احزاب هدف کنترل دولت قانونگذاران redistricting

توسط DAVID A. LIEB JEFFERSON CITY Mo. (AP) — غرق توسط coronavirus ملی و سیاست, جمهوری خواه و دموکرات عملیات بی

توسط NEWSSHANS در 6 خرداد 1399

توسط DAVID A. LIEB

JEFFERSON CITY Mo. (AP) — غرق توسط coronavirus ملی و سیاست, جمهوری خواه و دموکرات عملیات بی سر و صدا در حال آماده شدن برای یک جنگ دولت قانونی برتری بعد از این سال است که می تواند اثر عمیقی در قدرت سیاسی برای دهه آینده.

در انتخابات نوامبر خواهد شد از ویژگی های بیش از 5000 انتخابات برای دولت و عربستان سعودی در 35 متحده خواهد شد که نقش مهمی در تهیه و یا عبور جدید رای گیری مناطق برای کنگره و دولت قانونی مجلس بر اساس نتایج سرشماری.

جمهوری خواهان که در حال حاضر کنترل یک اکثریت از دولت قانونی اتاق به طور کلی خواهد بود و در دفاع در برابر خوبی تامین می شود و دموکراتیک تلاش است. اما جمهوری خواهان در حال تلاش برای تغییر آن روایت است.

ملی دولت جمهوری رهبری کمیته روز سه شنبه نورد لیست هدف متمرکز در یک دوجین متحده که در آن امید به تقویت جمهوری خواه redistricting قدرت و یا دندانه که از دموکرات ها. این اهداف شامل 115 دولت قانونی کرسی های برگزار شده توسط دموکرات ها در ولسوالی های برنده جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

"بهترین راه برای ما به بازی دفاعی است که برای رفتن بر روی جرم و تلنگر این کرسی گفت: Austin رئيس جمهور از توافق قانونی سازمان.

تهمت می تواند یک عامل بزرگ در پایین-رای گیری مسابقه. ملی نظرسنجی از رای دهندگان از 2006-2018 نشان داده اند که ریاست جمهوری تصویب حمل نزدیک به سه برابر مقدار تاثیر در تعیین رای دهندگان انتخاب برای دولت قانونی نامزدها را تصویب قوه مقننه خود گفت: Steven Rogers یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه سنت لوئیس که مطالعات انتخابات با تمرکز بر قانونگذاران ایالتی.

که به احتمال زیاد به مورد در این سال راجرز گفت: هر چند این احتمال وجود دارد که رای دهندگان می تواند بیشتر هماهنگ به دولت در انتخابات به دلیل توجه به فرمانداران که منجر کشورهای خود را' coronavirus پاسخ.

ملی دموکراتیک گروه وارد شده اند هدف مشابه لیست متمرکز در جمهوری برگزار می شود کرسی با هدف برگرداندن کنترل چند از نزدیک تقسیم اتاق به نفع خود. دموکرات ها در حال تمرکز نه تنها در منطقه که هیلاری کلینتون انجام شده در انتخابات ریاست جمهوری 2016 بلکه در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن-برنده مناطق که در آن آنها فکر می کنم به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد جو بایدن ممکن است کرایه بهتر است.

"پس از coronavirus و با بایدن در بالای بلیط, نقشه ما در حال حاضر گسترش به مناطق که تا به حال دموکراتیک DNA است که رای دهندگان که فکر مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به نوبه خود در اطراف در اقتصاد کار-کلاس زنگ کمربند شهرهای سراسر غرب میانه" جسیکا گفت: پست, جمهوری دموکراتیک قانونی مبارزات انتخاباتی کمیته.

در سال 2010 اولین دورۀ انتخابات از حزب دموکرات باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری جمهوری خواهان به ثمر رساند پیروزی بزرگ در قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور به عنوان دولت جمهوری رهبری کمیته outspent آن دموکراتیک رقیب توسط 3 به 1 درجه. سال آینده جمهوری خواهان مورد استفاده خود را افزایش قدرت در برخی از کشورها به منظور جلب رای گیری مناطق است که بهره مند قانونی خود و کنگره نامزدها برای خیلی از دهه گذشته است.

"دموکرات ها پرداخت شده است قیمت از سال 2010 برای عدم موفقیت آن سال" راجرز گفت.

دموکرات ها باید پس از ratcheted تا دولت خود را قانونی کردند. اوباما و سابق دادستان کل اریک هولدر باید پیشگام دموکراتیک جدید گروه متمرکز تنها در دولت redistricting. مختلف دموکراتیک تراز گروه های ذینفع نیز شروع به ریختن پول به دولت قانونی مسابقات.

دموکرات ها و جمهوری خواهان باید تنظیم مناظر خود را در برخی از همان مکان است.

جمهوری خواه به رهبری قانونگذاران در فلوریدا گرجستان, آیووا, کانزاس, North Carolina, پنسیلوانیا, تگزاس و ویسکانسین به نظر می رسد در هر دو redistricting هدف قرار دادن لیست. بنابراین آیا مینه سوتا تنها کشوری که در آن جمهوری خواهان کنترل یک قانونی مجلسی و دموکرات دیگر.

برخی از ایالتی کارولینای شمالی قانونی نامزدها در حال اجرا در تازه دوباره ترسیم مناطق در این سال پس از دادگاه های ایالتی پرتاب کردن آنهایی که قدیمی کشیده شده توسط GOP-چراغ قوه مقننه به عنوان غیر قانونی حزبی gerrymanders. اما دموکرات ها می تواند به صورت یک صعود دشوار در کشورهایی مانند تگزاس و ویسکانسین که در آن آنها خواهد شد در حال اجرا در منطقه است که باید مورد علاقه خواهان.

در سراسر کشور سال 2020 ممکن است "بیشتر طرفدار دموکراتیک سال اما نتیجه نهایی در redistricting ممکن است کمی کمتر فقط با توجه به آنچه که آنها احتمالا می تواند در واقع انتخاب کنید تا" راجرز گفت.

تگزاس بافندگی زیادی به ویژه از آنجا که دموکرات ها ساخته شده اند دستاوردهای اخیر در انتخابات مجلس. ادامه داد: جمهوریخواهان کنترل هر دو مجلس و فرمانداری را از ایران بزرگ نوسان در شکل دادن به تعداد زیادی از کنگره مناطق.

تگزاس رتبه دوم به کالیفرنیا با 36 آمریکا کرسی مجلس است و به احتمال زیاد برای به دست آوردن بیشتر زیر سرشماری به دلیل رشد جمعیت ، دموکرات نگه داشتن کنترل کامل در کالیفرنیا اما مستقل شهروندان کمیسیون مسئول redistricting.

برخی از مهمترین شدت مورد اعتراض قانونی انتخابات به احتمال زیاد به رخ می دهد در دالاس و هوستون حومه.

"این امر می تواند یک ضربه بزرگ برای حزب جمهوری خواه اگر ما از دست رفته در تگزاس" اتاق گفت. "ما در حال رفتن به مطمئن شوید که هرگز اتفاق می افتد."

کارولینای شمالی یکی دیگر از هدف بزرگ. این رود به یک میدان نبرد برای رئیس جمهور آمریکا مجلس سنای ایالات متحده و حکومت. دولت قانونی انتخابات نیز مهم تر از در بسیاری از کشورهای چون کارولینای شمالی فرماندار هیچ وتو بیش از رای گیری مناطق که قانونگذاران قرعه کشی خواهد شد. جمهوری خواهان در حال حاضر نگه متوسط اکثریت در هر دو مجلس وزارت امور خارجه و مجلس سنا.

کانزاس ممکن است به یکی از شگفت انگیز ترین متحده در هدف قرار دادن لیست به دلیل محکم جمهوری قانونی اکثریت. اما به لیبریا لورا کلی را وتو قدرت بیش از هر redistricting برنامه های مصوب قوه مقننه است. نبرد بر اینکه آیا جمهوری خواهان باید اکثریت دو سوم مورد نیاز برای نادیده گرفتن حق وتو.

___

دنبال David A. Lieb در: http://twitter.com/DavidALiebtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب