دیدگاه ما: ما ابدی با تشکر از کسانی که تزئینات جانبازان گور

الماس به تمام کسانی که در زمان حتی در میان COVID-19 گیر برای قرار دادن پرچم بر روی جانبازان گورهای این آخر

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

الماس به تمام کسانی که در زمان حتی در میان COVID-19 گیر برای قرار دادن پرچم بر روی جانبازان گورهای این آخر هفته روز یادبود. جمعه کاغذ عکس های ویژه از داوطلبان با American Legion Post 395 قرار دادن پرچم در چهل و قلعه گورستان و ما با اعتماد به نفس وجود دارد دیگر مدنی-مردم فکر گرفتن در همان وظیفه در دیگر گورستان ها به عنوان آنها در هر سال. این یک چیز کوچک برای قرار دادن یک پرچم کوچک توسط یک قبر نشانگر اما نماد قدردانی بسیار زیاد است.

زغال سنگدر پیشبرد و عطف به ماسبق به کسانی که ظالمانه غارت فلزی نشانگر اغلب استفاده می شود به نگه داشتن آن پرچم در جانبازان گور و به هر فروشنده قراضه که می پذیرد و آنها را بدون گزارش این موضوع به پلیس. وجود دارد کمی بیشتر craven از غارت را از مرده و سرقت گور جانبازان و فوق العاده سرد و خودخواهانه عمل می کنند.

الماس به Luzerne County دو صد ساله جشن تولد این هفته نورا Derhammer و اگنس فیشر هر دو برجسته شده در جمعه کاغذ. Derhammer مشخص شده او 102 تولد با یک درایو توسط حزب خارج مراتع خانه سالمندان است. فیشر پیوست قرن باشگاه جمعه. آنها فقط دو تا از بسیاری از matriarchs که زندگی خود را صرف ساخت منطقه ما جایی بهتر از طریق اقدامات خود و با القای اصول و اخلاق کار به نسل از فرزندان و نوه ها.

زغال سنگ به addled طرز فکر برخی از معتادان به مواد مخدر که باعث ایجاد این نوع سناریو شکر درجه یک پلیس می گویند گشوده به طور مستقیم در سراسر خیابان را از مقر خود را. پلیس و Luzerne County مواد مخدر نیروی کار در خدمت یک حکم تفتیش منزل و بازداشت Leroy کمی با هروئین و فنتانيل. کمی گفته بستری او در خدمت به عنوان یک واسطه فروش مواد مخدر از طرف خود Wilkes-Barre فروشنده که زن او فروخته شده به او استفاده می شود دولت فدرال محرک چک را خرید. اگر شما قرار داده است که مرتب کردن بر اساس از داستان در یک برنامه تلویزیونی آن را باید طنزهای چون چند باور آن می تواند اتفاق می افتد در جهان واقعی است.

الماس به Wilkes-Barre شهردار جورج براون برای گسترش این ایده برای اولین بار مطرح برای صاحبان رستوران ارائه هیچ بهره و کمک های اضطراری وام به شهر دیگر صاحبان کسب و کار برای کمک به بازگشایی. قهوه ای شده است بودجه این وام با بیش از 300.000 دلار در دولت توسعه اقتصادی پول که نشسته استفاده نشده برای بیش از یک دهه گرفتن دولت چراغ سبز دوباره کار اولیه و رک و پوست کنده منسوخ شده — حقوقی حکم محدود کردن استفاده از پول است. این هوشمند بود حکومت با همه درگیر.

زغال سنگ به مفهوم ساخت یک تهدید بمب گذاری, یک عمل است که می تواند مختل کل محله و کراوات مقامات مجری قانون. به عنوان مثال اخیر با توجه به پلیس رخ داده است در ترکیه هیل در ویلکس-بار ، زمانی که اتهام دزد معنادار هنگامی که پلیس وارد صحنه barricading خود را در فروشگاه و ادعا می تواند بسته با یک بمب. به اتهام سرقت و تهدید به استفاده از یک چاقو در یک فروشگاه کارمند به اندازه کافی بد بود. ترکیب آن را با اضافه کردن یک خالیست بمب فراتر از رنگ پریده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب