. "اما برای من آن را بسیار دشوار نداشتن هر گونه درآمد. من می دانم که جنگ به عنوان یک حرفه است که مبارزه در ابتدا و من خوب هستم با تلاش خواهم که. اما من حتی تضمین پرداخت های ماهانه از ورزشگاه در حال حاضر. من به عنوان به عنوان بهترین من می تواند به صرف حداقل یک مقدار به عنوان امکان پذیر است."

Daukaus امیدوار بود به مبارزه دوباره این ماه است. او آموزش در خانه برای یک مبارزه است که ممکن است در این سال اتفاق می افتد.

"من نمی باید یک طرح B" Daukaus گفت. "اگر این فرصت را می آید و من دریافت یک تماس من قصد دارم به آن را."

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/tag/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن