دشت شهرستان پلیس استناد Danko بدنسازی صاحب

لارنس Danko دشت TWP. — Township پلیس اشاره کرد صاحب یک مرکز تناسب اندام با باز کردن در سرپیچی از دستور دولت

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399
 Lawrence Danko

لارنس Danko

دشت TWP. — Township پلیس اشاره کرد صاحب یک مرکز تناسب اندام با باز کردن در سرپیچی از دستور دولت است که بسته های غیر ضروری کسب و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سوابق دادگاه می گویند پلیس واصل شش استناد در برابر لارنس Danko, 54, با نقض پیشگیری از بیماری و کنترل عمل با افتتاح مرکز تناسب اندام Danko همه آمریکا, تناسب اندام, در, رودخانه, جاده, on May 26 طریق مه 31. استناد واصل شد با منطقه قاضی جوزف Spagnuolo جونیور در دشت های شهرستان.

استناد می شود که در آن خلاصه جرائم بودند از طریق پست به Danko که این فرصت را به اعتراف به گناه به درخواست خلاصه جلسه قبل از Spagnuolo.

Danko بازگشایی خود را در مرکز تناسب اندام در 26 ماه مه پس از بسته شدن در ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. تام ولف دستور غیر ضروری کسب و کار ،

Danko در یک بار رهبر آنلاین داستان مارس 26 اظهار داشت: او بازگشایی ورزشگاه اجازه می دهد تا کارکنان خود را فرصتی برای بازگشت به کار و به نگه داشتن کسب و کار خود را باز و شناور.

"من انجام این کار را برای 30 سال از زندگی من است. من به نگه داشتن کسب و کار در حال اجرا است. من یک انتخاب" Danko بود در نقل داستان است.

Danko گفت: این ورزشگاه در زمان اقدامات اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله و فاضلاب گفت: ماشین آلات بودند مقادیر قبل و بعد از استفاده از ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های راه اندازی شد در سراسر ورزشگاه.

"من آن را فوق العاده احترام به قانون و ما پس از تمام دستورالعمل" Danko نقل شد.

Danko دو دیگر مراکز تناسب اندام, Dallas و بالای کوه. کسانی که امکانات شده اند اشاره کرد.

تلاش برای رسیدن به Danko صبح روز سه شنبه ناموفق بودند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن