فلسطینی ها می گویند که آنها ساخته شده counterproposal به ناروا طرح

توسط جوزف کراس رام الله در کرانه (AP) — فلسطینی ها گفت: آنها پیشنهاد یک غیرنظامی فلسطینی در کرانه غربی و اورشل

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

توسط جوزف کراس

رام الله در کرانه (AP) — فلسطینی ها گفت: آنها پیشنهاد یک غیرنظامی فلسطینی در کرانه غربی و اورشلیم شرقی یک به یک زمین مبادلات با اسرائیل به عنوان یک counteroffer به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد.

نخست وزیر محمد Shtayyeh کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد 4 1/2-صفحه پیشنهاد اما گفت که فلسطینی ها پیرامون مسائل عمده ای است که به خوبی شناخته شده است. او گفت: طرح ارائه شد در روزهای اخیر به گروه چهار جانبه از خاورمیانه واسطه — ایالات متحده آمریکا سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا و روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متنبه فلسطینی ها برای رد آن طرح در چندین دهه جنگ است. اسرائیل و ایالات متحده به مدت طولانی را متهم کرد که فلسطینی ها از عدم ارائه پیشنهاد خود را. فلسطینی ها می گویند خواسته های خود هستند و ریشه در قوانین بین المللی و سازمان ملل قطعنامه.

دو طرف باید برگزار نمی اساسی مذاکرات صلح در بیش از یک دهه.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل قول داده است به ضمیمه بخش های بزرگی از کرانه در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که به فلسطینی ها محدود استقلال در یک خوشه از بی ربط انکلاوها اگر آنها با یک لیست طولانی از شرایط. اسرائیل است که انتظار می رود برای شروع الحاق فرآیند به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1.

فلسطینی ها را در پاسخ به تهدید الحاق و گفت: آنها دیگر محدود موافقت نامه رفتن به اوایل 1990s. آنها همچنین به دنبال تجمع حمایت بین المللی در برابر الحاق امید به فشار نتانیاهو به پایین.

Shtayyeh به خبرنگاران گفت که الحاق یک "تهدید وجودی" است که علامت "کل فرسایش ملی ما آرمان." فلسطینی ها می خواهند دولت را در کرانه غربی و شرق اورشلیم و سرزمین اسرائیل را تصرف کردند و در سال 1967 جنگ.

Shtayyeh گفت: این امر می تواند یک "دولت غیرنظامی" و که فلسطینی ها را "جزئی مرز اصلاح" و تبادل قلمرو معادل "در اندازه در حجم و ارزش."

او گفت: رهبری فلسطین را به اسرائیل خواسته است که آنها در رزومه اطلاعات تماس به منظور تسهیل انتقال ماهانه در برخی از $150 میلیون دلار مالیات و آداب و رسوم است که اسرائیل جمع آوری به نمایندگی از فلسطینی ها. که یک منبع مهم درآمد برای فلسطینی که بر بخش هایی از کرانه.

Shtayyeh گفت: اسرائیل می تواند در ادامه به نقل و انتقال بدون هیچ گونه تماس مستقیم. او گفت: اگر نقل و انتقال نیست و از طریق تشکیلات خودگردان فلسطینی خواهد بود قادر به پرداخت حقوق ده ها هزار نفر از کارمندان دولت و نیروهای امنیتی با شروع این ماه است.

"مردم ما آماده برای فداکاری" Shtayyeh گفت. "ما آماده پذیرش هر گونه باج خواهی. مسئله در اینجا این است که پول برای سیاست است."

او گفت که حکومت خودگردان فلسطینی ادامه خواهد داد به موضوع پزشکی مجوز و کمک هزینه از فلسطینی ها در کرانه غربی و غزه است که نیاز به درمان در اسرائیل است. او همچنین گفت که تشکیلات خودگردان فلسطینی ادامه خواهد داد به "حمایت مردم ما در غزه در هر راه ممکن است."

غزه شده است تحت اسرائیل و مصر پس از محاصره اسلامی, گروه شبه نظامی حماس قدرت را از رقیب فلسطینی با نیروهای در سال 2007. از آن زمان به بعد, PA liaised با اسرائیل اجازه می دهد تا بیماران را به سفر به اسرائیل و یا خارج از کشور برای درمان. این معلوم نیست که چگونه آن را می توانید در ادامه به انجام است که نقش بدون داشتن تماس مستقیم با اسرائیل است.

نخست وزیر اسرائیل را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Shtayyeh اذعان کرد که دوره دشوار خواهد بود.

"صبر و شکیبایی به نام بازی," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب