'قرار دادن خود در معرض خطر:' فرماندار مانع ساحل-رفتن

HARRISBURG, Pa. (AP) — با یادبود روز تعطیلات آخر هفته نزدیک شدن به رژیم صهیونیستی است. تام ولف در روز دوشنبه م

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

HARRISBURG, Pa. (AP) — با یادبود روز تعطیلات آخر هفته نزدیک شدن به رژیم صهیونیستی است. تام ولف در روز دوشنبه مورد سوال حکمت ساحل-رفتن حتی به عنوان فرمانداران در کشورهای دیگر بازگشایی خود را در سواحل با وجود نگرانی که شیوع کروناویروس می تواند به افزایش دوباره.

سواحل بالا و پایین ساحل شرقی باز خواهد شد در این آخر هفته البته با اجتماعی از راه دور هدایت که از دولت و مقامات محلی است. Wolf, اما, گرفته, نمایش کم نور از ساحل رفتن در حالی که این ویروس در حال گسترش است.

"من نمی خواهد رفتن به ساحل" گرگ گفت: "در یک ویدیو کنفرانس خبری در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا او نگران بود که ساحل-رفتن را ایجاد افزایش coronavirus موارد در فیلادلفیا منطقه است. "مردم وجود دارد وجود دارد که با پوشیدن ماسک و شما با قرار دادن خود در معرض خطر است. من نمی خواهد انجام دهد که من انجام داده اند که, و من مطمئن هستم که چرا فرمانداران از مریلند و نیوجرسی خود را باز کرده اند, سواحل, اما آنها داشته باشد."

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی خواهد اجازه دهید فردی ساحل شهرها تصمیم می گیرید که آیا برای بازگشایی سواحل است. هدایت او کارگردانی آنها را به مجموعه ای اشغال محدودیت نیاز به 6 فوت (2 متر) از فضای بین beachgoers به جز اعضای خانواده و یا زوج و منع گروه 10 یا بیشتر از تجمع در ساحل.

در مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان بازگشایی دولت در سواحل و برای پیاده روی و ورزش است اما هشدار داد که این مهم همچنان به دنبال بهداشت عمومی ارشاد عمل اجتماعی فاصله و ایمن ماندن. او همچنین اجازه ساحل شهرها تصمیم می گیرید که آیا برای بازگشایی سواحل و شهر رفت و آمد مکرر از Ocean City, مریلند, بازگشایی برای عموم اجتماعی فاصله و جمع آوری محدودیت در مکان و نجات غریق در وظیفه برای شنا.

در ضمن در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام سواحل اجازه داده می شود برای باز کردن در زمان برای آخر هفته روز یادبود آیا به عنوان دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی.

در دیگر پنسیلوانیا همه گیر تحولات:

___

موارد

پنسیلوانیا مرگ و میر از این COVID-19 شیوع گذشت 4,500 و در مورد 63,000 مردم آلوده شده است دولت در بخش بهداشت و درمان روز دوشنبه گفت:.

مقامات اضافه 87 مرگ و میر به شمارش و پس از 61 اعلام شد شنبه و 15 روز یکشنبه. بیش از 3000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در پنسیلوانیا شده است ساکنان خانه های پرستاری یا مراقبت شخصی امکانات.

رژیم صهیونیستی. تام ولف را آغاز کرده است آرامش بخش اجتماعی فاصله و کسب و کار بسته شدن دستورالعمل با بیش از نیمی از این ایالت 67 شهرستان در حال حاضر در "زرد" منطقه است که اجازه می دهد برخی از کسب و کار به کار گیرند. دوازده بیشتر شهرستانهای استان در حال برنامه ریزی برای طبقهبندی به عنوان زرد در روز جمعه.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم به طور کامل بهبود یافتند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

ATV مسیرهای باز زود

مسیرهای پیاده روی از طریق ایالتی پنسیلوانیا, جنگل که تمام زمین وسایل نقلیه می توانید با استفاده از افتتاح خواهد شد کمی در اوایل این سال به حد جمعیت در طول روز با عجله.

وزارت حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی گفت: مسیرهای باز خواهد شد در روز سه شنبه سه روز زودتر از حالت عادی است.

این آژانس همچنین اعلام کرد که روز شنبه باز خواهد شد بعد برای موتور سیکلت مسیرهای پیاده روی در طاس عقاب دولت ،

وسایل نقلیه همه زمین می توانید با استفاده از دولت مسیرهای پیاده روی در جنگل در 11 سیستم های تعیین شده اما مجاز در دولت جاده جنگل یا در حالت پارک و زمین بازی.

___

برای تعطیلات, POCONOS ایمنی

بیش از 150 کسب و کار در Pocono کوه منطقه گردشگری در حال ساخت یک تعهد به رعایت نظافت و اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان آنها بازگشایی پس از monthslong shutdown.

کوه Pocono بازدید کنندگان اداره روز دوشنبه گفت که نذر شامل نقشه برداری کارکنان برای سلامت مشکلات زمانی که آنها شروع یک شیفت کاری با آموزش و استفاده از محافظ شخصی دنده.

برخی از محدودیت ها را سست می شود و در روز جمعه در وین و کربن شهرستان که در حال برنامه ریزی برای حرکت به "زرد" فاز و مجوز کسب و کار بیشتر دهانه. پایک و مونرو شهرستانهای اما همچنان در محدود تر red فاز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب