لیگ های قدرتمند جنوبی هدف به جعل در با سقوط فوتبال

توسط گری بی گورز و جان زنور مردمی در جنوب در سنت سقوط محبوب خود را از فوتبال کالج فقط در حال انجام نیست. در حا

توسط NEWSSHANS در 25 مرداد 1399

توسط گری بی گورز و جان زنور

مردمی در جنوب در سنت سقوط محبوب خود را از فوتبال کالج فقط در حال انجام نیست.

در حالی که کنفرانس های دیگر سقوط به COVID-19 را تقبل کرده اند، کنفرانس جنوب شرقی، کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس و برگزاری دور از امید آنها می توانند یک فصل کوتاه با نامشخص بازی کنند.

از اوکلاهما تا آلاباما تا کارولینای جنوبی، تعدادی از ایالت ها تیم NFL را ندارن و کالج فوتبال پادشاه است. عروسی ها و رویدادهای دیگر در اطراف روز بازی برنامه ریزی شده و ایالات عملا ایستاده هنوز برای خودرای مانند آلاباما-Auburn و اوکلاهما-تگزاس.

چارلز ریگان ویلسون، استاد دانشگاه میسیسیپی در این مورد می گوید: «این جا عمیقاً ریشه دار است و بخشی از فرهنگ زندگی اجتماعی، دنباله دار و همه این ها است»

pac-12، و برخی از لیگ های پایین تر مشخصات این پاییز. تیم های ACC؟ آنها در حال حاضر در آماده سازی برای شروع 12 سپتامبر و SEC و بزرگ 12 در حال رفتن پیش، بیش از حد، با بازکنندگان کنفرانس تعیین شده برای سپتامبر 26.

هنوز هم، نیروگاه آلاباما و دیگر تیم های SEC سر را به شیوه های دوشنبه دانستن فوتبال کالج هنوز هم برای آنها، اما تضمین نشده است.

"این تنها حالتی است که من احساس می کنم در اطراف رفتن است که ما نمی دانیم که اگر ما بازی و ما واقعا می خواهیم به بازی،'" آلاباما tailback Najee هریس گفت: جمعه. سپس او در مورد هم تیمی های جوان تر خود صحبت کرد.

ما سعی می کنیم به آنها بگوییم به مهمانی ها نروید، اما انگار به کسی بگوییم که به یک مهمانی در کالج نروید، سخت است. ما درک می کنیم، اما ما فقط به آنها می گیم، "اگر به یک مهمانی بروید، مانند اطمینان حاصل کنید که شما بیش از حد در امان هستید.""

مربی کِلِمسون دابو اسوینی که ببرها را در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ به عناوین ملی راه داد، گفت «ویروس از بین نمی رود» بدون فوتبال.

"بله، بچه ها هنوز هم می تواند آن را دریافت کنید و من هنوز هم می تواند آن را دریافت کنید، "Swinney گفت: اما همه ما باید ارزیابی های ریسک خود را در زندگی انجام ببخشیم. هميشه همينطوري بوده در بهار فرقی نمی کند. ... تيم فوتبال ما تصميم خودش رو گرفته امیدوارم مردم به تصمیم ما احترام گذاشته و به ما اجازه بازی ببخشن."

بسیاری از طرفداران قطعا امیدوار هستند که آنها قادر به از روز شنبه بازی را احساس عادی فراهم می کند. این برای بازیکنان نیز درست است، بسیاری از آنها از زمانی که پسر بودند در فوتبال درگیر شده اند. پردیس نیز به عنوان یک پناهگاه امن برای برخی دیده می شود.

میکاله کانینگهام، بازیکن خط حمله لوییویل که اهل بیرمنگام آلاباما است، گفت: «بازگشت به جایی که بسیاری از ما اهل آن هستیم، برای ما خوب نیست که در این مدت به خانه برگردیم. یعنی می تونی ویروس رو بگیری انگار می تونی اینجا بگیریش، فقط بیرون بودن تو خیابون

مربی لوییلوییز اسکات Satterfield گفت که او معتقد است روال عمل ارائه ساختار به عنوان بازیکنان به سمت هدف از شنبه فوتبال کار می کنند.

او گفت: «ما همه این پروتکل ها را داریم، آزمایش می کنیم، همه این کارها را انجام می دیم تا از هر گونه گسترش این ویروس جلوگیری کنیم» اما اگر هدفی ندارن، اونا 18 تا 22 ساله هستن یعنی فکر می کنیم که آنها 24 ساعت در روز در اتاقشان بنشانند؟ این اتفاق نمی افتد."

سوال دیگر فشار این است که چه کسی وجود خواهد داشت به تماشای. تیم هایی مانند آلاباما برنامه هایی برای ظرفیت صندلی اعلام نکردند، اما مدیر ورزشی گرگ بایرن گفت که این کار به طور قابل توجهی کاهش می یابد. اوکلاهما در حال حاضر برای ظرفیت صندلی تنها 25٪.

فوتبال بازي کردن رو به طور پليسي انجام داده؟ ویلسون گفت که او را دیده است فرماندارسیاسی موضوع اما مد نظر است که هر سه لیگ برنامه ریزی برای بازی تا حد زیادی در "ایالت های قرمز" است. رئیس جمهور دونالد ترامپ و سن، میچ مک کانل رهبر اکثریت، هر دو جمهوری خواه، درخواست کرده اند برای فوتبال کالج به بازی.

"من امیدوارم ACC و SEC چوب با طرح فعلی خود را که به فوتبال در پاییز این است، "مک کانل در مصاحبه رادیویی اخیر گفت.

کریس ماسارو، مدیر ورزشی ایالت تنسی میانه، گفت که برای لیگ های مانند کنفرانس ایالات متحده آمریکا که برنامه اش فوتبال بازی می کند، مهم است، "تا با این کنفرانس های دیگر در قفل باشد." CUSA در حال انجام برنامه کنفرانس خود و تیم می توانند برنامه تا چهار بازی های غیر کنفرانس، بیش از حد.

من نقشه ای را قبلا دیدم که اساسا ً در جنوب تیم های بازی کننده کشیده شده است. ... این تنها کنفرانس نیست، بلکه فلسفه های گسترده دولتی نیز هست." ماسارو گفت.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب