فرصت های پس از مستند: 6 Franchises شما می توانید از صفحه اصلی

CCP coronavirus مستند مجبور است بسیاری از مردم برای ماندن در خانه های خود. در حالی که بسیاری از آنها تحریک شده

توسط NEWSSHANS در 29 اردیبهشت 1399

CCP coronavirus مستند مجبور است بسیاری از مردم برای ماندن در خانه های خود. در حالی که بسیاری از آنها تحریک شده توسط این وجود دارد که برخی از آنان کشف کرده اند که آنها نمی خواهند به بازگشت به مخوف اطاقک. اگر شما یکی از این افراد و برخی از پس انداز جمع دور, شما باید در نظر با شروع یک کسب و کار هنگامی که COVID-19 مستند برداشته شده است. در اینجا شش حق رای دادن کسب و کار با توجه به ارزش.

1. JAN-PRO

این شرکت دارای شبکه ای از بیش از 10 ، 000 franchises و ردیف های متعدد از سرمایه گذاری. آن را با تمرکز بر ارائه خدمات تمیز کردن به بانک ورزشگاه نمایندگی خودرو مراکز درمانی و.... هنگامی که شما ثبت نام شرکت خواهد کرد ارائه آموزش های لازم و حمایت از کارکنان خود را. اولیه هزینه حق رای دادن شروع می شود از حدود US$2,500 در حالی که کل هزینه های سرمایه گذاری می تواند در هر نقطه از ایالات متحده$4000 به US$54,000 بسته به اینکه چگونه شما می خواهید برای شروع است. اگر شما یک نظامی کهنه کار, شما می توانید سود از 15 تا 20 درصد تخفیف در هزینه های حق رای دادن تحت JAN-نرم افزار VetConnectionSM برنامه. در سال گذشته JAN-PRO رای داده #1 تجاری تمیز کردن حق رای دادن و حق رای دادن برای جانبازان توسط مجله کارآفرین.

2. تعطیلات رویایی

در مورد شما عاشق هر چیزی مربوط به سفر تعطیلات رویایی ممکن است کامل فرصت حق رای دادن برای شما. این شرکت با بیش از 1200 franchises. کل سرمایه گذاری می تواند در هر نقطه از محدوده US$2,000 به US$20,000. آموزش کوتاه در حداکثر تنها با در نظر گرفتن حدود شش ماه یا بیشتر. یک مزیت بزرگ این است که این شرکت ارائه می دهد در خانه تامین مالی برای نامزدهای مناسب در مورد آنها قادر به تامین مالی کسب و کار خود را.

In case you love anything related to travel, Dream Vacations might be the perfect franchise opportunity for you. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

در مورد شما عاشق هر چیزی مربوط به سفر تعطیلات رویایی ممکن است کامل فرصت حق رای دادن برای شما. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

3. Jazzercise

Jazzercise یک کلاس ایروبیک با نام تجاری و در حال رشد در محبوبیت است. حق رای دادن هزینه است فقط در اطراف US$1,250. در صورتی که شما مایل به داشتن یک Jazzercise مرکز کل هزینه های سرمایه گذاری می تواند تا US$38,000. همه مربیان آموزش دیده و تایید شده توسط Jazzercise قبل از آنها شروع به آموزش. کسب و کار قرار گرفت و در شماره 6 در حق رای دادن پچ پچ 25 بهترین بدنسازی و تناسب اندام فرانشیز از 2019.

4. پشه تیم ملی

وقتی که می آید به کنترل آفت پشه تیم ملی است یک نام شناخته شده. آغاز شده در سال 2009 این شرکت گسترش یافته و به بیش از 200 franchises دیده است و گردش مالی ما 50 میلیون دلار در فروش. هزینه های حق رای دادن از شروع US$15,000 و سرمایه گذاری اولیه می تواند تا US$80,000. آنها باید ترتیبات با شخص ثالث دهندگان به طوری که شما می توانید سرمایه گذاری برای راه اندازی کسب و کار. پس از حدود 30 روز آموزش, شما باید قادر به پا زدن شروع عملیات خود را و شروع به ارائه خدمات به مشتریان. اگر شما در یک منطقه که در آن آفات مزاحمت و عدم وجود خدمات مناسب شما باید ثبت نام برای این.

5. فوتبال عکس

فوتبال, عکس های محبوب ترین, فوتبال حق رای در ایالات متحده با هدف کودکان است. مدرسان از حق آموزش مهارت به کودکان و نوجوانان در هفته کلاس برگزار شده در مهد کودک ها و پارک های محلی. حق رای دادن هزینه می تواند شما را به مجموعه US$34,500 و سرمایه گذاری اولیه می تواند نیاز به 50 ، 000 دلار در بودجه است. اما حق رای دادن می کند لذت بردن از ستارگان شهرت. Franchisee شاخص رضایت توسط حق رای دادن کسب و کار بررسی می کند که 93.5 درصد از صاحبان حق رای بودند باز در مورد معرفی این فرصت را به دیگران است.

فوتبال عکس های پیشرو در فوتبال آموزش خدمات برای کودکان و نوجوانان در ایالات متحده آمریکا (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

6. شعار وام مسکن

این است که نسبتا حق رای دادن جدید راه اندازی شد در سال 2016. آن را به دنبال اتصال وام originators و عوامل املاک و مستغلات برای ایجاد بدون درز تجربه خرید از خانه برای مشتریان. سرمایه گذاری اولیه می تواند تا US$68,000. شعار وام مسکن می دهد آموزش به صاحبان حق رای و همچنین فراهم می کند مواد بازاریابی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

بازگشت به مدرسه: قوانین جدید در انتظار کودکان چینی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن