RailRiders تبادل آلوم ممکن است به مرحله تا اوایل سال برای یانکی ها

با وجود مبارزه با آسیب پارچ Michael King تبدیل شده و در برخی از اجرای چشمگیر طول کوتاه خود نانامی به بازی در

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399
 Despite battling injury, pitcher Michael King turned in some impressive performances during his brief stints in a RailRiders uniform. Times Leader file photo

با وجود مبارزه با آسیب پارچ Michael King تبدیل شده و در برخی از اجرای چشمگیر طول کوتاه خود نانامی به بازی در یک RailRiders ،

بار رهبر فایل عکس

تمپا, فلوریدا. — خود سال قرار بود 2021. با Masahiro Tanaka, James Paxton and J. A. Happ همه به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به رایگان عوامل پس از این فصل یانکی ها' جوان بیشتر امیدوار کننده سلاح شد و در لیگ اردوگاه در این بهار به عنوان یک راه به آنها را آماده برای فصل آینده — زمانی که حداقل یک یا دو خواهد بود انتظار می رود به گام در.

اما مثل همه از بهترین برنامه گذاشته این فصل coronavirus همه گیر انداخته است تمام است که بیرون از پنجره است. با این لیگ و اتحادیه بازیکنان haggling over مالی بنیاد برای شروع یک کوتاه 2020 فصل Deivi گارسیا Clarke اشمیت و مایکل کینگ به احتمال زیاد خواهد شد یک فرصت برای اثبات خود جلوتر از برنامه.

دوشنبه شب صاحبان برنامه ریزی برای ارسال به اتحادیه یک counterproposal که قطع این تعداد به طور منظم از فصل بازی ها را به 50 است. بازیکنان در حال انتظار برای آن را رد کند اما می تواند به صاحبان سپس با فشار رو به جلو با یک کوتاه فصل تحت یک توافق آنها ساخته شده در مارس با MLBPA که در آن بازیکنان به توافق سرشکن حقوق برای این بازی قادر به بازی می شود.

در حالی که اتحادیه ها و بازیکنان چانه زدن بر روی جزئیات که شامل داشتن هنوز چکش سلامت و ایمنی پروتکل های نزدیکی-چیز مطمئن است که کوتاه سطح شیب دار بالا و فشرده فصل اجازه خواهد داد که تیم به حمل فوق العاده بازیکنان — به احتمال زیاد 30.

یانکی ها مانند بسیاری از تیم های, به احتمال زیاد خواهد شد انبار کردن اسلحه برای مقابله با این وضعیت. تبادل مربی مت بلیک نشان داد او می خواهم حداقل 15 کوزه را از طریق این نوع از برنامه است.

برای یانکی ها, گارسیا, اشمیت و پادشاه به جذاب ترین گزینه های که می تواند کمک این فصل یا در چرخش و یا اغل گاو یا حشم. بیایید نگاهی به سه به احتمال زیاد به بازی در پینستریپس این سال آغاز با گارسیا امروز.

اشمیت و پادشاه ارزیابی صورت می گیرد.

گارسیا, 21, رو به افزایش بود از طریق سیستم خیلی سریع فصل گذشته که این گمان وجود دارد او می تواند خود را در لیگ برتر در اولین سال 2019. او در نظر گرفته شده است یانکی ها' top تبادل چشم انداز است اما در حال حاضر به چالش کشیده اشمیت که مسن تر است اما با کمتر حرفه ای و تبادل تجربه است.

رفتن از یک تمپا به سه گانه-A اسکرانتون در کمتر از سه ماه با این حال گارسیا متوقف هنگامی که آنها سعی در استفاده از او را از اغل گاو یا حشم در اسکرانتون/Wilkes-Barre.

ذکر شده در 5-پا-9 اما ظاهری کوچکتر در فرد اندازه خود و تحویل کمی یادآور دو بار Cy جوان برنده Tim Lincecum.

"او نتواند خفاش" یکی پیشآهنگی را دیدم که او را در فصل گذشته گفت:. "او نمی مسحور کننده او فقط آن را مخلوط به خوبی و واقعا چیزهای خوب است."

گارسیا fastball نشسته 90-95 مایل در ساعت است اما او به طور موثر مخلوط در یک ویرانگر curveball موثر changeup و یک نوار لغزنده است که جدید به مجموعه خود.

"شکستن توپ چیزی است که باعث می شود او را ویژه" NL دیده بانی گفت: در این بهار. "او تا به برخی از دستور مسائل با fastball."

چند پیشاهنگی گفت که گارسیا فرمان در نظر گرفته خواهد شد "زیر متوسط" و دو گفت که نگرانی آنها است. اما او دارای توانایی پرتاب حملات خود را با شکستن زمین که باعث می شود تا برای آن.

در واقع گارسیا زده 33 مورد در 17.2 نوبت تن به تن در بالا و یک توپ و یک چشم ظاهر 37 درصد از batters او رو در دو A. در سه گانه-A, گارسیا زده از 45 بیش از 40 نوبت تن به تن.

گارسیا موبایل و کامپیوتر است که خود را بهترین زمین نشسته 76 تا 79 مایل در ساعت با یک تیز استراحت او می اندازد و آن را برای حملات است.

"راه او روش تبادل بسیار قدیمی" گفت: یکی دیگر از استعداد های ارزیاب. "او می داند که چگونه به استفاده از بهترین مواد. او با استفاده از موبایل و کامپیوتر به طور موثر است."

پیشاهنگ افزود که یکی دیگر از چیزی است که او را تحت تاثیر قرار در مورد 21 ساله و تبادل در لیگ بزرگ اردوگاه بود و حضور او.

"او بود متشکل از روی تپه می دانست آنچه که او می خواست به انجام" طلایه گفت. "او کوچکتر است اما او یک تپه خوب حضور."

سه پیشاهنگی توافق کردند که گارسیا پروژه به عنوان یک بازگشت-از-چرخش استارت که می تواند حتی بیشتر پویا چند باز یافته مسکن (یا درب بازکن) مانند چاد سبز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن