پرستاران ماه: شلبی Drozdick

چرا شما تصمیم به رفتن به پرستاری? من همیشه به حال یک شور و شوق برای پرستاری; این چیزی بود که من می دانستم

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

چرا شما تصمیم به رفتن به پرستاری?

من همیشه به حال یک شور و شوق برای پرستاری; این چیزی بود که من می دانستم که من می خواستم برای انجام آنجایی که من حدود 14. من همیشه احساس بسیار همدلانه نسبت به مردم و همیشه می خواستم به مراقبت از مردم است.

چگونه است که یک پرستار به شکل زندگی خود را ؟

آن را به من داده است اضطراب یک مقدار بیش از حد از استرس و بي خوابي اما این دیوانه من رشد در بسیاری از راه های. میزان احترام و محبت و قدرت و درک است که در درون من است گسترش زمانی که من فکر نمی کنم آن ممکن بود. من بیشتر خدا را شکر و سپاسگزار از زندگی است. شما ببینید مردم در بهترین خود را و خود را مطلق بدترین و هنگامی که آنها خودشان را نمی بینند. همیشه وجود دارد و نه یک توضیح به همین دلیل چیزهایی که ممکن است یا ممکن است رخ دهد اما ما باید به بهترین از هر موقعیتی بدون توجه به آنچه در آن است مربوط به.

آنچه که مورد علاقه خود را بخشی از این کار ؟

من فکر می کنم بخش مورد علاقه من از کار خود است "با تشکر از yous" آغوش و عشق از ساکنان. هنگام کار طولانی مدت, مراقبت از ساکنان تبدیل شده و خانواده خود را و شما می خواهید به انجام بهترین خود را برای خانواده خود را. من هم دوست دارم من همکاران ما شب وحشتناک و شگفت انگیز شب اما ما را بسیار عالی تیم و داشتن یک محیط کاری خوب واقعا تغییرات خود نگرش و رویکرد نسبت به افراد و موقعیت ها. خود را پرنیان و انرژی واقعا مجموعه تن برای هر کس دیگری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب