یک داستان آمریکایی

جاستین سالینجر ستاره ها در 'گرانت.' تاریخچه تاریخچه به عنوان یک انتخابات ... قبل از اینکه آمریکایی ها در

توسط NEWSSHANS در 4 خرداد 1399
 Justin Salinger stars in ‘Grant.’ History

جاستین سالینجر ستاره ها در 'گرانت.'

تاریخچه

<p>History</p>

تاریخچه

به عنوان یک انتخابات ... قبل از اینکه آمریکایی ها در تلویزیون, غواصی به گذشته به داستان یکی از کشور های تاثیر گذار ترین چهره های. Reenactments متخصص تفسیر و تصاویر آرشیوی اثری از زندگی یک رئیس جمهور سابق از آغاز فروتن به میدان جنگ جلال به کاخ سفید و فراتر از آن در این تلویزیون های جدید این رویداد است.

جاستین سالینجر ("عشق پایدار," 2004) ستاره به عنوان Ulysses S. Grant 18 جمهور ایالات متحده در سه شب ارائه miniseries "گرانت" ابتدا در یادبود روز شنبه, مارس 25 و در ادامه دو شب در تاریخچه کانال. شش ساعت برنامه می درخشد کانون توجه در انسان بسیاری از کارشناسان احساس شده است تا حد زیادی فراموش شده با وجود دستاوردهای خود را در میدان جنگ و در کاخ سفید است.

برنده جایزه پولیتزر نویسنده Ron News بازیگر-تهیه کننده لئوناردو دی کاپریو ("تایتانیک" در سال 1997) و تولید کننده جنیفر Davisson ("یتیم" 2009) به عنوان تولید کننده اجرایی برای حماسه از RadicalMedia در ارتباط با Lionsgate.

این سری جدید به دنبال موفقیت تاریخچه کانال های اخیر سریال "واشنگتن" که داستان از این کشور اولین رئیس جمهور جورج واشنگتن است. هنگامی که آن را برای اولین بار در ماه فوریه "واشنگتن" کشیده در رتبه بندی بالا برای تاریخچه کانال ساخت آن No. 1 سریال در کابل در نزدیک به سه سال با بیش از 2.5 میلیون بیننده. چنین نشان می دهد که نشانه ای از تاریخچه کانال های سنتی برنامه نویسی و به نظر می رسد به عنوان اگر شبکه مشتاق به ادامه آن تاخت و تاز تاریخی ریاست جمهوری.

"Ulysses S. Grant یکی از درخشان ترین و در عین حال اشتباه رئیس جمهور و تاریخچه متعهد به گفتن داستانهایی مانند خود را از کسانی که ما را شکل داده اند ملت بزرگ" تاریخچه کانال اجرایی الی Lehrer گفت. "این است که بخش مهمی از تاریخ آمریکا که سزاوار گفته شود و ما نگاه به جلو به ارائه آخرین ما حق هسته ای تاریخچه مجموعه مستند برای مخاطبان ما."

در حالی که اعطای بسیار شبیه به واشنگتن بود مشهور ژنرال و سیاستمدار جدید سریال نشان می دهد که بسیاری از سهم او در تاریخ آمریکا شده اند جنبهی. او با حضور در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت به عنوان یک مرد جوان که در آن او خودش را به عنوان یک مهارت سوار. او به زودی افزایش از طریق صفوف نظامی و به پایان رسید تا با صرفه جویی در این کشور در بیش از یک مناسبت. او خدمت خود را در کشور در طول جنگ های داخلی و همچنین در بازسازی به عنوان او تلاش برای آشتی دادن شمال و جنوب. او عاقلانه در دفاع از حق رای میلیون ها قبلا بردگی مردم است. در عین حال با توجه به انتشار اخبار رسمی برای این سریال داستان زندگی او را بوده است "لکه دار توسط یک مه از اسطوره شایعه و دروغ."

در علاوه بر این به سالینجر تصویر از رئیس جمهور در طول نمایش دراماتیک بخش "گرانت" همچنین شامل اجراهای تازه وارد دایان سیمپسون خود را به عنوان اولین بانوی جولیا گرانت و Carel Nel ("همهمه" 2016) به عنوان ملت 16th, رئیس جمهور آبراهام لینکلن.

این سریال بسیار بیشتر از استاندارد biopic. انواع کارشناسان اضافه کردن اعتبار به این برنامه ادعا می کند با بینش مرد پشت اسطوره است. یک روزنامه نگار مشهور, مورخ و شرح حال, News نوشته است بسیاری از برنده جایزه کتاب چهره های تاریخی از جمله یکی در مورد اعطای. نیویورک تایمز به نام News تحسین "عطا" یکی از 10 بهترین کتاب از 2017. نویسنده مصاحبه شده است در طول تاریخ جدید miniseries, همراه با دیگر کارشناسان از جمله به عنوان یک مدیر و بازنشسته ارتش ایالات متحده ژنرال دیوید پتریوس. این برنامه همچنین ویژگی های مصاحبه با روزنامه نگار و نویسنده برنده جایزه Ta-Nehisi Coates و همچنین وست پوینت فارسی پروفسور الیزابت Samet.

در نشان می دهد, تریلر, کمک مالی است که به نام یک مجموعهای از ضد و نقیض چیز است: "اول مدرن آمریکایی جنگجو" "خونین قصاب" به یک فاسد جمهور" "متخاصم مست" "بزرگترین کلی از زمان خود" و حتی "این unheroic قهرمان ما بزرگترین حماسه ملی." که مقدار زیادی از زمین را پوشش میدهد اما خوشبختانه وجود دارد مقدار زیادی از hitters سنگین در پشت صحنه با تجربه گفتن چنین داستان های افسانه ای.

اکثر بینندگان تلویزیون احتمالا تشخیص, دی کاپریو تهیه کننده سریال از صفحه نمایش بزرگ فیلم نقش در فیلم هایی مانند "what's Eating Gilbert Grape" (1993), "تایتانیک" (1997), "Catch Me If You Can" (2002) و "آغاز" (2010). اخیرا او با ضربه زدن به صفحه نمایش در کنار براد پیت در کوئنتین تارانتینو در "Once Upon a Time in Hollywood" (2019) که دی کاپریو snagged دیگر نامزدی اسکار.

در سال های اخیر او اثبات خود را یک نیروی توانمند به عنوان یک تولید کننده ، او به نظر می رسد که نزدیکی خاصی به صورت تاریخی قصه های بسیاری که او تولید می کند از طریق خود شرکت تولید فیلم Appian Way محصولات که در آن همکار "گرانت" تهیه کننده اجرایی Davisson به عنوان رئیس جمهور از تولید. تاسیس در سال 2004 این شرکت با بررسی تاریخچه در چند تا از آن فیلم آغاز با "ترور ریچارد نیکسون" در سال 2004. دی کاپریو ستاره دار به عنوان هوارد هیوز در Appian را در فیلم "هوانورد" که در همان سال است. دیگر Appian Way آثار با الهام از وقایع تاریخی شامل "دشمنان عمومی" (2009), "گرگ وال استریت" (2013), "ریچارد Jewell" (2019) و "The Revenant" (2015) — دوم دی کاپریو برنده اولین جایزه اسکار.

با چنین استعداد های روی صفحه و پشت صحنه, تاریخچه کانال در آخرین miniseries است که آماده برای ارائه به بینندگان تلویزیون متعادل اکتشاف 18 رئيس جمهور در زندگی است. همین حالا والاتر از "گرانت" پخش در یادبود روز شنبه, مارس 25.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب