رنجرز ترجیح می دهند خانه های جدید بیش از آریزونا برای 2 بهار آموزش

توسط استفان هاوکینز رنجرز تگزاس ترجیح می دهند به ماندن در خانه جدید خود را ballpark را به جای بازگشت به آریزون

توسط NEWSSHANS در 31 اردیبهشت 1399

توسط استفان هاوکینز

رنجرز تگزاس ترجیح می دهند به ماندن در خانه جدید خود را ballpark را به جای بازگشت به آریزونا در هر زمان آن است که زمان به عقب بر گردیم به آموزش بهار.

آنها هنوز هم یک بازی و یا حتی تا به حال یک سازماندهی تمرین در $1.2 میلیارد ورزشگاه با جمع شدن سقف.

بهار آموزش شده است در برگزاری بیش از دو ماه پیش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس همچنین تاخیر در شروع فصل به طور منظم. که از بین برود دو برنامه ریزی نمایشگاه بازی در دنیا زندگی زمینه همراه با 25 فصل به طور منظم خانه بازی ها تا کنون.

لیگ اصلی بیس بال در ماه جولای. خواهد بود که قبل از بهار دوم آموزش دوره تیم می تواند گزینه ای برای انجام این کار در خانه خود را ballparks یا در بهار اردوگاه های آموزشی در ایالت آریزونا و فلوریدا هر چند هنوز هم وجود دارد توسط صاحبان و بازیکنان.

"ما ترجیح می خواهد به ماندن در اینجا در تگزاس و بهار آموزش 2.0 و یا با این حال شما می خواهید برای اشاره به آن" رنجرز رئیس جمهور و مدیر کل جان دانیلز میگوید. "بنابراین در صورتی که نگه می دارد و سپس ما را نگه اردوگاه در اینجا در آرلینگتون."

این تیم نمی خواهد که در زمینه های متعدد موجود در آن پیچیده در آریزونا اما دانیلز می بیند استادیوم جدید به عنوان یک منبع با مقدار زیادی از مزایای.

"یکی از قطعات حیاتی در اینجا این است که قادر به فضا مردم را مسئولانه و با خیال راحت و ما در حال رفتن به آنجا و یا فضای بیشتری نسبت به کسی. و با نام تجاری جدید, حذف, دولت از هنر و امکانات," او گفت:.

رنجرز می تواند همچنین استفاده از خانه سابق خود در سراسر خیابان حتی اگر آن را پیکربندی مجدد برای فوتبال و کوتاه مدت احیای XFL. وجود دارد دو وزن اتاق در استادیوم جدید و آنها را یکی دیگر در ورزشگاه که در حال حاضر زمین های چمن که می تواند مورد استفاده برای پرتاب برنامه ها و شاید حتی تمرین پنبه حلاجی شده.

"ما باید فضای بیشتری قطعا فضای سرپوشیده در اینجا. و سپس هنگامی که شما نگاه کنید در واقعیت آب و هوا در آریزونا ... آره شما باید 6 1/2 زمینه, اما آیا شما واقعا می خواهید به استفاده از آن هنگامی که آن را 115 (درجه) خارج" Daniels گفت. "من فکر نمی کنم که استفاده از زمینه های اضافی می توانست ما این نوع از بازی تا حدی به ما تصمیم به ماندن در اینجا."

مدیر کریس وودوارد هنوز هم زندگی در آریزونا که در آن او در حال حاضر صحبت کردن در مورد 105 درجه حرارت هفته گذشته هنگامی که بیان اولویت خود را برای تمرینات در تگزاس است.

که در تگزاس به جای آریزونا خواهد از بین بردن نزدیکی به برخی از تیم های دیگر به بازی اضافی بهار, آموزش های قبل از فصل است. رنجرز را به بستگی دارد در درجه اول در intrasquad بازی برای آماده شدن برای فصل.

"در این سال است که به وضوح متفاوت از هر سال دیگر. بچه ها ما می دانیم که و من به آنها صحبت کردیم در طول در مورد آن است. بنابراین هر چیزی که ما انجام دهید این است که رفتن را نمی توان عادی" وودوارد گفت. "اگر آنها نیاز به هر یک از دیگر چهره ... من فکر می کنم آنها در حال رفتن به سمت راست بروید و پس از هر یک از دیگر."

دانیلز گفت شده اند وجود دارد برخی از رسمی ایران با برخی از تیم های دیگر در مورد امکان نمایشگاه بازی و یا دو در پایان فصل بهار, آموزش, اما او هنوز مطمئن شوید که آن را حتی لازم است.

"من فکر نمی کنم این همه که مهم کاملا رک و پوست کنده. من فکر می کنم ما قادر خواهیم بود که به بچه های ما به اندازه کافی زندگی می کنند به نظر می رسد در هر یک از دیگر در intrasquad (بازی) یا زنده BP یا حالات مختلف" GM گفت. "این نوع از سقوط به دسته یک جهان ایده آل ، اما ما در این وضعیت است و پس از آن مورد نیاز است برای ما."

تنها بیس بال در ورزشگاه تا کنون شده است برخی افراد و گروه های کوچک تمرینات بیش از چند هفته گذشته از جمله همه ستاره مشت جوی گالو و بازیکنان دیگر که در منطقه زندگی می کنند.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از پمپ و شرایط قبل از رنجرز بازی اولین بازی خود را با حدود 40 لحاظ اجتماعی فاصله فارغ التحصیلی دبیرستان مراسم وجود دارد در چند هفته آینده.

__

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب