PSU را فرانکلین آدرس های آینده برای فوتبال و جامعه — در مت McGloin پادکست

Penn State مربی جیمز فرانکلین انتظار دارد که جمعیت کثیری از طرفداران این تیم به دیدن استفاده می شود قادر نخو

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399
 Penn State coach James Franklin expects that the throngs of fans the team is used to seeing won’t be able to be at Beaver Stadium if games are played as scheduled this fall. Chris Knight | AP file photo

Penn State مربی جیمز فرانکلین انتظار دارد که جمعیت کثیری از طرفداران این تیم به دیدن استفاده می شود قادر نخواهد بود در ورزشگاه بیش از حد اگر بازی ها را به عنوان برنامه ریزی شده در این پاییز.

کریس شوالیه | AP فایل عکس

جیمز فرانکلین در حال حاضر شروع به ایجاد صلح با این ایده.

مهم نیست که چگونه همه چیز آشکار با برنامه ریزی 2020 فصل کمی وجود دارد شانس آن را خواهد شد از ویژگی های جمعیت از 107,000 در حد ورزشگاه که Penn State مربی دوست دارد به ذکر است.

"من بسیار با اعتماد به نفس در این مرحله ما به فوتبال داشته باشد. اما من مطمئن هستم آن را به نگاه و احساس مانند ما مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن" فرانکلین گفت: سابق Nittany Lions کارفرمایی مت McGloin در اسکرانتون بومی جدید پادکست.

فرانکلین گفت که او انتظار ندارد وجود خواهد داشت کامل استادیوم به طور معمول به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در آخرین قسمت از "Underrated ساعت با مت McGloin" که منتشر شد جمعه.

"من فکر می کنم با مدارس مانند Penn State, ما در حال رفتن به از دست دادن خانه-زمینه مزیت" فرانکلین گفت. "و نه فقط مشکل محیط زیست است که بیش از حد ورزشگاه برای بازی در تیم مخالف است, اما آن را نیز انرژی است که ما رانندگی را از طریق تمام tailgates در آبی و آمدن به ورزشگاه و 10000 انتظار هواداران برای ما به راه رفتن به ورزشگاه. فقط انرژی و جامعه احساس خانواده است. آن را می شود بسیار متفاوت بدون شک در مورد آن است.

"اما در پایان روز, ما باید همه چیز را ما می تواند احتمالا برای این کار. اما مهمتر از آن را در راه است که طرفداران ما و ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان در حال امن و محافظت شده است. که برای رفتن به این چالش برای همه ما برای پیدا کردن که خوشحال تعادل بین آن دو چیز است."

دانشگاه ها فقط در حال حاضر قرار دادن به عمل خود قصد دارد به بازی فوتبال در این پاییز شروع با آوردن بازیکنان به دانشگاه شروع به آموزش.

پن استیت رفت و با آن اولین گام در این روند از اواخر دوشنبه شب اعلام کرد که 75 بازیکنان آغاز خواهد شد و این انتقال در روز دوشنبه با یک هفته قرنطینه و آزمایش برای COVID-19 آمدن ، کسانی که پزشکی پاک قادر خواهد بود برای شروع داوطلبانه تمرینات در گروه های کوچک در ژوئن 15.

البته Penn State هنوز برای اعلام کند اگر حتی وجود داشته باشد در کلاس های حضوری برگزار می شود برای ترم پاییز — تمام تابستان کلاس ها برگزار می شود آنلاین در حال حاضر -- اما به دلیل مالی زیادی تاثیر فوتبال در مدرسه و اطراف آن منطقه همه درگیر در حال آماده سازی برای بازی اگر ممکن است.

آن را به عنوان آن را خیلی زود به حدس می زنم اگر شیرها بازی خواهد کرد بازکن خود را در سپتامبر. 5 در حد ورزشگاه به عنوان برنامه ریزی شده. یا که اگر هر کسی اجازه خواهد داشت تا بیاید و آن را در فرد از غرفه. Penn State است اما تلاش برای قاضی طرفداران سطوح راحتی برای حضور در بازی ها از طریق پرسشنامه ای که فرستاده شد این هفته.

در جوانب برنامه برای NHL و NBA تماس برای بازی بدون هیچ گونه طرفداران در حضور. NFL ساخته شده است که هیچ تصمیم گیری اما صاحبان در حال آماده سازی برای امکان محدود جمعیت برای سقوط.

"برای من و من امیدوارم که هر کس پیشرو با چه امن و چه سالم و رهبری توسط پزشکان و دانشمندان و متخصصان پزشکی" فرانکلین گفت. "اما برای من به نشستن در اینجا و به شما بگویم وجود ندارد, تاثیر اقتصادی با این چیزها نمی شود شفاف نخواهد بود راستگو خواهد بود نه صادق است. وجود دارد که.

"اما آنچه شما نمی توانید اجازه می دهد اتفاق می افتد این است که شما نمی توانید اجازه می دهد تا اقتصاد به نادیده گرفتن تصمیمات چه در همه بهترین بهره را از سلامت و رفاه نبوده است."

فرانکلین مصاحبه ثبت شد قبل از پن استیت عموم منتشر شد برخی از پروتکل های ایمنی برای بازیکنان و کارکنان در روز پنج شنبه شب. او اذعان کرد اما موانع آمده است که با بازگشت به کار.

"ما باید برای مقابله با این مسئله است که زمانی که شما در حال آوردن همه این بازیکنان از خطر نقاط در سراسر کشور وجود چالش های که با آن آمده است که" فرانکلین گفت. "بنابراین به عنوان شما می توانید تصور کنید ما که بسیار کامل و دقیق با تمام سیاست ها و روش که در محل هستند. ما در حال رفتن به کار در گروه های کوچک و پوشیدن تجهیزات حفاظتی و چیزهایی مانند آن."

این دانشگاه گفت: همه درگیر خواهد شد با پوشیدن ماسک زمانی که کار نمی کند و این قدرت و پزشکی کارکنان خواهد بود نظارت بر وضعیت با دستورالعمل های دقیق برای مطابق با اصول بهداشتی.

اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات که مدرسه هنوز جواب علنا از جمله اینکه چگونه اغلب بازیکنان و کادر تست خواهد شد و چه برنامه ها در صورتی که یک یا بیشتر انجام تست مثبت برای COVID-19.

Penn State گفت که بازگشت بازیکنان در حال حاضر شروع "تجویز قرنطینه در آماده سازی خود را برای بازگشت به دانشگاه" اما دقیق بازه زمانی و جزئیات از آن شناخته شده نیست.

چند بازیکن برای مثال با حضور شلوغ اعتراضات در هفته گذشته. و دیگران برای هدف بیشتر از جمله شروع کارفرمایی شان کلیفورد که در توییتر نوشت جمعه که او برنامه ریزی شده برای شرکت در یک "عدالت برای زندگی" اعتراض روز یکشنبه در کالج ایالتی در حالی که با برچسب زدن به هم تیمی های فرد Hansard و طارق کاسترو-زمینه در پیام خود را.

تمایل بسیاری از بازیکنان به قرض دادن صدای خود را در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس اضافه کرده است یک لایه اضافی به کل وضعیت فرانکلین به عنوان به خوبی می داند.

"من واقعا هیجان زده است که ما در یک نقطه در جامعه ما که در آن من فکر می کنم برای اولین بار در مدت زمان طولانی می بینم بسیاری از افراد مختلف با داشتن سختی مکالمات" فرانکلین گفت. "(مردم) در حال حاضر به شاید تجدید نظر چگونه آنها را مشاهده جهان تجدید نظر موقعیت خود را در مسابقه در کشور ما است. و به من که برای رفتن به یک قطعه بسیار مهم به این.

"من فکر می کنم که ما واقعا به پیشرفت است که همه ما می خواهیم. ما باید آن را انجام دهید با هم. و ... که میخوام مردم از رنگ که میخوام سفید افراد نر و ماده. تمام نژادهای مختلف همه ادیان مختلف در تمام زمینه های مختلف گفت که ما می خواهیم چیزی متفاوت است. ما می خواهیم بیشتر.

"من بسیار امیدوار است که این است رفتن به چیزی است که رفتن به خار است. و من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که نمی تواند اتفاق می افتد — یک ماه از زمانی که شاید همه چیز کمی بیشتر به حالت عادی بازگشت — ما فقط نمی تواند به عقب برویم به عامل راه آن همیشه بوده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب