در این تاریخ: دریاچه-لیمن بیس بال مبارزه به پایان قبل از سقوط در سال 1987

دریاچه-لیمن ریک تیتوس غواصی بازگشت به پایگاه به عنوان نیوپورت را براد هریس امر تگ در طول یک PIAA 2A کلاس چها

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399
 Lake-Lehman’s Rick Titus dives back to base as Newport’s Brad Harris applies the tag during a PIAA Class 2A quarterfinal game in 1987 at the North Berwick field. Times Leader file photo

دریاچه-لیمن ریک تیتوس غواصی بازگشت به پایگاه به عنوان نیوپورت را براد هریس امر تگ در طول یک PIAA 2A کلاس چهارم بازی در سال 1987 در North Berwick زمینه است.

بار رهبر فایل عکس

دریاچه-لیمن تیم بیس بال قادر به تجمع یک بار در PIAA کلاس 2A یک چهارم نهایی در سال 1987 اما شوالیه سیاه نمی تواند غلبه بر نیوپورت در یک 11-7 از دست دادن در 12 نوبت در North Berwick زمینه است.

لیمن ازمایش کرده 4-0 پس از یک زمین باز یافته. شوالیه سیاه بسیج به کراوات نمره 5-5 در ششم زمین باز یافته در دو اجرای تک توسط کیت شولتز.

بازی ماند که راه را تا 12th زمین باز یافته که نیوپورت گل شش بار. این ضربه ای بزرگ بود و سه اجرا در داخل پارک خانه اجرا توسط باب Stricker به مرکز. یکی دیگر از اجرا به ثمر رساند در یک و دو بیشتر در سراسر صفحه در پایگاه های لود شده روی پیاده روی.

پایین 11-5 لیمن نمی دهد. تاد Sallo و شولتز آمار RBI مجرد در پایین 12th قبل از این تجمع fizzled از.

لیمن استارت برت Evans انداخت 11 نوبت. لیمن شد و ساخت آن برای اولین بار دولت ظاهر و برنده آن بازکن 10-4 بیش از خط کوه.

نیوپورت در ادامه به بازی برای قهرمانی کشور دست 1-0 به فورد شهرستان.

1937

یک چالش منحصر به فرد در محل Hollenback گلف بین دو گلف بازان و دو کمانداران.

باشگاه قهرمان مایک Wassill و نفر دوم جفری Hancock تشکیل تیم گلف. کمانداران شد رابرت Glazer و رابرت ویلیامز از وایومینگ ولی کماندار باشگاه.

قوانین ساده بودند. بازان golfed سوراخ در شیوه سنتی. کمانداران خواهد ساقه فلش پایین fairways. آنها را به پایان برساند سوراخ های تیراندازی در یک هدف.

بازان برنده هشت سوراخ است. کمانداران برنده سه. آنها گره خورده است پنج سوراخ.

1960

اد Gonsky برنده pro-am مسابقات در وایومینگ دره های کشور, باشگاه های تیراندازی 66. Gonsky این WVCC قهرمان ضرب و شتم یک زمینه 117 گلف بازان.

Gonsky خود را به اتمام دور با 35 پا زدن توپ. او به پایان رسید و با هفت birdies.

همین سرفصل رهبری 29 جوانب مثبت در این زمینه با 72.

1962

جو Sable, گروه, مدیر, در, جق زدن گل یک سوراخ در یک در 220-حیاط شماره 7 سوراخ در Hollenback پارک.

سی بل بود بازی با فولر Grenawalt مدرسه هیئت علمی و مدیر و فرانسیس Gill یک بقال از پارسونز.

آن چهارم سوراخ در یک فصل در Hollenback و دوم از هفته است. جک استانتون تا به حال با استفاده از چوب آس 215-حیاط پنجم سوراخ.

1985

لیگ بین المللی رئیس جمهور هارولد کوپر گفت: لیگ می تواند با اضافه کردن دو فرانچایز و اسکرانتون بود در سر لیست.

همچنین رقابت برای تیم بودند کانتون اوهایو; Fort Wayne, Indiana; Bridgeport, Conn.; Springfield, جرم و, London, Ontario.

"هیچ یک از آنها دارای یک ورزشگاه به جز Scranton" کوپر گفت. "آنها در حال ایجاد یک 10,000-12,000 صندلی ورزشگاه خواهد بود که آماده است برای 1987 فصل است. ما به آنها بگویید که آنها نمی خواهد در نظر گرفته شود تا آنها ballpark."

کوپر گفت: لیگ بیس بال را اعلام طرح های توسعه پس از آن حل و فصل این بازیکنان قرارداد مذاکرات است. دنور و واشنگتن شد و پیشرو برای MLB تیم گسترش و IL توسعه می تواند مشروط به MLB اضافه کردن دو تیم است.

کوپر گفت: فیلادلفیا فیلیز و پیتسبورگ دزدان دریایی بودند هر دو مضطرب خود را به سه برابر یک تیم در سواحل شرق. فیلیز' تیم در پورتلند در حالی که دزدان دریایی' تیم بود در هاوایی است.

به عنوان MLB گسترش آن اتفاق نمی افتد و تا سال 1993 زمانی که رشته کوه های راکی کلرادو و فلوریدا مارلینز اضافه شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب