دیدگاه ما: حتی در 100 AAA ایمنی گشت هنوز یک ایده خوب

بنابراین به نظر می رسد قدیمی (100 سال به دقیق) AAA ایمنی گشت ایده هنوز زنده است ما در مدارس ابتدایی است. چه

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

بنابراین به نظر می رسد قدیمی (100 سال به دقیق) AAA ایمنی گشت ایده هنوز زنده است ما در مدارس ابتدایی است. چهار مقاله شامل یک داستان کوتاه در بیشتر نانتیکوک منطقه پنجم-دانش آموز کلاس Kiele Maday برنده شدن در یک AAA Mid-Atlantic "برجسته ایمنی مدرسه گشت دانشجو" افتخار.

تجلیل به Kiele, البته, اما همچنین تجلیل به AAA برای حفظ این, ارجمند — و حتی به عنوان ما در نزدیکی سن اتومبیل های بدون راننده و با ارزش — برنامه.

در وب سایت خود, AAA سیاهی برنامه به عنوان بازی "نقش مهمی در کمک به جوان پیاده یادگیری و انجام مسئولیت های مربوط به ترافیک و ایمنی" و اضافه کرد که "میلیون ها نفر از دختران و پسران كارش خدمت همکلاسی های خود را از AAA ایمنی مدرسه گشت برنامه آغاز شد و در ایالات متحده در سال 1920."

AAA استدلال برای این برنامه ساده است. آن را فراهم می کند "امن عابر پیاده محیط زیست و طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی برای میلیون ها نفر از کودکان است." که احتمالا درک ارزش واقعی این و مشابه تلاش در کمک به فرزندان برای تبدیل شدن به بهتر بزرگسالان از طریق نظیر مدل سازی ،

این درست است همیشه وجود خواهد داشت اپورتونيست که به کامل خود را زمانی که برگزار شد تا به عنوان یک الگو و یا کمی داشتن "قدرت" در میان همسالان (مثلا با پوشیدن کمربند و نشان, لا ایمنی گشت دانش آموزان). و وجود خواهد داشت و تقریبا همیشه بد رفتار (و شاید حسادت) دانشجویان مشتاق به انتخاب در چنین مدل نقش. اما نظیر مدل سازی درست انجام شده ثابت شده است به خوبی برای دانش آموزان در هر دو طرف تلاش کنند.

یک گزارش توسط دانشگاه کانکتیکات تعیین دو پایه نتایج حاصل از نظیر مدل سازی:

• کودکانی که با رعایت یک مدل موفق شبیه به خودشان هستند به احتمال زیاد به این باورند که آنها می توانید انجام دهید و همچنین به عنوان مدل و در نتیجه تجربه بالاتر خودکارآمدی.

• کودکان همچنین می توانند به عنوان مدل خود را توسط رعایت و روح از خود و یا ذهنی بررسی مراحل آنها نیاز به تکمیل یک پروژه است.

برخی از تحقیقات نشان می دهد که به نظر می رسد آشکار است: نظیر مدل سازی بهتر کار می کند زمانی که همکار (در این مورد) می آید در سراسر به عنوان داشتن همان مسائل همکلاسی های خود را در صورت. اگر در نقش یک مدل فقط به عنوان اگر موفقیت خود را به طور طبیعی می آید آنها کمتر موثر از کسانی که بحث در مورد گام های آنها در زمان (و حفظ) به انجام آنچه آنها به خوبی انجام دهد.

آن را نیز کمک می کند تا اگر وجود دارد انواع مختلف مدل نقش. این بیش از حد به نظر می رسد آشکار است. برخی از دانش آموزان ممکن است مربوط به یک همکلاسی که بیش از حد متفاوت است. "مدل های مختلف افزایش احتمال که ناظر را درک خواهد کرد تا خود را به عنوان شبیه به حداقل یکی از مدل های."

هستند بسیاری از نسخه های این در حال حاضر در محل در بسیاری از مدارس ما و دیگر موسسات برای جوانان است. قرار دادن دانش آموزان با هم در گروه های کوچک رایج است به عنوان مثال اجازه می دهد کسانی که ممکن است تسلط برخی از مفاهیم را منتقل می کند که دانش خود را به دیگران بدون پتانسیل خجالت از داشتن به صحبت می کنند به یک کل کلاس. داشتن دانش آموزان بزرگتر کمک به آنهایی که جوان یا دانشجویان سابق بازگشت برای کمک به دانشجویان فعلی.

وجود دارد مشکلات بالقوه همه دیده ایم اتفاق می افتد. بزرگسالان اجازه دادن به یک گروه کوچک از standout دانش آموزان تسلط یا جلسات درس بچه نفس کمی به بعضی از بچه ها احساس از سمت چپ به جای کمک کرده است. اما به خوبی طراحی و اجرا نظیر مدل سازی برنامه می توانید اجتناب از همه که.

و AAA ایمنی گشت ثابت کرده خود را به خوبی طراحی شده است.

— بار رهبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن