تاکتیک های پلیس به بررسی زیر آلبوکرک اعتراض

سوزان مونتویا برایان و راسل CONTRERAS ALBUQUERQUE, N. M. (AP) — Police in Albuquerque شد انتقاد شنبه برای پله

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

سوزان مونتویا برایان و راسل CONTRERAS

ALBUQUERQUE, N. M. (AP) — Police in Albuquerque شد انتقاد شنبه برای پله در دیر به عنوان یک اعتراض بیش از یک مجسمه از فاتح فوران خشونت در ترک یک مرد بستری با زخم گلوله.

واحدهای پلیس بود که نظارت اعتراض نقل مکان کرد و در دقیقه پس از تیراندازی و پرتاب گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به عنوان آنها در زمان مشکوک را بازداشت و به وسیلهی مردی که به ضرب گلوله کشته شد. اما برخی از شاهدان می گویند همه چیز شروع به تشدید مدتها قبل از تیراندازی به معترضان احاطه مجسمه و یک گروه از مردان مسلح که در تلاش بودند برای محافظت از آن.

معترضان پیچیده زنجیره ای در اطراف مجسمه Juan de Oñate و شروع عمل کشیدن بر روی آن در حالی که شعار: "پاره کردن آن." یکی از معترضان چرخش pickax در پایه مجسمه.

عکس از کار اخراج شدند در خیابان مجاور و معترضان درهم پس از شنیدن صدای تیراندازی.

استفان ری باکا, 31 دستگیر شد و در زندان به ظن تشدید باتری با یک سلاح مرگبار. باکا یک بار یک نامزد برای آلبوکرک شورای شهر است و پسر سابق Bernalillo County sheriff.

باکا شده بود در میان کسانی که در تلاش برای محافظت از مجسمه هنگامی که معترضان "به نظر می رسد بدتر دنبال او" با توجه به شکایت کیفری. تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد معترضان برخورد باکا با یک اسکیت بورد مشت زدن او و تعقیب او را قبل از او آتش گشودند.

شهردار Tim کلر در یک کنفرانس خبری گفتند که باکا به نظر می رسد "مهیج در اعتراض به خوبی قبل از این تیراندازی صورت گرفت." شهردار با اشاره به تصویری که نشان داد باکا پرتاب یک زن به روی زمین و گفت: محققان هنوز مصاحبه با شاهدان بررسی تصویری و کار بر روی یک حساب کامل از آنچه اتفاق افتاده است. آن روشن نیست چه رسوب تعامل با باکا و زن.

کلر گفت: این تحقیقات بود که بیش از تبدیل به ایالتی نیومکزیکو پلیس و تاکتیک های استفاده شده توسط پلیس خواهد بود بررسی شده است.

"من می خواهم برای روشن است که این تحقیقات را ادامه خواهد داد. آن مستقل خواهد شد و تمام این حقایق خواهد بود به ارمغان آورد نور" او گفت:.

شهردار همچنین اعلام کرد که Oñate مجسمه برداشته شد شنبه بعد از ظهر قرار داده و به ذخیره سازی موقت داده شده این شهر نگرانی خود را از امنیت عمومی. روز قبل از آن در این شهرستان اعلام کرد قصد دارد برای تشکیل یک شورا برای در نظر گرفتن گام های بعدی برای این قطعه از هنر است.

Oñate مجسمه ها و دیگر منابع به زبان اسپانیایی فاتح شده اند منابع از انتقاد برای چند دهه.

Oñate که وارد در نیومکزیکو در 1598 جشن گرفته است به عنوان یک فرهنگی پدر در جوامع همراه فوقانی ریو گراند که ردیابی اصل و نسب خود را به مهاجران اسپانیایی. اما او نیز ناسزا برای خشونت در میان بومیان آمریکایی است.

اعضای جدید مکزیک مدنی گارد خود توصیف غیر نظامی شبه نظامیان گروه نشان داد تا برای محافظت از مجسمه اما معترضان هنوز هم سعی کردم به آن را پایین بکشید.

پلیس نمی تواند می گویند اگر باکا تا به حال هر گونه ارتباط با این گروه است. او لباس پوشیدن و متفاوت تر از اعضای برخی از آنها عینک استتار کرده تاکتیکی تجهیزات و انجام اسلحه های طولانی.

هنوز کلر گفت که او نگران بود در مورد این گروه و با استفاده از این حادثه به تماس با قانونگذاران ایالتی در نظر گرفتن کنترل اسلحه اقدامات بعدی خود را در طول جلسه به طور خاص ممکن است اصلاح اساسی امور خارجه که به شهرستانها قدرت برای تنظیم حق حمل سلاح است.

آلبوکرک شهر, عضو شورای پت دیویس گفت که او در مورد تصمیمات اتخاذ شده در قبل و در حین نماز شب زنده داری و پس از آن در اعتراض به این موزه گفت: حداقل سه گروه مختلف با برنامه های مختلف اجازه داده شد به همگرایی و میگیرد یکدیگر آزادانه.

"کسانی که متهم به تصمیم گیری در مورد تعامل قرار داده اند افسران ما در وضعیت غیر ممکن است برای حفاظت از حقوق متضاد معترضان در حالی که مداخله برای جلوگیری از درگیری اجتناب ناپذیر است." "در هسته خود پلیس است که در مورد حفاظت از جان و مال. که استاندارد شهرستان موفق در هر دو فقره شب گذشته است."

مردی که به ضرب گلوله کشته شد اسکات ویلیامز دچار زخم گلوله چند به تنه با توجه به شکایت کیفری.

خشونت آمد ساعت پس از فعالین در شمال نیومکزیکو جشن حذف یکی دیگر از شباهت Oñate بود که در نمایش عمومی در یک مرکز فرهنگی در Alcalde. ریو ارریبا مسئولان شهرستان برداشته آن را به حفاظت از آن را از آسیب های احتمالی و برای جلوگیری از ناآرامی های مدنی پیش از برنامه ریزی کردند.

--

آسوشیتد پرس نویسنده پل داونپورت در ققنوس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب