خانه های پرستاری چشم بیشتر اتاق خصوصی در پست-همه گیر آینده

توسط تام مورفی آمریکا در خانه های سالمندان باقی مانده اند بیشتر قفل شده پس از COVID-19 جاروب از طریق در اوایل

توسط NEWSSHANS در 5 مرداد 1399

توسط تام مورفی

آمریکا در خانه های سالمندان باقی مانده اند بیشتر قفل شده پس از COVID-19 جاروب از طریق در اوایل این سال و این ممکن است در حالی که قبل از آن تغییرات.

خانه های سالمندان خانه کوچک, سهم از جمعیت ایالات متحده در عین حال آنها اختصاص بیش از 20 درصد از این کشور COVID-19 مرگ و میر با توجه به آسوشیتد پرس برآورد.

ترکیبی از آسیب های ساکنان و یک ویروس است که اسپرد از طریق افرادی که نمی نشان می دهد علائم کمک کرده است سوخت این به خصوص در این بیماری همه گیر را در مراحل اولیه است.

عدم تست و دنده محافظ برای کارکنان نیز یک مشکل شده است گفت: علامت پارکینسون مدیر عامل شرکت از انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده ترین خانه های سالمندان.

فرماندار سابق کانزاس صحبت کرد اخیرا با آسوشیتد پرس در مورد چگونه خود را در صنعت این است که برخورد با این بحران است. گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

Q: آیا شما احساس امن قرار دادن یک عضو خانواده در یک خانه سالمندان در حال حاضر ؟ چه سوالاتی را از شما بپرسم ؟

یک: من کاملا احساس امنیت ... فرض کنید که در خانه سالمندان به حال تجهیزات و دسترسی به تست که به آن نیاز دارد. من (در مورد) تامین تجهیزات. چه طرح های خود را به نگه داشتن مردم جدا به طوری که آنها نمی COVID? و اگر شما گمان می برند وجود دارد COVID شما چیست تست پروتکل?

Q: چگونه خود را به صنعت دست آوردن مجدد اعتماد به نفس مردم آمریکا?

یک: زمانی که مردم آمریکا درک داستان واقعی از آنچه اتفاق افتاده است در خانه های سالمندان. این بی سابقه است virus. چرا که گسترش آن از طریق بدون علامت حامل این اجتناب ناپذیر است که این امر نشان می دهد تا در دراز مدت مراقبت از امکانات. هنگامی که ما آگاه شد که بدون علامت نفر حامل ویروس ما قادر به وفق دهند. تا زمانی که ما به تجهیزات و آزمایش است که ما نیاز, ما توانسته ایم به خوبی انجام دهد.

س: تا به تامین تجهیزات حفاظت فردی بهبود یافته است ؟

یک: اما متاسفانه ما دیده ایم یک قدم به عقب در طول چند هفته گذشته. تقاضا برای PPE در جمعیت عمومی بالا رفته است. ما نه فقط در رقابت با بیمارستان. ما در حال رقابت با کل جامعه.

Q: هنگامی که مردم فکر می کنم از خانه های پرستاری آنها فکر می کنم از ساکنان زندگی در محله های نزدیک و های ناهار خوری و مناطق تفریحی. آیا هر یک از این تغییر برای جلوگیری از شیوع آینده?

یک: من امیدوارم. یکی از چیزهایی که ما آموخته اند که از این بیماری همه گیر است که اهمیت اتاق خصوصی. در بسیاری از خانه های سالمندان ساکنان به اشتراک گذاری اتاق. ما نیاز به توسعه یک ساختار مالی و سیستم پرداخت به طوری که ساکنان می توانید اتاق خود را.

Q: هنگامی که اکثر خانه های پرستاری اجازه می دهد اعضای خانواده و دیگر بازدید کنندگان به بازگشت ؟

A: من فکر نمی کنم ملاقات مانند ما تا به حال قبل از همه گیر خواهد شد و بازگشت تا یک واکسن هست. اما برخی از کنترل ملاقات خواهد رخ می دهد در هر جامعه می شود که COVID تحت کنترل است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن