Pelosi هل ویروس جدید بسته ایران را در برابر هزینه های بزرگ

توسط لیزا MASCARO واشنگتن (AP) — مجلس نانسی پلوسی پیش رو فشرده سهشنبه با کمک جارو $800 میلیارد-به علاوه بسته ا

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399

توسط لیزا MASCARO

واشنگتن (AP) — مجلس نانسی پلوسی پیش رو فشرده سهشنبه با کمک جارو $800 میلیارد-به علاوه بسته است که انتظار می رود رونمایی کرد به زودی حتی به عنوان خانه بسته باقی می ماند در حالی که سنا بازگشایی در این بیماری همه گیر.

کلید هر گونه برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد دموکرات ها می گویند قوی است تست. آنها همچنین انتظار می رود که پیشنهاد دور دیگری از مستقیم کمک های نقدی برای اضطراب آمریکایی بودجه برای دولت برای جلوگیری از اخراج و پول بیشتر برای تقویت کسب و کار در اقامت-خانه اقتصاد است.

"ما هنوز هیچ ملی تست استراتژی است که کافی" رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر روز سه شنبه گفت. او آن را به نام شرم آور است. "این مرگ و زندگی است."

خطوط بعدی بسته در حال شکل گرفتن با وجود جمهوریخواه مقاومت بیشتر outlays و تعمیق بحث بر سر چگونه به مقابله با همه گیر مرگبار و آن .

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشویق متحده به بازگشایی و جمهوری خواهان امید تدریجی باز گشت خواهد kick-start اقتصاد کاهش فشار برای گران تر کمک.

"در حال حاضر از آن زمان برای رفتن به کار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید است.

تحت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل سنا reconvened دوشنبه برای اولین بار از ماه مارس در حالی که از خانه دور ماندن با توجه به خطرات بهداشتی به عنوان تضاد کنگره نشان دهنده مضطرب ملت است. واشنگتن در منطقه باقی مانده است یک ویروس نقطه داغ تحت اقامت-صفحه اصلی قوانین.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل باز مجلسی, دفاع از تصمیم خود برای تمرکز دستور کار در تایید مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد به جای شیوع ویروس.

در روز سه شنبه خارجه اصرار داشت که هر بسته کمک های جدید باید شامل مسئولیت حفاظت و بیمارستان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کسب و کار است که عامل و بازگشایی در این بیماری همه گیر.

اما رهبر جمهوریخواهان نیز نشانه علاقه به افزایش تا ویروس تست استراتژی به عنوان مرکزی برای این کشور توانایی به گام "پشت به سمت عادی."

"تست پیگیری درمان" مک کانل گفت: از آمریکا هستند. "وظیفه ما جلوتر خواهد بود برای نگه داشتن به دنبال راه حل های متفکر."

توسط reconvening این هفته سنا جمهوری خواهان در تلاش هستند تا به مجموعه ای از شرایط از بحث نا امید که پلوسی قادر به پر کردن تا زودتر کمک صورتحساب دموکراتیک اولویت است. آنها تمایلی به از بند باز کردن وجوه فدرال فراتر از حدود 3 تریلیون دلار کنگره در حال حاضر تایید شده در ویروس امداد و امید مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار دوباره باز را کاهش می دهد نیاز به کمک های بیشتر.

برای بیش از پنج هفته COVID-19 بحران تمام شده است اما بسته کنگره دیگر عدم وجود نسبت در طول سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی.

سناتور بازگشت به تغییر محل با دستورالعمل های جدید از جمله این توصیه که سناتور پوشیدن ماسک — آبی پوشش صورت در دسترس بود به صورت رایگان و فرسوده توسط کارکنان. آنها نیز گفت: برای نگه داشتن فاصله خود را ترک کنید و بیشتر کارکنان در صفحه اصلی. دسترسی عمومی محدود است از جمله در جلسات عمومی است. کنگره خود را باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان و تورهای.

این نه فقط نمایندگان مجلس در خطر است. بازگشایی بخشی از کاپیتول هیل به شمار خطرات بهداشتی برای آشپز, پاک کننده ها, افسران پلیس و دیگر کارگران که نگه داشتن کنگره پیچیده عملکرد.

دموکرات ها در حال eyeing بسته کمک های جدید به ایالات و شهرستانها به دنبال تا آنجا که $1 تریلیون دلار برای جلوگیری از محلی اخراج و حفظ پرداخت پرستاران پلیس آتش نشانان و دیگر کارگران خط مقدم به عنوان محلی درآمد مخزن در طول اقامت-خانه خاموش کردن.

Pelosi مشخص فرمانداران' درخواست 500 میلیارد دلار با استان ها و شهرستانها به دنبال تا آنجا که $300 میلیارد که او گفته است می تواند گسترش بیش از چند سال آینده. در یک کنفرانس خصوصی تماس با خانه دموکرات روز دوشنبه او همچنین در مورد یک "چک تضمین" برای تازه بیکاری.

پلوسی به خبرنگاران گفت: روز شنبه در کاپیتول هیل جدید بسته خواهد بود "فقط بسیار به طور مستقیم مربوط به صرفه جویی در زندگی معیشت و زندگی ما دموکراسی است."

چندین کمیته رؤسای مشخص مفاد انتظار می رود در آینده لایحه با توجه به بیانیه ای از دموکراتیک حزبی پس از خصوصی تماس بگیرید.

راه و وسیله رئیس کمیته ریچارد نیل بحث دور دیگری از اضافی مستقیم پرداخت های نقدی به خانواده ها و گسترش بیمه بیکاری. تشکر. ماکسین واترز D-Ca., رئیس کمیته خدمات مالی با تمرکز بر کمک به مالکان اجاره و صاحبخانه اجاره و پرداخت وام مسکن ، انرژی و تجارت رئیس فرانک Pallone صحبت در مورد سرمایه گذاری در ویروس تست و تماس با ردیابی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر بسته جدید باید حقوق و دستمزد-تعطیلات مالیاتی.

در سنا, مجلس نمایندگان آمریکا به لود کردن برنامه با در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد از جمله تگزاس و جمهوری خواه کنگره است که تهمت را انتخاب منجر به دفتر مدیر اطلاعات ملی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو تیلور و کوین Freking کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن