مقام PIAA: 'نسبتا راحت' ورزش پاییز می تواند ادامه

توسط مایکل روبینکام در این میان، سازمان حاکم بر ورزش های بین رشته ای پنسیلوانیا، دوشنبه دوباره علامت داد که با

توسط NEWSSHANS در 28 مرداد 1399

توسط مایکل روبینکام

در این میان، سازمان حاکم بر ورزش های بین رشته ای پنسیلوانیا، دوشنبه دوباره علامت داد که با وجود توصیه فرماندار که تمام جوانان دو و میدانی تا سال ۲۰۲۱ لغو شوند، به طور جدی با توجه به پیش روی فصل پاییز است.

ملیسا مرتز، مدیر اجرایی انجمن ورزشی بین ایالتی پنسیلوانیا در مصاحبه رادیویی گفت: «ما احساس نسبتاً راحتی می کنیم که می توانیم ورزش های مدرسه را به عقب و در حال اجرا بگیریم.

هیئت مدیره PIAA قصد دارد تا تصمیم نهایی در ورزش پاییز ی که آن را در دیدار جمعه.

PIAA برنامه ریزی شده بود برای شروع فصل به عنوان برنامه ریزی شده زمانی که دولت دولت تام ولف در اوایل ماه اوت صادر شده است که ورزش های جوانان scholastic و تفریحی قرار داده می شود خاموش تا ژانویه برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس کوروناویروس.

اعلام تعجب باعث شد تا PIAA به مدت دو هفته در حالی که تصمیم گرفت حرکت بعدی خود را.

ما از این به خاطر اینکه تا آن نقطه هیچ عقب اندازی دریافت نکردیم از دولت ولف در شروع مجدد ورزش شوکه شدیم، "بحث هوشمندانه" "باعث شده که ترمز ها رو بچسبونيم"

دولت گرگ می گوید که ورزش جوانان خطر گسترش ویروس را افزایش می دهد و باید برای حال حاضر لغو شود. آن را به ده بزرگ، Pac-12 و برخی از کنفرانس های کالج های دیگر فوتبال و دیگر ورزش های پاییزی به دلیل همه گیر به تعویق انداخته اند. چندین کنفرانس بزرگ گفته اند که قصد دارند فوتبال بازی کنند، اگرچه در برخی موارد با برنامه های زمان بندی شده.

ورزشکاران در تماس نزدیک هستند، نه فقط در زمین بلکه در اتاق های قفل و در حال عبور. ویروس متوقف نمی شود و زمانی که مردم در تماس نزدیک هستند راحت تر پخش می شود." به حداقل رساندن تماس ما با COVID-19، مقدار زيادي است. تمرکز ما بر بازگشت دانش آموزان به یادگیری و در صورت امکان در کلاس درس با خیال راحت باقی می ماند."

برخی از دبیرستان های پنسیلوانیا قبلاً موارد ویروسی را در میان ورزشکاران گزارش کرده اند.

محله مدرسه بیگ اسپرینگ در کامبرلند شهرستان به مدت دو هفته پس از یک بازیکن مثبت تست. در شهرستان Berks، منطقه مدرسه Exeter Township این هفته پس از سه بازیکن در دو تیم با این ویروس قرارداد. مرکزی Dauphin مدرسه منطقه در شهرستان داوفین لغو ورزش و گروه هفته گذشته پس از چندین آزمایش مثبت.

Mertz اذعان کرد که موارد به احتمال زیاد به محصول، اما گفت: ورزش های تفریحی جوانان در پنسیلوانیا در طول تابستان بدون شیوع گسترده ای گزارش شده است بازی.

همچنین PIAA استدلال کرده است که ورزش های تحریم شده در مدرسه می توانند به تضمین انطباق با اقدامات ایمنی همه گیر کمک کند. سازمان اخیرا با هیث و توصیه های ایمنی برای هر ورزش پاییز منتشر شده است.

Mertz گفت : PIAA می خواهد برای جلوگیری از تاخیر در ورزش پاییز تا بهار به دلیل پاییز به طور کلی آب و هوای بهتر است ، فصل آنفلوآنزا هنوز هم یک عامل در بهار خواهد بود ، و فصل ورزش هم هم قرار دادن مدارس با مانع لجستیکی ارائه.

PIAA جمعه با مقامات دولت ولف ملاقات کرد و پس از آن، توئیت آن نگران توصیه فرماندار بود "بر اساس پنسیلوانیا داده های خاص ورزشی نیست." همچنین این سازمان گفت که برخی از مدارس عضو توصیه را به عنوان یک حکم در نظر گرفته است.

گرگ و دولت او بارها گفته اند که تصمیم در مورد اینکه آیا برگزاری ورزش پاییزی با PIAA و مدارس فردی استراحت.

ده ها ایالت در سراسر کشور ورزش پاییزی را به تاخیر انداختند، و حداقل 15 سال فوتبال دبیرستان یکم پاییز این هفته را به تعویق انداختند.

برخی از مدارس پنسیلوانیا در حال حاضر از ورزش پاییز تصمیم گرفتند، اما Mertz گفت که او انتظار دارد که بیشتر با آنها ادامه دهد اگر PIAA می دهد پیش بروید.

در همین حال، جمهوری خواهان مجلس، در همین حال، گفت: دوشنبه دولت گرگ هیچ پایه علمی برای توصیه لغو ورزش پاییز ارائه شده است. هنگامی که Rep. ست گروو ، R-York ، وزارت بهداشت دولت برای سوابق "داده های بهداشت عمومی و مدل های مورد استفاده توسط بخش" برای تعیین اینکه ورزش جوانان باید به تعویق افتاده ، مقامات بهداشتی پاسخ داد که هیچ سوابق چنین وجود داشته است ، با توجه به اسناد منتشر شده توسط GOP.

___

این داستان برای نشان دادن این که مرتز گفت PIAA "راحت" است که می تواند ورزش پاییز تحریم شده است، نه "اعتماد به نفس."

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن