'شهردار ما بود و واقعا دوست داشتنی شده توسط همه'; Bernard "آس" Dubaskas می میرد

Dubaskas ادواردزویل – در حالی که بسیاری از آنها خود را جشن استقلال این آخر هفته یک خانواده محلی است ماتم از

توسط NEWSSHANS در 14 تیر 1399
 Dubaskas

Dubaskas

ادواردزویل – در حالی که بسیاری از آنها خود را جشن استقلال این آخر هفته یک خانواده محلی است ماتم از دست دادن خود ایلخانی – و یک قصبه رهبر آن است.

پیام تسلیت شروع به ریختن در رسانه های اجتماعی و بعد از ظهر جمعه پس از اعضای خانواده و دوستان و ساکنان آموخته از عبور از ادواردزویل شهردار برنارد "آس" Dubaskas.

"از طرف خودم ادواردزویل شورا و کل قصبه آن را یک روز غم انگیز برای ما شهر" قصبه مدیر کتی سوپرانو گفت. "شهردار ما بود و واقعا دوست داشتنی شده توسط همه و او تا به حال بسیار در عشق و احترام به خود است."

Dubaskas به عنوان یک عضو از ادواردزویل شورای قبل از مصرف نقش به عنوان شهردار در سال 2002.

او قبلا در ارتش خدمت کرده است و عضو فعال Larksville American Legion Post شماره 655. بسیاری از به یاد داشته باشید Dubaskas از 40 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک راننده با Luzerne County, حمل و نقل, مقام, که او بازنشسته از در سال 2009.

اغلب Dubaskas خواهد درایو اتوبوس شماره 12 بود که از طریق روت قصبه و Larksville.

همراه با نقش خود به عنوان شهردار Dubaskas عمل به عنوان رئیس قصبه را به اداره پلیس. از طریق تصدی خود به او کمک آن قصبه D. A. R. E برنامه و خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره برای اردوگاه دانشکده افسری از طریق ایالتی پنسیلوانیا ،

او به شدت درگیر خودش متعدد در قصبه امور و نمی خواهد از دست ندهید این فرصت را به قاضی که ساخته شده از بهترین pierogi هر سال به صورت سالانه ادواردزویل Pierogi جشنواره است.

یادآوری خود را در زندگی روزمره سوپرانو گفت: او را از دست Dubaskas آینده به قصبه ساختمان نشسته در دفتر او و "چک" با او قبل از ادامه از طریق ساختمان.

"او همیشه می خواستم به مطمئن شوید که همه خوب بود. او صرف زمان زیادی وجود دارد پس از بازنشسته شد و همه او را دوست داشتم," او اضافه شده است.

در حال حاضر ادواردزویل رئیس شورای دیوید Stochla تبدیل خواهد شد اقدام شهردار تا زمانی که شورای منصوب کسی که برای خدمت کردن Dubaskas مدت, که در سال 2021 به پایان می رسد.

Dubaskas جان سالم به در با همسر خود Gerri;, خواهر, دایان Bartusek; کودکان, کریس, برنی, برایان و Sherri Cordes; 11 نوه و 2 نوه بزرگ به همراه تعداد زیادی برادرزاده برادرزاده و عموزاده.

در حالی که او عاشق کار آن بود که برگزار شد و قلب او هم با توجه به پسرش برایان.

از کمک با مینی فوتبال برای حضور در تمام انواع رویدادهای ورزشی برای بچه ها و نوههایشان برایان گفت: پدر او همیشه سرمایه گذاری و حمایت در انتخاب های خود را.

"او بسیار فعال بود و در جامعه – اما همیشه مطمئن شوید که او تا به حال زمان برای خانواده" برایان ادامه داد. "ما بسیار قوی است و این همه به خاطر او."

خدمات برگزار خواهد شد در یک J Kopicki کفن در Zerby خیابان در ادواردزویل از 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر دوشنبه با جمعی از دفن در سنت ایگناتیوس شنبه.

ویژه در صفوف منظم برگزار خواهد شد زیر سهشنبه جرم در سراسر قصبه.

"ما فقط می خواهم برای تشکر از همه برای تسلیت. با یک حرفه ای برای بیش از 40 سال پدر من ساخته شده بسیاری از دوستان" برایان گفت: از پدر خود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن