آماده شدن برای باردار شدن ؟ 5 تغییر در شیوه زندگی شما باید

آیا شما به فکر داشتن فرزند در هر زمان به زودی ؟ اگر شما نیاز به انجام برخی از آماده سازی قبل از اینکه شما بارد

توسط NEWSSHANS در 5 مرداد 1399

آیا شما به فکر داشتن فرزند در هر زمان به زودی ؟ اگر شما نیاز به انجام برخی از آماده سازی قبل از اینکه شما باردار است. برخی از تغییرات شیوه زندگی در اینجا و وجود خواهد داشت نه تنها بارداری آسان تر برای شما, اما آنها نیز خواهد شد بهتر است برای کودک خود را.

1. کنترل تولد

اول از همه متوقف کردن با استفاده از کنترل تولد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آن را به بدن خود را چند هفته قبل از آن می شود آماده برای بازگشت به حالت عادی چرخه تخمک گذاری. مانند آماده سازی بدن خود را به درستی انجام بارداری فرآیند بسیار مهم است. "داشتن حداقل یک دوره عادی قبل از حاملگی کمک خواهد کرد که شما را برآورد زمانی که شما تخمک گذاری. اگر شما در حال بدست گرفتن ترکیب قرص های کنترل تولد, شما می توانید انتظار دوره خود را به بازگشت به ظرف 30 روز از توقف. باروری ممکن است دیگر برای رسیدن به اگر شما در دراز مدت روش کنترل تولد مانند پروژسترون تزریق. پنجاه درصد از زنان که قطع تزریق تصور ظرف 10 ماه گذشته خود را به ضرب گلوله" با توجه به این کلینیک مایو.

2. سیگار کشیدن و نوشیدن

زنانی که دود سیگار و یا نوشیدن الکل را سخت تر و زمان باردار شدن. و حتی اگر آنها تصور وجود دارد بیشتر در معرض خطر سقط جنین و یا نوزاد متولد می شود با یک وزن پایین تر. برای جلوگیری از چنین فاجعه عواقب جلوگیری از سیگار کشیدن و نوشیدن حداقل یک ماه قبل از شما سعی می کنید باردار شدن است. همچنین است یک ایده خوب برای انجام برخی از سم زدایی به خیط و پیت کردن سموم از بدن است. بررسی داروها و جلوگیری از استفاده از مواد مخدر است که ضروری نیست. اگر شما عادت به نوشیدن قهوه, جلوگیری از انجام این کار از آنجا که محتوای کافئین اعتقاد بر این است به مانع بارداری است.

3. رژیم غذایی

به طور کامل اجتناب از تمام نوشیدنی های گازدار بیش از حد شیرین, غذا, غذاهای چرب ، تا آنجا که ممکن است خوردن سبزیجات و میوه ها و دیگر مواد غذایی که سرشار از پروتئین و مواد معدنی و ویتامین ها است که تغذیه بدن. سعی کنید مصرف غذاهای ارگانیک از آنها حاوی کمی به هیچ آفت کش ها. یک مطالعه نشان داد که زنانی که خوردن آلی میوه ها و سبزیجات به حال بالاتر از میزان موفقیت با توجه به بارداری است. یک رژیم غذایی سالم است که نه تنها مهم برای زنان بلکه برای مردان است. مردان که گذران زندگی در یک رژیم غذایی تغذیه و شیوه زندگی تمایل به بالاتر کیفیت اسپرم و همچنین بهتر باروری را افزایش می دهد که شانس تبدیل شدن به زنان باردار. مطمئن شوید که خود را از خوردن غذاهایی مانند صدف که سرشار از روی و شناخته شده برای افزایش تولید تستوسترون و اسپرم.

4. سطح استرس

بسیار مهم است برای اطمینان حاصل شود که شما استرس خود را به طور کامل. شما باید در یک محیط آرام در تمام طول دوران بارداری خود را به عنوان به خوبی. استرس تاثیر می گذارد اسپرم و سلول های تخم مرغ. استرس بیش از حد تنها به پیچیده تر شدن مفهوم. یک دوره مراقبه و یادگیری برخی از تکنیک های که ذهن خود را به آرامش. اطمینان حاصل شود که شریک زندگی خود را نیز سرد کردن به عنوان به خوبی. اجازه دهید او را می دانم که او باید همه را شخصا افکار استرس زا در خارج از خانه و باید مطمئن شوید که محیط آرام در خانه است و نه ناراحت.

اطمینان حاصل شود که شما در یک زندگی عاری از استرس محیط زیست است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

5. بازدیدکننده داشته است دکتر

در نهایت به دکتر خود مراجعه و به دنبال توصیه های خود را در دوران بارداری. آنها خود را بررسی کنید زمان, سلامت, پزشکی, تاریخ, و به همین ترتیب به توصیه برخی از چیزهای اولیه برای انجام در حالی که در تلاش برای باردار شدن است. مطمئن شوید که به دنبال مشاوره. اگر شما نگرانی در مورد برخی از داروها شما در حال حاضر در نظر گرفتن روشن چنین شک و تردید نیز هست.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه Superspreader حوادث افزایش COVID-19 موارد ؟


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن