مسابقه برای واکسن ویروس می تواند برخی از کشورها پشت

توسط ماریا چنگ و کریستینا لارسون لندن (AP) — به عنوان نژاد برای واکسن جدید کروناویروس تشدید غنی کشورهای در حال

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

توسط ماریا چنگ و کریستینا لارسون

لندن (AP) — به عنوان نژاد برای واکسن جدید کروناویروس تشدید غنی کشورهای در حال عجله به محل پیشبرد سفارشات برای به ناچار به عرضه محدود به ضمانت خود را از شهروندان دریافت واکسن کزاز اول — خروج قابل توجهی سوالات در مورد اینکه آیا کشورهای در حال توسعه خواهد شد هر گونه واکسن قبل از همه گیر به پایان می رسد.

در اوایل این ماه, سازمان ملل متحد, بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و دیگران گفت این بود: "اخلاقی ضروری" است که هر کس دسترسی به "مردم واکسن." اما چنین grand اظهارات غیرقابل اجرا و بدون یک استراتژی دقیق تخصیص واکسن می تواند بسیار کثیف است.

"ما باید این تصویر زیبا از همه گرفتن واکسن وجود ندارد اما نقشه راه در چگونه به آن را انجام دهد" گفت: یوان Qiong هو ارشد حقوقی و مشاور سیاست در Medecins Sans Frontieres در ژنو است. او گفت: مشکلات متعدد باید حل شود به مدیریت توزیع و که چند اقدامات گرفته شده است.

در گذشته Hu گفت: شرکت ها اغلب برای اعمال حق ثبت اختراع برای تقریبا در هر مرحله از واکسن را تولید و توسعه: از مواد زیستی مانند سلول خطوط استفاده می شود به نگهدارنده مورد نیاز برای کشش واکسن دوز و حتی چگونه های در حال اجرا.

"ما نمی توانیم به این صورت چندین لایه از حقوق خصوصی را برای ایجاد یک "مردم واکسن'," او گفت: "اصرار "بسیار باز شرایط" بنابراین هر تولید کننده قادر به انجام این کار می تواند به تولید یک واکسن پس از آن ثابت شده است موثر است.

صحبت کردن در یک واکسن اجلاس در اوایل این ماه که خطاب این موضوع موجب ناراحتی از توزیع عادلانه كون جمهور نانا Akufo-Addo به توافق رسیدند.

"جهانی گسترش COVID-19 به ما گفته است که در هیچ شرایط نامشخص بیماری که می داند هیچ مرزهای و هیچ کشوری نمی تواند به استطاعت آن را به تنهایی" او گفت:. "تنها یک نفر را واکسن با برابری و همبستگی در هسته خود می توانید به حفاظت از تمام بشریت از ویروس. ... جسورانه توافق بین المللی برای این منظور نمی توانید صبر کنید."

در سراسر جهان حدود ده بالقوه COVID-19 واکسن در مراحل اولیه تست. در حالی که برخی می تواند حرکت به اواخر مرحله تست بعد از این سال اگر همه می رود و آن را بعید است که هر یک می خواهد مجوز قبل از اوایل سال آینده در اولین. هنوز متعدد در کشورهای غنی و در حال حاضر دستور داد برخی از این تجربی عکس و انتظار تحویل حتی قبل از اینکه آنها اعطا تایید بازاریابی.

بریتانیا و ایالات متحده آمریکا را غرق میلیون دلار به انواع واکسن نامزدها از جمله یکی در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و تولید شده توسط AstraZeneca. در عوض هر دو کشور انتظار می رود برای دریافت اولویت درمان; دولت بریتانیا اعلام کرد که اگر واکسن ثابت موثر اول 30 میلیون دز خواهد بود اختصاص داده شده برای انگلیسی ها.

به طور جداگانه AstraZeneca امضا توافق نامه را به حداقل 300 میلیون دوز در دسترس برای ایالات متحده با اولین دسته های تحویل داده شده در اوایل ماه اکتبر. در یک جلسه سهشنبه ارشد تهمت مقامات دولت گفت: وجود خواهد داشت یک سیستم محکم به تعیین که در امریکا ارائه شده است اولین واکسن دوز. ردیف به احتمال زیاد شامل گروه بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید و کارگران انجام خدمات ضروری است.

هفته گذشته اتحادیه اروپا نقل مکان کرد و برای اطمینان از خود را عرضه. در شنبه AstraZeneca زده یک معامله با یک واکسن گروه جعلی توسط آلمان و فرانسه و ایتالیا و هلند برای تضمین 400 میلیون دوز در پایان سال است.

در میان چندین تلاش جهانی در جریان است سعی کنید برای اطمینان از کشورهای در حال توسعه نمی توانید پشت یک "پیشرفت بازار تعهد" از واکسن اتحاد GAVI که با هدف متقاعد کردن تولید کنندگان را به اندازه کافی برای هر دو کشور فقیر و غنی.

که می تواند "جلوگیری از کشورها از تکاپوی سعی کنید به سرمایه گذاری" گفت: Seth برکلی مدیر عامل شرکت گاوی که با استفاده از این روش برای امن ابولا و واکسن ذات الریه برای بازار جهانی است. "از آنجا که اگر شما سرمایه گذاری در یک یا دو واکسن البته ... احتمال کسانی که واکسن کار بسیار کم است. و بنابراین شما ممکن است ضربه برنده تمام پولها و باید یک واکسن است که با این نسخهها کار. اما شما همچنین ممکن است در نهایت با هیچ واکسن و بود پشت سر گذاشت."

دو واکسن جهانی گروه های جوهر $750 میلیون مقابله با AstraZeneca به عرضه 400 میلیون دوز تا پایان سال 2020 است. انگلیسی-سوئد داروسازی غول پیکر نیز موافقت کرده است به مجوز آن واکسن به هند سرم موسسه برای تولید 1 میلیارد دوز.

Johnson & Johnson افسر ارشد علمی, Dr. Paul Stoffels گفت: این شرکت قصد دارد به آن coronavirus شات برای کشورهای فقیر در نه برای سود و قیمت به دلیل پیچیدگی تکنولوژی و تخصص مورد نیاز است. نیز, AstraZeneca مدیر عامل شرکت پاسکال Soriot متعهد به ساخت واکسن در دسترس هیچ سود در طول بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی و دیگران کرده COVID-19 "اختراعات استخر" که در آن حقوق مالکیت معنوی خواهد بود تسلیم بنابراین دارو می تواند آزادانه به اشتراک گذاری اطلاعات و دانش فنی. کشورهای متعددی از جمله استرالیا برزیل کانادا و آلمان در حال حاضر شروع به تجدید نظر خود را به صدور مجوز قوانین اجازه می دهد تا آنها را به حالت تعلیق در حقوق مالکیت فکری اگر مقامات تصمیم گیری وجود دارد که قریب به اتفاق نیاز با توجه به همه گیر.

اما پاسخ از صنعت شده است و ولرم.

مدیران در Pfizer و برخی دیگر از عمده مواد مخدر سازندگان می گویند که آنها در مخالفت با تعلیق حقوق ثبت اختراع به صورت بالقوه COVID-19 واکسن.

اگر چه واکسن انبارها وجود دارد و برای بیماری هایی مانند تب زرد وبا و مننژيت این نیاز تنها برای چند کشور در حال توسعه در طول شیوع بیماری حاد. قثم divvying تا واکسن که مسلما توان مورد نیاز توسط هر کشور در این سیاره است.

"ما نمی تواند فقط با تکیه بر حسن نیت برای اطمینان از دسترسی" گفت: Arzoo احمد بریتانیا Nuffield شورای اخلاق زیستی اشاره کرد که سوابق چگونه نوآورانه داروهای توزیع شده در حال تشویق نیست. "با HIV/AIDS در آن زمان 10 سال برای مواد مخدر برای رسیدن به مردم در کاهش درآمد کشور است. اگر که اتفاق می افتد با COVID-19 خواهد بود که بسیار نگران کننده است."

دیگر کارشناسان اشاره کرد که با وجود میلیاردها دلار اختصاص داده شده برای هر مرحله از توسعه واکسن اما کمی نظارت بر چگونگی بودجه صرف شده و چند تضمین این عکس را به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر.

Suerie ماه co-مدیر بهداشت جهانی مرکز به کارشناسی ژنو گفت: معلوم نیست چه هر واکسن که برای کشورهای در حال توسعه خواهد شد در واقع توزیع می شود. "ما نمی دانیم که چه مراحل را مانند نگاه و یا چگونه شفاف آن خواهد بود," او گفت:.

دکتر Soumya Swaminathan که دانشمند ارشد گفت: U. N. آژانس بهداشت در حال حاضر در حال توسعه یک "تخصیص چارچوب" برای چه coronavirus واکسن باید داده شود. اما این راهنمایی خواهد بود نه الزام آور است.

"ما نمی خواهید به در یک وضعیت که در آن وجود دارد دوز واکسن اما آنها فقط در دسترس برای برخی از کشورها" او گفت:. "ما نیاز به یک اجماع در به طوری که ما می توانید موافقت کنید برای به اشتراک گذاشتن این واکسن در راه است که محافظت بیشتر آسیب پذیر است."

___

لارسون گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان Danica Kirka در لندن Lauran Neergaard در الکساندریا و لیندا A. Johnson در گلن بورنی پنسیلوانیا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن