Pegula با تمرکز بر بهره وری; ماندن به عنوان Sabres جمهور

توسط جان WAWROW بوفالو n. y. (AP) — کیم Pegula ماندن به عنوان Buffalo Sabres رئیس جمهور با ادامه تمرکز بر روی

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

توسط جان WAWROW

بوفالو n. y. (AP) — کیم Pegula ماندن به عنوان Buffalo Sabres رئیس جمهور با ادامه تمرکز بر روی ساخت کوچک-بازار حق رای دادن از لحاظ اقتصادی پایدار در حالی که در صورت انتقاد از این تیم شده است و جناح تحت رهبری او.

این تیم صاحب شرکت گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه اخیر او معتقد است که او همچنان بهترین راه حل مناسب برای این کار به ساده کردن عملیات در حالی که اذعان به روند گرفته است طولانی تر از انتظار می رود.

"گاهی اوقات من لگد خودم گفت:" چطور من نمی بینم این چه زودتر? که در من" Pegula گفت: با اشاره به تغییر ساختار است که در سال گذشته آغاز شد.

"اما این چیزی است که من در تلاش برای انجام در حال حاضر در تلاش برای واقعا remold و تغییر شکل سازمان به چه تری و من تصور" او افزود: با اشاره به شوهرش. "یک چیزی که من موعظه شده است که پایداری در مورد چگونه به اطمینان حاصل شود که ما در اینجا در این بوفالو منطقه برای مدت زمان طولانی است."

Pegula ذکر چالش های مالی coronavirus همه گیر ارائه دلیل اقتصادی اثر آن تا به حال در Erie County, که در آن نرخ بیکاری آمار نزدیک به 20% در ماه آوریل است.

این Sabres در حال حاضر در میان NHL کوچکترین بازار تیم و منطقه فاقد یک شرکت بزرگ پایه به درایو مجموعه فروش و حمایت مالی است.

شرایط اقتصادی همراه با ترک باز سوال چقدر دشوار خواهد بود به منظور جلب طرفداران پس از فصل آینده آغاز می شود.

این Sabres که یک بار تا به حال به جای یک کلاه بر روی نجومی-فروش بلیط اخیرا به سختی فروش بازی. با توجه به فوربس بوفالو رتبه 24 را در میان تیم NHL با $1.9 میلیون دلار درآمد در 2018-19.

Pegula گفت: تاکید در دراز مدت ثبات مالی است که به یک نحو احسن اجرا حق رای دادن.

"وجود دارد تصمیم گیری های دشوار که در حال رفتن به باید ساخته شود اما هر کسی که در بالا به آنها را," او گفت:. "من فکر می کنم ما در یک جای بهتر درست انجام نشده است."

زمان همه گیر نیز قرار می دهد به سوال چقدر Pegulas می توانید تعداد در دلار های مالیاتی برای ارتقاء یک که نیست دستخوش عمده بازسازی پس از آن ساخته شده بود در سال 1996.

این Pegulas صرف صدها میلیون نفر از خود را به دلار در عرصه ارتقاء و همچنین ساخت یک هتل رستوران و تسهیلات عمل مجاور به عرصه.

منتقدان ادعا می کنند بسیاری از شهرهای کشور مراکش' مشکلات ناشی از Pegulas' انجام می دهند.

گذشته از هنوز پرداخت حقوق کارمندان سابق این Pegulas مقصر شناخته شده اند برای ایجاد یک بالا و سنگین پدر و مادر, شرکت Pegula ورزش و سرگرمی است که نظارت خود را از منابع متعدد از جمله NFL Buffalo Bills.

این Pegulas بودند اخیرا برای انتقاد از یک سری از اقدامات کاهش هزینه در ماه آوریل زمانی که آنها گذاشته 21 کارکنان از جمله چندین بالا مشخصات مدیران مانند زمان فروش بلیط معاون رئیس جمهور جان سینکلر.

سابق Sabres مدیریت شریک لری کوین گرفت موضوع را با سینکلر را اخراج.

"هنگامی که شما در تلاش خود را برای حفظ fanbase, چهره خود را حق رای دادن با هر فن است جان سینکلر بنابراین آن را فقط باعث می شود هیچ حس به انجام این کار" کوین آسوشیتدپرس گفت. "من می خواهم را حذف کرده اید PSE. تاپیک فوق العاده ای پول بیش از وجود دارد. من قطع کامل جای فقط آن را تعطیل کند."

کاهش در PSE آغاز شد و در فوریه 2019 که از جمله افسر ارشد عامل بروس Popko. این شرکت پس از کاهش بیشتر کارکنان از جمله اعضای آن بازاریابی-فیلم واحد Pic6ix.

این Sabres ضمنا باید شامل یک درب گردان از مربیان و مدیران پس از خریداری توسط Pegulas در فوریه 2011.

این تیم در ششمین مربی با Pegula خدمت به عنوان چهارمین رئیس جمهور از جمله پت لافونتن که ناگهان ترک در ماه فوریه سال 2014 نزدیک به چهار ماه پس از استخدام ،

در حالی که Pegula است انتقاد برای او نقش نظارت بر Sabres او به دست آورده است کمی اعتبار برای برگزاری همین عنوان با صورتحساب. NFL تیم شده است یک مدل از کارایی و به پلی آف در دو سه فصل گذشته تحت مربی شان McDermott و مدیر کل براندون Beane.

"آیا من می خواهم به انجام آن را برای همیشه لطفا برای ؟ نه" Pegula گفت: برگزاری رئيس جمهور عنوان شده است. "چه کسی می داند من به نوعی با بهره گیری شده است این نقش است. آره من ثابت شده است."

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب