Quartararo برنده به عنوان MotoGP رزومه; مارکز سقوط کردن

جرز د لا فرونترا, اسپانیا (AP) — فابیو Quartararo برنده اسپانیایی جایزه بزرگ در روز یکشنبه به عنوان MotoGP آن

توسط NEWSSHANS در 29 تیر 1399

جرز د لا فرونترا, اسپانیا (AP) — فابیو Quartararo برنده اسپانیایی جایزه بزرگ در روز یکشنبه به عنوان MotoGP آن فصل جریان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

شش بار از موتو جی پی مارک مارکز قهرمان سقوط سخت با چهار دور به رفتن و انجام شده بود کردن آهنگ بر روی یک برانکارد و با ظاهری بازوی آسیب است. او در آغاز سومین اما تا به حال آمد از پشت پس از از دست دادن کنترل دوچرخه خود را و اجتناب از قبل سقوط قرار داده است که او پشت در بسته در آغاز مسابقه.

21 ساله Quartararo که آغاز شده و از موقعیت قطب پس از یک رکورد دامان در Circuito de Jerez-انجل Nieto شد اولین فرانسوی به پیروزی در MotoGP پس Regis Laconi در سال 1999.

"این بهترین لحظه زندگی من برای مطمئن" Quartararo گفت. "این عجیب و غریب است بدون طرفداران. من دوست دارم آنها را به اینجا و به تشویق آنها. این مسابقه بود برای همه آنها برای همه افراد مبتلا به COVID."

این اولین بار بود که از هفت مسابقه در اسپانیا در کاهش یک فصل است که در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در ماه مارس است. دوم 13-مسابقات در این سال را به تقویم نیز اجرا می شود در جرز آخر هفته آینده.

این MotoGP فصل تنظیم شده برای شروع در ماه مارس در قطر اما تنها موتور 2 و موتور 3 شد زد به عنوان coronavirus شیوع رخ داد.

این مسابقه در اسپانیا برگزار شد و بدون طرفداران و تحت سخت سلامت کنترل.

نژادها شده است محدود به یک تعداد از 1200 نفر را در محل از جمله رانندگان و اعضای تیم و پیگیری خدمه پزشکان و کارکنان محلی. همه آنها باید به رعایت دقیق اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و پوشیدن ماسک صورت هر زمان ممکن است.

هر شرکت باید یک COVID-19 ویروس آزمون پنج روز قبل از هر رویداد باقی می ماند و در خود به انزوا تا مسابقه. آزمون های تصادفی نیز ممکن است انجام شود در مدار است.

تیم نگه داشته شود جداگانه در گروه های کوچک برای کاهش خطر سرایت.

سوزوکی سوار الکس Rins نمی نژاد بعد از شکستگی شانه خود را در یک تصادف در مقدماتی.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن