املاک و مستغلات کسب و کار و فعالیت به سر در سراسر پنسیلوانیا

HARRISBURG, Pa. (AP) — فروش املاک و مستغلات و فعالیت های مربوط می توانند رزومه در سراسر پنسیلوانیا اگر دستورال

توسط NEWSSHANS در 31 اردیبهشت 1399

HARRISBURG, Pa. (AP) — فروش املاک و مستغلات و فعالیت های مربوط می توانند رزومه در سراسر پنسیلوانیا اگر دستورالعمل های طراحی شده برای محدود کردن عفونت به دنبال رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اعلام کرد.

فرماندار جدید هدایت می گوید: مردم در صنعت املاک و مستغلات می تواند به کار و تا زمانی که همه آنها با پوشیدن ماسک یا صورت دیگر پوشش و استفاده جداگانه وسایل نقلیه به درایو به بازدید از خواص.

کسب و کار است که انجام شده است در فرد باید برنامه ریزی جلوتر از زمان و محدود به بیش از املاک و مستغلات کارگر و دو نفر در داخل یک ملک در یک زمان.

ملک نمایش آن را به برنامه ریزی حداقل 30 دقیقه از هم جدا و مواد غذایی ممنوع خواهد شد در طول فرد املاک و مستغلات فعالیت های کسب و کار.

بخش هایی از معاملات است که می تواند انجام شود به صورت الکترونیکی و یا در غیر این صورت از راه دور باید انجام شود که در راه گرگ گفت.

در دیگر coronavirus تحولات سه شنبه:

___

موارد جدید

پنسیلوانیا گزارش شده کمتر از 1000 جدید کروناویروس عفونت برای نهمین روز متوالی یکشنبه و حتی به عنوان دولت و وزارت بهداشت افزایش مرگ و میر با 119 به فشار کل گذشته 4,600.

اضافی 610 نفر تست مثبت برای ویروس, مقامات بهداشت گفت: آوردن ایالت مورد تعداد به حدود 64,000.

پنسیلوانیا شده است گزارش کمتر ویروس موارد به تازگی پس از گذشت بیش از 1,000 جدید تایید عفونت در تمام اما سه روز در ماه گذشته اوج در حدود 2000 نفر در 9 آوریل.

با میزان افزایش کاهش, Wolf آغاز شده آرامش بخش اجتماعی فاصله و کسب و کار بسته شدن دستورالعمل در بیش از نیمی از این ایالت 67 شهرستان هستند که خانه به یک سوم از ساکنان آن است. دوازده بیشتر شهرستانهای استان در حال برنامه ریزی برای پیوستن به آنها جمعه.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم به طور کامل بهبود یافتند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

رستوران بازگشایی صورتحساب

دولت خانه بازیگران تقسیم آرا به نفع دو لایحه که بازگشایی رستوران تحت شرایط خاصی در زرد یا سبز فازهای اما نه محدود ترین red فاز مناطق پنسیلوانیا بازگشایی نقشه.

جمهوری خواه هواداران گفت: روند مثبت در عفونت های جدید ساخته شده آن را امن به عمل در حالی که دموکراتیک مخالفان استدلال می کنند که قانون را قرار داده و سلامت مردم در خطر است.

یک لایحه که اجازه می دهد صندلی در فضای باز تنها دیگر خواهد اجازه داخل صندلی در 50 درصد از ظرفیت عادی.

"این می تواند انجام شود در یک شیوه ای امن باید انجام شود در یک شیوه ای امن" گفت: تشکر. Garth اورت R-زمان موتورهای lycoming صورتحساب' نخست حامی.

رهبر اقلیت فرانک Dermody D-Allegheny استدلال که باز کردن رستوران ها از طریق قانون می تواند کراوات گرگ دست اگر موارد جدید سنبله.

هر دو پیشنهاد شد و ارسال به مجلس سنا دولت برای آن در نظر میگیرد.

___

زندانی تست

فیلادلفیا مقامات می گویند آنها را تست تمام زندانیان زندان برای coronavirus از جمله کسانی که از علائم. تست آغاز خواهد شد شنبه است و انتظار می رود دو هفته کامل برای همه 3,809 زندانیان در حال حاضر در حال برگزار شد در این شهر برگزار شود.

فیلادلفیا زندان کمیسر بلانش کارنی روز سه شنبه گفت که گروه قصد دارد به انتشار نتایج حاصل از این آزمایش در هفته اول ماه ژوئن است.

شهردار جیم کنی می گوید این تست شامل هر کسی که به تازگی گرفته شده به زندان و زندانیان معترض به انتقال خواهد بود آزمایش سه تا پنج روز قبل از آنها حرکت می کند.

این شهر قبلا فقط تست شده زندانیان که به نمایش گذاشته علائم. اما کمیسیون بهداشت و درمان دکتر توماس Farley وجود دارد گفت: در حال حاضر سه زندانی در انزوا بودن درمان برای COVID-19 و تست برنامه ساخته شده است ممکن است به دلیل تست منابع و ظرفیت در حال افزایش است.

"در حال حاضر که ما در دسترس بودن تست و ما در حال فکر کردن در مورد گسترش آزمایش در جمع تنظیمات ما از جمله زندان در آن" Farley گفت. "ما بسیار موفق در مهار شیوع بیماری. آزمون با ارزش هستند ... اما آنچه که با ارزش تر است و گام های ما را برای جلوگیری از انتقال است."

Farley گفت: این احتمال وجود دارد برخی از زندانیان که در حال حاضر درمان شده را هنوز تست مثبت است. اما او گفت که تست جامع است که یک فرصت را به مطمئن شوید که هیچ یک جمعیت است که باید جدا شده و نشده است.

___

اوایل تخفیف

پنسیلوانیا شروع به صدور مالیات بر ملک و اجاره تخفیف سهشنبه بیش از شش ماه جلوتر از برنامه برای دریافت پول نقد در دست واجد شرایط همسر صاحب خانه و اجاره و افراد معلول است.

دولت خزانه دار را به طور معمول می فرستد پرداخت در یک دسته واحد در اوایل ماه جولای. دولت صادر شده 111,000 پرداخت در روز سه شنبه و انتظار برای ارسال 60,000 هر هفته بعد از آن خزانه دار جو Torsella گفت.

برنامه تخفیف مزایای واجد شرایط ساکنان نیوکاسل سنین 65 و بالاتر; بیوه زنان و بیوه سنین 50 و مسن و افراد معلول سنین 18 سال و بالاتر. این درآمد محدود است $35,000 یک سال برای مالکان و $15,000 سالانه برای مستاجرها.

برنامه بودجه توسط پنسیلوانیا قرعه کشی و درآمد حاصل از اسلات قمار.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب