معترضان در برخی از شهرها هدف مؤتلفه آثار

توسط آسوشیتد پرس RICHMOND, Va. (AP) — معترضان نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

RICHMOND, Va. (AP) — معترضان نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را هدف قرار مؤتلفه بناهای تاریخی در شهرهای مختلف.

به عنوان زمان تظاهرات دارای عقاید در سراسر کشور شنبه به یکشنبه صبح بناهای تاریخی در ویرجینیا و کارولینا و می سی سی پی مخدوش شد. حضور مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر جنوب و جاهای دیگر در ایالات متحده — به چالش کشیده شده است و برخی از آثار هدفمند شد و در حال حاضر تحت بررسی برای حذف.

کلمات "معنوی نسل کشی" همراه با handprints شد نقاشی در طرف مؤتلفه بنای تاریخی در دانشگاه می سی سی پی پردیس شنبه . یک نفر دستگیر شد و در صحنه است.

Ole Miss مدیران و رهبران دانشجویی و استادان رهبران حرکت مجسمه نصب شده در سال 1906 و محوری در سال 1962 برای افرادی که rioted به مخالفت دانشگاه را دادگاه دستور ادغام — از یک نقطه مرکزی به یک جنگ داخلی گورستان که در بیشتر منزوی محل پردیس, اما دولت کالج هیئت مدیره است و تاخیر در عمل است.

منتقدان گفته اند که صفحه نمایش آن در نزدیکی دانشگاه اصلی ساختمان اداری می فرستد یک سیگنال که اوله خانم ستایش کنفدراسیون و glosses بیش جنوب تاریخچه برده داری.

در چارلستون کارولینای جنوبی معترضان در نزدیکی باتری یک منطقه تاریخی در این شهر ساحلی جنوب نکته. پایه مؤتلفه مدافعان مجسمه بنا در سال 1932 بود با اسپری رنگ از جمله با کلمات "پل" و "خائن" اخبار رسانه ها گزارش شده است. بعدها با پوشش پارچهای عکس نشان می دهد.

در کارولینای شمالی پایه یک Confederate monument در دولت و کنگره آمریکا مشخص شده بود با یک X و یک مختصر برای یک عبارت بیان تحقیر برای پلیس با توجه به یک توسط یک, اخبار و ناظر روزنامه نگار به رسانه های اجتماعی. کلمه "نژادپرستانه" نیز مشخص شده در این بنای تاریخی .

سوال از کنفدراسیون بناهای تاریخی بوده است به خصوص ستیز در کارولینای شمالی که در آن از جمله بناهای تاریخی هستند که به طور کلی توسط قانون محافظت می شود.

نزدیک به دو سال نبرد بود برپا بیش از سرنوشت "سکوت سام" مجسمه پس از آن سرنگون شد توسط معترضان در دانشگاه کارولینای شمالی گل سرسبد چپل هیل دانشگاه در سال 2018 است. یک دست مجسمه به یک گروه از مؤتلفه فرزندان و نگه داشتن آن در خارج از دانشگاه. یک مؤتلفه مجسمه در خارج از دورهام دادگاه نیز پاره کردن توسط معترضان.

لیبریا روی کوپر خواسته بود برای سه مؤتلفه آثار تاریخی در محوطه کنگره آمریکا به نقل مکان به نزدیکی یک میدان جنگ; در سال 2018 به حفظ مجسمه, اما اضافه کردن متن در مورد برده داری و حقوق مدنی. مجسمه در وینستون-سیلم و Chatham County برداشته شد در سال گذشته

اما دولت که در آن بحث بر سر مؤتلفه آثار شاید به خود جلب بیشترین توجه ویرجینیا است که در آن یک سال 2017 سفید ملی, تجمع بیش از Charlottesville پیشنهاد حذف از جمله آثار تاریخی تبدیل شده است کشنده باشد.

در شهر ساحلی Norfolk معترضان صعود یک Confederate monument و اسپری-رنگ آمیزی نقاشی های دیواری بر پایه آن با توجه به یک Virginian-خلبان روزنامه نگار. نورفولک در میان ویرجینیا شهرستانها که نشانه قصد حذف آنها متفق بناهای تاریخی. در ماه فوریه که به شهرستانها استقلال به انجام این کار.

یک کمیسیون در ریچموند سرمایه دولت و چه سرمایه کنفدراسیون توصیه می شود از بین بردن یکی از پنج مؤتلفه مجسمه در امتداد شهر مشهور بنای تاریخی خیابان. عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی از اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه نشان داد این پایگاه از حداقل دو مجسمه — کسانی که از مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee and J. E. B. استوارت — تقریبا به طور کامل پوشش داده شده در نقاشی های دیواری.

در نزدیکی یک آتش سوخته برای یک بار در مقر ایالات دختران کنفدراسیون برای احداث بسیاری از مؤتلفه مجسمه ها و مبارزه خود را حذف. ساختمان بیش از حد پوشیده شده بود در نقاشی های دیواری .

در تنسی و پنسیلوانیا مجسمه از مردم برای انتقاد نژادپرستانه views اما بدون مؤتلفه روابط نیز هدف قرار دادند.

معترضان در نشویل سرنگون شنبه یک مجسمه ادوارد Carmack یک مجلس دولت در اوایل 1900s و ناشر روزنامه بود که مشاهدات نژادپرستانه و نوشت: سرمقاله lambasting نوشتههای برجسته تنسی حقوق مدنی روزنامه نگار ایدا B. چاه

معترضان سابق فیلادلفیا شهردار فرانک ریزو سعی در سرنگونی آن و مجموعه ای از یک آتش سوزی در پایه آن است. Rizzo, شهردار از سال 1972 تا 1980 بود ستایش توسط حامیان به سختی در جرم اما متهم توسط منتقدان تبعیض آمیز علیه اقلیت. 10-پا بلند (3 متر-قد) مجسمه برنزی از سراسر شهرستان در سالن شده است مخدوش قبل و به نقل مکان کرد در سال آینده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب